Opinie

  1. Rafał Stępień ★★★☆☆

    Doznaliśmy małego rozczarowania, ponieważ sądząc po opiniach powinno być wszystko idealne. Kawa latte z puree dyniowym i przyprawami korzennymi była po prostu nie dobra i w dodatku kosztowała 30zł. Puree okazało się kawałkami dyni, bardzo słabo zmiksowane, niestety tak to nie powinno wyglądać. Jajka po turecku w porządku, lecz bez szału, w dodatku 1 kromka do tego dania to za mało i czuło się niedosyt. Najlepszą pozycją okazała się kanapka Reubena, która była naprawdę dobra. I to danie serio polecamy. Miejsca w lokalu jest bardzo mało i stoliki przy sofie bardzo ciasno poustawiane przez co brakuje prywatności. Oczekiwanie na zamówione pozycje dość długie.

  2. Rafał Kurowski ★★★★★

    Nareszcie! Szukałem takiego miejsca baaardzo długo. W końcu znalazłem. Jest wszystko czego szukałem. - czynne od rana i można zjeść śniadanie. - jest szakszuka - szakszuka jest zaje&€s@ - jest klimat - jest dobra obsługa - jest parking Cóż więcej potrzeba?

  3. Nika Kałuża ★★★★★

    Ze spokojnym sumieniem mogę polecić ten lokal i nazwać go jednym z najlepszych w Sosnowcu. Obsługa zaangażowana w zadowolenie klienta przez co zachęca aby wrócić ponownie. Śniadania oraz napoje zachwycają nie tylko wyglądem. Klimat mówi sam za siebie w załączonych zdjęciach. Szczerze polecam to miejsce, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie.

  1. echna74 ★★★★★

    Cudowne miejsce. Żałuję, ze tak późno odkryte. Ale lepiej późno niż wcale. Jajka po turecku, to mistrzostwo świata. Jakość produktów świetna, przyrządzenie i podanie idealne. Od rana pełnia szczęścia. Klimat super, a obsługa rewelacyjna, pomocna. Aż chce się wracać i z całą pewnością wrócę jak najszybciej. Zdecydowanie polecam. Super, ze w sosnowcu jest takie miejsce.

  2. Bartłomiej “Bergee” B. ★★★★★

    Mega wypasik. Chunkali pychotka takie jak w Gruzji. Pierożki gyoza przepełnione zapachami kolendry i idealne na lekki obiadek. Klimacik małego domowego lokalu. Na deser pyszny tort domowy orzechowy. Konkret kawałek. Polecam.

  3. Ola Mazur ★★★★★

    Bistro Żyleta to zdecydowanie miejsce, którego tu brakowało na mapie Sosnowca. Od pierwszej wizyty czuć, że właściciele stawiają na jakość – dania przygotowywane są ze świeżych, starannie dobranych składników, a każdy talerz wygląda i smakuje bardzo dobrze. Menu zaskakuje ciekawymi propozycjami – jest kreatywnie, smacznie i z pomysłem. Obsługa to osobny temat - przesympatyczna, uśmiechnięta, pomocna i zaangażowana. Atmosfera dzięki temu jest bardzo przyjemna i zachęca do powrotu. Niestety, są też minusy. Ceny, choć może adekwatne do jakości, są dość wysokie jak na warunki Sosnowca – szczególnie przy regularnych wizytach. Drugi minus to godziny otwarcia – jako osoba pracująca w branży usługowej (9–18 w tygodniu, często również w soboty), praktycznie nie mam szans odwiedzać bistro w dni robocze, a co za tym idzie – śniadania pozostają poza moim zasięgiem. Szkoda, bo śniadaniowa oferta kusi, aby jej spróbować, najchętniej w leniwy niedzielny poranek podczas spotkania w gronie znajomych. Podsumowując – bistro z ogromnym potencjałem, którego bardzo brakowało w Sosnowcu. Jeśli godziny otwarcia ulegną zmianie, a ceny choć trochę się ustabilizują, będzie to absolutny hit. Trzymam kciuki i na pewno wrócę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ŻYLETA BISTRO ŚNIADANIA / LUNCH?

ŻYLETA BISTRO ŚNIADANIA / LUNCH znajduje się przy Będzińska 37, 41-205 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ŻYLETA BISTRO ŚNIADANIA / LUNCH?

Można skontaktować się z ŻYLETA BISTRO ŚNIADANIA / LUNCH pod numerem +48 509 233 416

Jak można dotrzeć do ŻYLETA BISTRO ŚNIADANIA / LUNCH?

Do ŻYLETA BISTRO ŚNIADANIA / LUNCH można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements