Przegląd katalogu
- 723 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 54% Ze zdjęciami
Znaleziono 723 wyników
Przeglądaj branża motoryzacyjna w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 723 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 70,814 opinii i ocen.
“Świetna obsługa! Pan Kuba przyjechał i szybko wymienił opony w dwóch samochodach. Profesjonalne podejście, pełna dokładność i duża dbałość o szczegóły. Wszystko sprawnie, bezproblemowo i w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam mobilną wulkanizację – ogromna wygoda i najwyższa jakość usług!”
“Polecam firmę kotły Patrzyk na 200%.Super obsługa od pierwszego telefonu aż po zakończenie prac. Pozdrawiam”
“Gorąco polecam Pana z FOX Sprawdzanie Auta przed zakupem! Dzięki jego rzetelności i profesjonalizmowi mogłem dokładnie zweryfikować samochód przed zakupem. Auto sprawdzone z ogromną precyzją, jasno wytłumaczone wszystkie kluczowe kwestie. Usługa została wykonana szybko, a podejście było bardzo fachowe i przyjazne. Dzięki jego wiedzy czuję się pewnie z decyzją o zakupie.”
“Powodem wilgoci w Volvo s40 okazało się odklejenie przedniej szyby. Wycięcie i ponowne wklejenie zostało wykonane perfekcyjnie, problem rozwiązany. Usługa wykonana praktycznie na miejscu, w rozsądnej cenie. Polecam.”
“Profesjonalizm i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Polecam!”
“Mały sklep ale sprzedawca stara się załtwić prawie wszystko w bardzo dobrej cenie POLECAM!!!”
“Jestem bardzo zadowolona z naprawy starego piecyka! Pan Dariusz to człowiek o olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu! Cieszę sie, że spotkałam takiego fachowca! Jeszcze raz dziękuję!”
“Szybka i fachowa obsługa. Sprawdzenie starego akumulatora na miejscu. Wymiana zakupionego od ręki. Polecam :)”
“Auto Spa na ul. Krótkiej w Częstochowie dostarcza naprawdę wspaniałych usług mycia samochodu. Od mojej pierwszej wizyty byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania ekipy. Pan Łukasz i jego zespół wyraźnie mają obsesję na punkcie szczegółów i dokładności, co przejawia się w każdym calu czystego i błyszczącego samochodu. Choć ceny mogą być nieco wyższe niż w niektórych innych miejscach, uważam, że wartość, którą otrzymujesz, jest niewiarygodna. Moje auto zawsze wygląda jak nowe po wizycie w Auto Spa i czuję, że dbają o moje auto tak, jakby było ich własne. Z całą pewnością polecam Auto Spa wszystkim, którzy chcą, aby ich samochód wyglądał nieskazitelnie i był traktowany z najwyższą starannością. Pięć gwiazdek!”
“Świetna obsługa, szybki profesjonalny serwis, i bez żadnych problemów. Polecam wszystkim !”
“Wypożyczalnia godna polecenia – bardzo miła i pomocna obsługa. Szybkie, bezproblemowe i sprawne wydanie auta. Samochód czysty, zadbany i w świetnym stanie technicznym. Zdecydowanie polecam!”
“Jakiś czas temu odebraliśmy naszą Cupre Formentor z salonu i minęło już trochę czasu, by móc na chłodno podzielić się opinią na temat procesu zakupowego prowadzonego przez Pana Szymona Janickiego. Dobrym początkiem ze strony Pana Szymona było nieocenianie po okładce i od początku zaangażowanie się w rozmowę. Niestety w innych salonach Cupra w Polsce byliśmy traktowani niepoważnie ze względu na wiek, a zaangażowanie sprzedawców było nikłe, mimo, że nie jest to marka aut z najwyższej półki i jest dla wielu przystępna cenowo. To sprawiło, że mogliśmy poczuć się swobodnie i bez większego stresu zastanowić się, jaki model i wersję ostatecznie chcemy wybrać, a Pan Szymon cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze wątpliwości. Po podpisaniu zamówienia proces również odbył się bez większego problemu. Ustalanie formalności finansowania, dogrywanie wpłaty wstępnej i jej terminu, czy kompletność dokumentów. Tutaj nie mogę powiedzieć nic złego. Sporadycznie odniosłem jedynie wrażenie, że gdybym nie zadzwonił i nie pomyślał, to pewnie informacja by przepadła, ale rozumiem, że mogło to wynikać z dużej ilości pracy, a sam przyzwyczajony jestem do procedur, w związku z którymi klient jest na bieżąco informowany o postępie prac. Z mojej perspektywy szkoda, że część usług (ubezpieczenia, podpisanie dokumentów leasingowych) musiała być realizowana po za budynkiem Cupry w salonach innych marek, co wymagało biegania i niestety entuzjazm pracowników innych marek jest dużo mniejszy, niż ten w dziale Cupry. Dzień odbioru przebiegł prawidłowo, miałem wystarczająco dużo czasu ok. 1h by wszystko dokładnie sprawdzić, w przypadku pytań Pan Szymon udzielił wyczerpujących odpowiedzi, pomógł też przy pierwszej konfiguracji konta użytkownika. Za atut uważam, że na moją prośbę opony letnie zostały zmienione na zimowe bez dodatkowych kosztów serwisowych, co pozwoliło od razu wyjechać na drogi przy niższych temperaturach - oczywiście opony zakupione po naszej stronie, ale z możliwością dostarczenia bezpośrednio do salonu. Letnie zapakowane do bagażnika w dniu odbioru. Jedynie czego mi szkoda, to przy zamawianiu mając świadomość odbioru auta w okresie zimowym poprosiliśmy o dywaniki gumowe - zostało to uwzględnione w uwagach na zamówieniu. Niestety okazało się, że auto przyszło z welurowymi, jednakże mamy obiecane, że gdy tylko pojawią się na stanie, zostanie nam przekazana informacja o możliwości odbioru. Samym autem jeździ się przyjemnie, nie jest to klasa premium, ale póki co (3500 km) nie odczuwamy dyskomfortu. Nasz egzemplarz posiada fabryczną wadę pompy paliwa, natomiast jesteśmy już w serwisie umówieni na wymianę i tu dalsze zadowolenie z obsługi leży w gestii serwisu. Zastanawiam się jedynie, czy przed odbiorem nie było możliwości stwierdzenia tego problemu i wymiany od razu, mając na uwadze, że nie poganialiśmy z odbiorem auta, ale mogło też być tak, że problem wystąpił dopiero po 2-3 dniach od odbioru i przejechaniu dłuższego dystansu. Reasumując, mimo drobnych obszarów wymagających moim zdaniem poprawy, jesteśmy zadowoleni. Widać, że zespół salonu Cupry jest zgrany i ma dużo radości z obsługi klientów - potencjalny kupiec czuje się u nich dobrze, a to najważniejsze.”
“Polecam bardzo dobre podejście do klienta godziny otwarcia super brak jakichkolwiek zastrzeżeń.”
“Od samego poczatku wszystko 10 na 10. Kontakt w sprawie przekazania samochodu, błyskawiczne ustalenia wszystkich szczegółów, samochód podstawiony zgodnie z terminem. Czysiutki, przygotowany do jazdy. Przez cały czas w sprawie auta szybki i łatwy kontakt. Panowie odpowiedzialni za podstawienie auta kompetentni i pomocni, zorientowani co i jak. Szczególne podziękowania dla Pana Dawida- u niego nie ma, że sie nie da, że niemożliwe. Jedna rozmowa i sprawa zalatwiona. Ocena 5 gwiazdek i to z czystym sercem jak mało kiedy- nie mam żadnych uwag!”
“Nikt nie potrafił znaleźć przyczyny stukania w podwoziu, a Pan ze stacji znalazł ją prawie natychmiast. Dodatkowo wyjaśnił co naprawić, przekazał wiele rad. Widać, że pracują tu dobrzy ludzie.”
“Korzystam z usług od lat. Ekstraklasa. Rzetelnie, profesjonalnie, na czas. Super kontakt. Polecam wszystkim”
“Niesamowita szybkość reakcji! W momencie kryzysu pomoc drogowa była u mnie w ciągu 20 minut. Profesjonalna obsługa i sprawnie rozwiązany problem.”
“Wszystko w najlepszym porządku. Przemiła obsługa ! Polecam!!!!”
“Bardzo dobre czesci w szczególności obsługa Pan Michał ROBI cuda dla klienta żeby był zadowolony . Polecam na 100 %”
“Serdecznie polecam, Pan diagnosta wyjątkowo zaangażowany, rzeczowy i z ogromną wiedzą. Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze”
“Od dawna korzystam z usług tego pana i zna się na swojej robocie polecam”
“Jestem zadowolona z nsorawy ....uważam ze wszystko sprawnie i miło”
“profesjonalna, kompetentna, pomocna i miła obsługa. panowie znają się na rzeczy, a dodatkowo są przy tym mili, na co często ciężko trafić. polecam serdecznie”
“Polecam z pełną świadomością, profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu, fachowe i rzetelne doradztwo przed rozpoczęciem pracy. Jakość i efekt końcowy, za każdym razem na najwyższym poziomie. Miałem okazję korzystać kilka razy i z różnego zakresu prac, najlepsze miejsce gdzie można przyciemnić szyby i być bardzo zadowolonym z efektu końcowego.”
“Witam Kupiłam samochód z którego jestem bardzo zadowolona. Przemiła, sympatyczna atmosfera przy oglądaniu samochodu, bardzo mili właściciele. W klimatyzowanym biurze można wypić kawę i odprężyć się przed drogą. Bardzo polecam tą firmę Pozdrawiam serdecznie”
“Polecam! Najlepszy sklep z częściami w Częstochowie. Obsługa na najwyższym poziomie! Zawsze chętni do pomocy nie ma żadnych problemów.”
“Bardzo miły Pan. Ceny też OK. Polecam”
“Pan Piotr zmienił mi obicie wersalki i dwóch foteli. Dodatkowo naprawił zamknięcie pufy. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego i dokładnego wykonania zlecenia. Polecam z całego serca.”
“Samochód osobowy Mazda 6 hatchback: mycie samochodu, odkurzanie, szyby, nabłyszczanie opon i felg za 100-kę. Całość usługi wykonana w ciągu mniej więcej 1h. Panowie kulturalni, profesjonalni, odpisują na każdy sms. Z powodu ograniczonych możliwości w postaci braku miejsca na podwórku samochód został umyty w pobliżu posesji na łące, która jest po drugiej stronie ulicy. Wymagało to przerzucenia przedłużacza w poprzek ulicy, który panowie mieli ze sobą. Usługa była wykonana bez nadzoru ze strony klienta. Biorąc pod uwagę jakość wykonania usługi, możliwość niewielkich negocjacji (dużo wcześniej, ale wtedy z powodu braku czasu nie doszło do wykonania usługi), brak agresywnej chemii w użyciu (czyszczenie parowe), dojazd do klienta i przyjazną atmosferę jak najbardziej polecam. Mam nr wbity w telefon i będę korzystał w przyszłości. Recenzja z 2022r., nieopublikowana przez Google. Usługi mycia wciąż na wysokim poziomie.”
“Super Sklep , extra obsługa, polecam Krzysztof z Wrocławia”