JoMar Bistro
“Bywam często, więc potwierdzam, że główne skrzypce gra cudowna obsługa ☺️ Pani zawsze uśmiechnięta, porozmawia. Jedzenie oczywiście bardzo dobre, zwłaszcza hamburgery☺️”
Znaleziono 8 wyników
“Bywam często, więc potwierdzam, że główne skrzypce gra cudowna obsługa ☺️ Pani zawsze uśmiechnięta, porozmawia. Jedzenie oczywiście bardzo dobre, zwłaszcza hamburgery☺️”
“Pyszna kawa i gofry. Mąż skusił się na hamburgera - też był smaczny - podpieczona buleczka z dużą ilością dodatków. Wszystko bardzo fajnie podane. Bardzo uprzejma obsługa. Ceny w mojej ocenie przystępne. Zawsze zatrzymywaliśmy się w knajpce wcześniej - teraz zmieniamy miejscówkę. Polecam”
“Zamówiłam sobie do pracy jedzonko,bardzo dobre. Wszystko na czas przywiezione. Ogólnie polecam :)”
“Polecam bardzo to bistro, byliśmy 25 minut przed zamknięciem i zamówiliśmy 3 dania które zostały nam dostarczone bardzo szybko. Jakość dań jak u własnej babci. 10/10”
“Świetne miejsce,miła obsługa i dobre jedzenie.”
“Klimat i jedzenie super, jakby cofnąć się w czasie. Obsługa bardzo miła.”
“Jedna z najlepszych kawiarni, w jakich byłam! Mrożona kawa absolutnie zachwycająca – idealnie zbalansowana, orzeźwiająca, z wyczuwalną głębią smaku, która zachwyci nawet największego kawowego konesera. Widać, że ziarna są najwyższej jakości, a barista zna się na swoim fachu jak mało kto. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również obsługa – niezwykle uprzejma, uśmiechnięta i pomocna. Już od progu czuć było ciepłą, przyjazną atmosferę. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, a personel chętnie doradza i odpowiada na pytania. To miejsce zdecydowanie ma swoją duszę. Idealne na poranną kawę, popołudniowy relaks czy spotkanie z przyjaciółmi. Polecam z całego serca – tu naprawdę chce się wracać!”
“Niepozorne Bistro z pysznym jedzeniem i wyborną kawą. Świetna obsługa , będąca zapewne wynikiem pasji właściciela. Śniadania jak u babci z dodatkiem klimatu przytulnej kawiarni. Polecam serdecznie .”