Opinie

  1. Wioletta Nowak ★★★★★

    Przyjemne miejsce z klimatem, tosty camembert z żurawiną bardzo dobre, z szynką i serem też. Gorąca czekolada bardzo dobra, gęsta widać, że nie jest z torebki. Polecam serdecznie

  2. Bartosz Szczypa ★★★★★

    Byłem tam na kawie z klubem literackim ,,Pinezka". Mrożona kawa waniliowa z bitą śmietaną. Pycha. Nie wykluczone, że jeszcze raz przyjdę.

  3. blackcat ★★★★★

    Smaczna kawa i słodkości. Przytulnie, bardzo miła obsługa, będę wracać z pewnością!

  1. Krzysztof Persich ★★★★★

    Miło, sympatycznie i bardzo klimatycznie :) Do tego przemiła obsługa i mega pyszności. Gorąco polecam ;)

  2. Adam Mik ★★★★★

    Bardzo fajna kawiarnia można przyjść z dzieciakami jak i bez .Smaczne ciasta i gofry pyszna kawa .Ceny umiarkowane ,bardzo miła obsługa.

  3. Zingiber Aphelium ★★★★★

    Kawiarnia z ciekawym rozkładem miejsc - są też takie mniej widoczne z deptaku. Napoje, przekąski, słodkości. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Do lakalu nie ma schodów, więc osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich nie napotkają żadnych trudności z dostaniem się do środka. Toaleta zadbana, bez obaw można skorzystać. Pani realizująca zamówienia sympatyczna.

  1. Jan Lentas ★★★☆☆

    Kawiarnia nie wyróżnia się na tle innych w żaden sposób. Posiada wady jak i zalety, jednak niestety z przewagą wad. Zaczynając od wejścia i samych kart, nie można powiedzieć o nich nic pozytywnego, ponieważ są to źle przedrukowane, pojedyncze kartki papieru, na których panuje chaos oraz brakuje opisów wielkości napojów. Zamówienie składamy przy ladzie, gdzie ja osobiście napotkałem niesympatyczną i kiepsko poinformowaną obsługę. Przechodząc do samych wyrobów serwowanych w kawiarni są tu dobre i złe strony ( moje zamówienie zawierało cappuccino, czekoladę z bitą śmietaną, deser lodowy oraz naleśniki z nutellą ). Naleśniki oraz kawa były bardzo dobre i nie mam tu żadnych uwag, natomiast czekolada była mało słodka i prawdopodobnie robiona na wodzie, smakowała jak coś w rodzaju nesquika robionego w domu, czekolada po prostu nie powalała. Lody nie były ani złe ani jakoś wybitnie dobre, niejednokrotnie smaczniejsze lody jadałem w domu. Podsumowując całość uważam, iż raczej już więcej się tam nie pojawię, gdyż znam miejsca gdzie można napić się lepszych kaw i zjeść smaczniejsze desery, a trzecia gwiazdka została przyznana w mojej ocenie tylko i wyłącznie za bardzo dobrze doposażoną damską toaletę ( przewijak, nocniczek, nakładka dla dzieci na toaletę, oraz ogólne dostosowanie toalet dla niepełnosprawnych ).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mag Caffe?

Mag Caffe znajduje się przy 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mag Caffe?

Można skontaktować się z Mag Caffe pod numerem +48 606 360 929

Jak można dotrzeć do Mag Caffe?

Do Mag Caffe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements