Opinie

  1. Michal Ceglowski ★★★★★

    Polecamy wraz z Żoną Kwiaciarnię Milka! Pełen profesjonalizm, dbałość o najmniejszy szczegół. Przemiła obsługa. Fachowe i rzeczowe doradztwo. Piękne kompozycje ślubne ! To kwiaciarnia, której nie można ominąć!

  2. TheNessie ★☆☆☆☆

    Tragedia. Powiedzieliśmy że chcemy bukiet do 60zl to pani wyśmiała że taki tani i może dać za to 5 kwiatków bez zdobienia. Powiedziałam że nie mamy więcej pieniędzy to nas traktowała z góry, wzięła 5 kwiatków i powiedziała że może je związać wstążką za 50zl. Sama wybrałam kwiaty które pani ciągle mówiła że będą brzydko wyglądać, później dodała jakiś zielony dodatek żeby nie było “pusto” i policzyła za tą trawę 10zl. Pani nie wykazała się żadną inicjatywą, robiła swoją pracę z łaską i pogardą że w ogóle śmieliśmy jej zająć czas. Polecam omijać szerokim łukiem, w stanowisku obok siedziała miła pani i żałuje że tam nie poszliśmy bo tu nas przyciągnęły dobre opinie.

  3. Lukasz Firek ★☆☆☆☆

    Nie polecam usług tej kwiaciarni. Zamówienie zostało złożone z wyprzedzeniem, niestety jego jakość pozostawiała wiele do życzenia. Pudełko jest zabrudzone i zawilgocone, a wymiana nie była możliwa. Wstążka ma widoczne plamy, co dodatkowo obniża estetykę całości. Kompozycja kwiatowa również nie odpowiadała prośbie – zamiast różowo-białych kwiatów, pojawił się tylko jeden różowy element oraz herbaciany wypełniacz. Całość wyglądała niestarannie i nie nadawała się do wręczenia jako prezent.

  1. Sandra Cieloch ★★★★★

    Cudowne bukiety, każdy to inwencja twórcza florystki w loczkach, dostaje tylko kwotę i mniej więcej kolorystykę a potem dzieje się magia. Za każdym razem jestem zadowolona i zaskoczona, że każdy bukiet podnosi coraz wyżej poprzeczkę. Super że dziewczyny dają wskazówki jak dbać o kwiatki w domu dzięki czemu bukiety stoją 2-3 tygodnie! Jeśli nie macie pomysłu oddajcie się w ich ręce i jestem pewna że wyjdziecie zadowoleni!

  2. Rafał Łada ★★★★★

    Obsługa miła uśmiechnięta. Kwiatki świeże, ładne. Ciekawe kompozycje wiązanek.

  3. Beata Wieczorek ★★★★★

    Miła obsługa. Robią piękne bukiety. Kwiaty świeże! Polecam bardzo!

  1. Wowan Bosss ★★★★★

    Bardzo mili ludzie i dobra obsługa.Miło będzie wrócić i porozmawiać jeszcze nie raz kupując to czego potrzebujesz..Dziękuję...

  2. Michalina A ★★★★★

    Polecam kwiaciarnię! Zamawiałam w Milce kwiaty do wystroju mojej sali weselnej - bukiety na okrągłe stoły i listwę na stół młodych, bukiet ślubny (na zdjęciu) i ozdobę dla druchny oraz kwiaty dla rodziców. Bukiety wyszły przepięknie, profesjonalna obsluga, wszystko na najwyższym poziomie. Kwiaty trzymały się 2 tygodnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Milka?

Kwiaciarnia Milka znajduje się przy 11 Listopada 33, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Milka?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Milka pod numerem +48 603 858 155

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Milka?

Do Kwiaciarnia Milka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements