Przegląd katalogu
- 73 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 73 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 73 wyników w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 10,997 opinii i ocen.
“Bardzo zadbany sklep duży wybór obsługa najlepsza jaką można spotkać w zabce gorąco pozdrawiam”
“Fajna Żabka. Miła obsługa,pyszne hot dogi. Na pewno tam wrócę.”
“Polecam serdecznie to miejsce. Byliśmy przejazdem z żoną i byliśmy zaskoczeni ilością wyboru w menu.Bardzo pyszne jedzenie, przystępne ceny oraz miła obsługa. Jeszcze raz gorąco polecam !!”
“Nie ma lepszej żabki w dąbrowie górniczej, obsługa na najwyższym poziomie, kasjerzy zawsze mili i pogodni, sklep jest czysty i nigdy niczego nie brakuje. 11/10”
“Mega Super stacja Shell. Wysokiej jakości paliwo v-power to norma. Jednak obsługa grzeczna i uczynna. Ceny najniższe w promieniu 50km z wszystkich Sheli. Dużo jeżdżę więc wiem co piszę. Pozdrawiam obsługę”
“P.ktory tam pracuje to samo nieszcesciee na początku starał być miły a ostatnio na polkach same braki przez niego bo nie dokłada towaru o gdz 21 on nie podgrzeje panini bo piec wyłączony ach zgrzewarka? i zgrania ile to on ma pracy przez szefowa a to p.Kinga nie zostawiła mu.cos na filozofowanie to ma czas szefowa bardzo sprytna i p.Kinga u pan zawsze jest dolozone w weekendy jest większy ruch to moge zrozumieć ale w.tygodnu jak się go zapyta to nie ma nawet na.zapleczu nic nie.robi tylko filozofuje..”
“Trafiłem na wycieczkę szkolną a sympatyczna Pani bez problemu mimo panującego chaosu potrafiła nad wszystkim zapanować. Wystroj klimatyczny, w środku miejsce do zabaw dla dzieci. Menu różnorodne ceny adekwatne do produktu. Możemy znaleźć różne ciekawości jak np gofry na słono. Polecam każdemu wpaść na popołudniową kawę. Ps. Dziękuję za pyszne Cappuccino ;)”
“Super atmosfera pyszne jedzenie nic dodać nie można.”
“Bardzo miła obsługa najlepsza żabka do jakiej chodze..... dobrze zaopatrzona polecam”
“Czysto, schludnie, przejrzyście, żadnych problemów. Typowo osiedlowa, nie polecam podjeżdżać autem, szansa na znalezienie miejsca po 15 praktycznie zerowa”
“Bardzo miła obsługa, panie grzeczne i miłe odpowiadają na zadawane pytania,czyściutko i schludnie,jedzenie podawane bardzo szybko,towar widoczny i uzupełniony.Polecam.”
“Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Szybki zakup. Duży wybór. Napewno wrócę!”
“Najlepsza żabka + pan Dawid i Pani Agnieszka najlepsi sprzedawcy świata uwielbiam i polecam ( The best Hot Dogs)”
“Super żabka w końcu otwarta jak ma być”
“Polecam ten sklep z całego serca. Asortyment jest naprawdę bardzo duży – można tu znaleźć praktycznie wszystko, czego potrzeba na co dzień. Obsługa wyróżnia się wyjątkową uprzejmością i uczciwością, co niestety nie zawsze jest standardem w innych miejscach, takich jak niektóre Żabki. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja – sklep znajduje się w łatwo dostępnym miejscu, blisko przystanków i głównych ciągów komunikacyjnych, co czyni zakupy jeszcze bardziej komfortowymi.”
“Gorąco polecam. Super miejsce dla maluchów. Dużo dodatkowych zajęć, atrakcji. Pani właścicielka przemiła ze wspaniałym podejściem do dzieci. Ceny bardzo przystępne, wspaniała atmosfera.”
“Bywam w tej żabce niezwykle często i muszę przyznać, że mam to szczęście i tę przyjemność spotykać tam Panią Kasię. Zawsze mile powita, równie mile pożegna i zaprosi do ponownego odwiedzenia sklepu. W razie potrzeby Pani Kasia pomoże i doradzi. Szybko i sprawnie radzi sobie z większymi kolejkami klientów, nie tracąc przy tym pogody ducha. Obsługa Pani Kasi Jest zawsze na najwyższym poziomie, niezależnie od pory dnia czy wybranego asortymentu. Życzyłabym sobie, aby w każdym sklepie trafiał się taki pracownik z prawdziwego zdarzenia. Polecam z całego serca.”
“Rzadko kiedy piszę opinie ale dzisiaj Pani była wyjątkowo pomocną. Nie wiem jak ma na imię ale zakupy robiłem około godziny 16:00. Dziękuję i do kolejnego zobaczenia”
“Jak dla mnie to bardzo duża żaba, wszystko jest i nie brakuje towaru . Obsługa bardzo miła . Polecam”
“Polecam tą żabke ! Wszystko za świeże i czysto !!!”
“Średnio raz w tygodniu kupuję tu smoothie warzywno-owocowe. Polecam z całego serca, bo nie dość że przepyszne to i zdrowe.”
“Bardzo polecam obsluga przemila sam szef super pomocny.Jedzenie przepyszne.Zawszw podane idealnie.Polecam”
“Usługa bardzo miła, atmosfera spoko.”
“Bardzo lubię robić zakupy w tej Żabce. Obsługa zawsze jest miła i pomocna, a szczególnie pani Violeta – uśmiechnięta, życzliwa i zawsze doradzi, jeśli czegoś szukam. Dzięki niej zakupy tutaj to czysta przyjemność. Polecam ten sklep każdemu w okolicy! Igor ☺️”
“Obsługa w nowo otwartej Żabce zasługuje na duże pochwały. Pracownicy są zawsze uśmiechnięci, uprzejmi i chętni do pomocy. Widać, że zależy im na zadowoleniu klientów. Zakupy przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze, a kasjerzy potrafią doradzić, gdy szukam konkretnego produktu. Warto tam wracać właśnie ze względu na sympatyczny personel.”
“Sklep wygląda na zadbany i w środku wszystko znajduje się na miejscu. Jest dużo produktów, chociaż ostatnio nie było niektórych hot-dogów. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, w środku panuje przyjemna atmosfera.”