Przegląd katalogu
- 47 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 47 wyników
Przeglądaj florist w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 47 wyników w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 1,286 opinii i ocen.
“Najlepsza kwiaciarnia w mieście. Piękne kwiaty i przemiła obsługa.”
“Zdecydowanie lubię się tam zaopatrywać. Jakość kwiatów Super, bardzo cenię sobie doradztwo i praktyczność oferowaną przez Państwa. Zamówienie można złożyć osobiscie lub telefonicznie i zawsze zrealizowane jest w 100%, towar odłożony oczekuje na odbiór.”
“Rewelacyjne miejsce z cudownym klimatem. Prowadzi przemiła pani i z wielką wiedzą o roślinach. Polecam w 100%”
“Miała obsługa, dobre ceny - polecam”
“Serdecznie polecam!! Przepiękne kwiaty,kilkukrotnie korzystałam z dostawy kwiatów Flower Box, bukiety i naprawdę Przepiękne! POLECAM”
“Polecam, zawsze coś wyczarują na ostatnią chwilę, w każdej kwocie. Dzięki Wam za to.”
“Bukiet przepiękny, polecam każdemu mila expresowa obsługa za rozsądną cenę polecam wszystkim”
“Potrzebowałem bukietu na ostatnią chwilę i Kwiaciarnia IW-RO naprawdę mnie uratowała. Ekspresowa realizacja, piękne kwiaty, a narzeczona była zachwycona. Polecam każdemu facetowi, który chce zrobić dobre wrażenie :)”
“Zawsze świeże kwiaty, profesjonalna obsługa z uśmiechem i piękne kompozycje na każdą okazję! Szczerze polecam!”
“Najlepsza kwiaciarnia jaka znam. Zamawiam kwiaty u pani od x lat przeszłam z panią ws,ystkie lokalizację a dlaczego? Nie znam bardziej profesjolanej florystki która zawsze z uśmiechem.podchodzi do klienta nie raz ratowała sytuację w ostatniej chwili a jakość kwiatów nie oceniona zawsze świeże świadczy o tym fakt ze kwiaty w wazonie utrzymują sie nawet 3 tygodnie. Zawsze pieknie przybrane. Osoby które otrzymują ode mnie bukiety sa zachwycone starannością.polecam serdecznie a do mojej ukochanej pani wroce jeszcze nie raz nie dwa ❤️❤️❤️❤️”
“Bardzo polecam to miejsce. Kwiaty świeże, a kompozycje, które wychodzą spod dłoni pań florystek przepiękne. ❤️ Wiązanki pogrzebowe, bukiety, stroiki - wszystko zrobione z dbałością o detale. Ceny przystępne, panie przemiłe, czego chcieć więcej ☺️”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Piękna ślubna dekoracja.”
“Polecamy wraz z Żoną Kwiaciarnię Milka! Pełen profesjonalizm, dbałość o najmniejszy szczegół. Przemiła obsługa. Fachowe i rzeczowe doradztwo. Piękne kompozycje ślubne ! To kwiaciarnia, której nie można ominąć!”
“Kwiaty świeże i ładne. Bukiet, który zamówiłam został wykonany bardzo starannie według moich sugestii. Nie było również problemu z odbiorem przed godziną otwarcia kwiaciarni. Wszystko na czas i zgodnie z oczekiwaniami, polecam serdecznie!”
“Wspaniałe miejsce, bardzo miła obsługa. Pani jest bardzo miła, uczynna a wychodzące spod jej ręki kompozycje kwiatowe są obłędne! Ostatnio zamawiałam bukiety kwiatów z płatków mydlanych - na zdjęciu - zrobiły furorę.”
“Najlepsza kwiaciarnia w jakiej kiedykolwiek byłam. Pan w dosłownie kilka minut stworzył dla mnie przepiękny bukiet dla mojej siostry. Nigdy w tej kwocie nie udało mi się dostać tak pięknego bukietu. Byłam naprawdę zadowolona i z pewnością będę wracała do tej kwiaciarni przy każdej okazji. Szczerze polecam! Choć wyglada niepozornie naprawdę warto!”
“Rewelacyjne flowerboxy na studniówkę z tej kwiaciarni. Piękne i w przystępnej cenie. Bardzo dziękujemy.”
“Bardzo sprawna i szybka obsługa, można zrobić zamówienie na telefon z wyprzedzeniem i płacić przy odbiorze. (Tak kartą też :-) Dziękuję za pomoc i polecam innym. P.s. Kwiaciarnia jest schowana wew. osiedla ale warto dotrzeć :-)”
“Współpraca z Panią Bukiet to czysta przyjemność! Każda realizacja wygląda wyjątkowo i niepowtarzalnie! Jeśli marzycie o kwiatach na weselu innych niż wszędzie to trafiliście pod dobry adres ♥️”
“Jetesmy z mężem stałymi klientami, bukiety i kompozycje sa zawsze estetyczne i piekne. Pani bardzo miła, zawsze dobrze doradzi. Polecam”
“Dostałam od chłopaka na dzień kobiet bukiet przygotowany przez panią Marię ! PRZEPIĘKNY ! Dziękuję ❤”
“Przemiła Pani, świeże, piękne kwiaty. Dostarczono piekny bukiet. Polecam goraco wszystkim. Klaudia z Olkusza”
“Zdecydowanie najlepsza kwiaciarnia w okolicy. Doskonałe wyczucie kolorów, świetna stylizacja. Polecam. Żałuję, że tak późno tu trafiłam.”
“Przepiękny bukiet, bardzo konkurencyjne ceny polecam!”
“Polecam! Kwiaty są świeże i obsługa bardzo sympatyczna. Kwiaciarnia oferuje duży wybór kwiatów w atrakcyjnych cenach.”
“Polecam miła obsługa dobry wybór”