Polecamy wraz z Żoną Kwiaciarnię Milka! Pełen profesjonalizm, dbałość o najmniejszy szczegół. Przemiła obsługa. Fachowe i rzeczowe doradztwo. Piękne kompozycje ślubne ! To kwiaciarnia, której nie można ominąć!
Zdjęcia
Opinie
-
Michal Ceglowski ★★★★★
-
TheNessie ★☆☆☆☆
Tragedia. Powiedzieliśmy że chcemy bukiet do 60zl to pani wyśmiała że taki tani i może dać za to 5 kwiatków bez zdobienia. Powiedziałam że nie mamy więcej pieniędzy to nas traktowała z góry, wzięła 5 kwiatków i powiedziała że może je związać wstążką za 50zl. Sama wybrałam kwiaty które pani ciągle mówiła że będą brzydko wyglądać, później dodała jakiś zielony dodatek żeby nie było “pusto” i policzyła za tą trawę 10zl. Pani nie wykazała się żadną inicjatywą, robiła swoją pracę z łaską i pogardą że w ogóle śmieliśmy jej zająć czas. Polecam omijać szerokim łukiem, w stanowisku obok siedziała miła pani i żałuje że tam nie poszliśmy bo tu nas przyciągnęły dobre opinie.
-
Lukasz Firek ★☆☆☆☆
Nie polecam usług tej kwiaciarni. Zamówienie zostało złożone z wyprzedzeniem, niestety jego jakość pozostawiała wiele do życzenia. Pudełko jest zabrudzone i zawilgocone, a wymiana nie była możliwa. Wstążka ma widoczne plamy, co dodatkowo obniża estetykę całości. Kompozycja kwiatowa również nie odpowiadała prośbie – zamiast różowo-białych kwiatów, pojawił się tylko jeden różowy element oraz herbaciany wypełniacz. Całość wyglądała niestarannie i nie nadawała się do wręczenia jako prezent.
-
Sandra Cieloch ★★★★★
Cudowne bukiety, każdy to inwencja twórcza florystki w loczkach, dostaje tylko kwotę i mniej więcej kolorystykę a potem dzieje się magia. Za każdym razem jestem zadowolona i zaskoczona, że każdy bukiet podnosi coraz wyżej poprzeczkę. Super że dziewczyny dają wskazówki jak dbać o kwiatki w domu dzięki czemu bukiety stoją 2-3 tygodnie! Jeśli nie macie pomysłu oddajcie się w ich ręce i jestem pewna że wyjdziecie zadowoleni!
-
Rafał Łada ★★★★★
Obsługa miła uśmiechnięta. Kwiatki świeże, ładne. Ciekawe kompozycje wiązanek.
-
Beata Wieczorek ★★★★★
Miła obsługa. Robią piękne bukiety. Kwiaty świeże! Polecam bardzo!
-
Wowan Bosss ★★★★★
Bardzo mili ludzie i dobra obsługa.Miło będzie wrócić i porozmawiać jeszcze nie raz kupując to czego potrzebujesz..Dziękuję...
-
Michalina A ★★★★★
Polecam kwiaciarnię! Zamawiałam w Milce kwiaty do wystroju mojej sali weselnej - bukiety na okrągłe stoły i listwę na stół młodych, bukiet ślubny (na zdjęciu) i ozdobę dla druchny oraz kwiaty dla rodziców. Bukiety wyszły przepięknie, profesjonalna obsluga, wszystko na najwyższym poziomie. Kwiaty trzymały się 2 tygodnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia Milka?
Kwiaciarnia Milka znajduje się przy 11 Listopada 33, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Milka?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia Milka pod numerem +48 603 858 155
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Milka?
Do Kwiaciarnia Milka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku