Przegląd katalogu
- 232 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 232 wyników
Przeglądaj baby stores w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 232 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 93,734 opinii i ocen.
“Nie wiem jak inni, ale ja zostałem obsłużony w sklepie w bardzo pozytywnej atmosferze. Po wejściu do sklepu zaraz Pani przywitała się zapytała się czego szukam po czym pokazała dana rzecz która miała być na promocji. Po tym jak nie mogła dana rzecz wejść na kasie zadzwoniła do szefa rozwiązała sytuację zaistniała dla mnie wszystko w porządku.”
“Bardzo Miła obsługa a wszczegolnosci Pani Anna mloda dziewczyna gdzie pomoże każdemu. Polecam ten sklep z całego serca”
“Duży wybórj kawy. Mają dobre ceny na niektóre kable.”
“Obsługa jest mega miła a miejsce bardzo klimatyczne polecam”
“Sklep jak to tego typu, jeden nie różni się praktycznie niczym od drugiego. Miła obsługa, pomoże i doradzi. Duży wybór w asortymencie, produkty poukładane na swoich miejscach, brak bałaganu . Polecam przyjść.”
“Porządek, bardzo miłe panie chętne do pomocy na każdym etapie zakupów, szybka i sprawna komunikacja między pracownikami, wszystko na miejscu tak jak ma być :)”
“Najlepszy Smyk w Bielsku-Białej - tylko na Sarnim Stoku. Panie bardzo pomocne i niezwykle cierpliwe, nawet przy wymagających, małych klientach sklepu. Za kazdym razem informują o aktualnych promocjach, a w razie braku konkretnego artykułu - proponują coś w zamian. Nigdy nie wychodzę od nich z pustymi rękami. Polecam i dziękuję za pomoc w wyborze świątecznych prezentow i nie tylko! 5/5”
“TK Maxx w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej to prawdziwa skarbnica dla miłośników markowych ubrań w super cenach! To idealne miejsce na "upolowanie" unikalnych perełek. Dlaczego 5 gwiazdek? Markowe Okazje: Sklep oferuje szeroki wybór produktów znanych marek (ubrania, buty, dodatki, artykuły dla domu) często do 60% taniej niż regularne ceny. To jest największa zaleta! Codzienne Dostawy: Asortyment zmienia się bardzo często, praktycznie codziennie, co sprawia, że każda wizyta to nowa szansa na znalezienie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Warto regularnie zaglądać! Różnorodność: Działy są świetnie zaopatrzone – znajdziesz tu modę damską, męską, dziecięcą, a także świetne akcesoria i rzeczy do domu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Lokalizacja: Sklep jest wygodnie zlokalizowany w CH Sarni Stok, co ułatwia zakupy. Jeśli szukasz tanich, markowych ubrań i lubisz poszukiwać okazji, ten sklep jest zdecydowanie godny polecenia!”
“Co tu dużo mówić...mój sklep ☺️ robię tu codzienne zakupy ☺️”
“Super sklep pyszne mięsa i wędliny i nie tylko. Jest tu raczej wszystko i nie trzeba jeździć po różnych sklepach żeby coś znaleźć bo mamy wszystko w jednym miejscu. Pewnie Znajde też ciastka Lotus biscoff więc super.”
“Na tyle razy ile prosiłem żebyś ten wątpliwej jakości hot dog miał malo sosu tylko tutaj Paji Wiktoria zrobiła to jak należy. Dziękuję. Szefciu jak jej nie dajesz premii to sam się nazwij ;)”
“Zupy. Na szybkie zakupy. Zwłaszcza wędliny. Polecam”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, czysto i przejrzyście bez pustych pudełek na pułkach.”
“Świetny klimat, pyszne jedzenie i przede wszystkim piwko lane w dobrej cenie, polecam :D”
“Zawsze miła obsługa, szczególnie Pani w blond włosach. :)”
“Polecam. Pani kierownik miła i pomocna . Doradziła mi w ważnej dla mnie sprawie”
“Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie. Wyszukany asortyment. Czysto i przyjaźnie.”
“Bardo dużo asortymentu, wiele produktów różnych marek do wyboru + sklep jest otwarty także w niedzielę. Super! Bardzo polecam”
“W sklepie 31.08.2025 rano przy kasie była bardzo miła pani. Szkoda, że nie pamiętam, jak miała na imię – jeśli się nie mylę, miała kręcone włosy. Muszę przyznać, że to pierwszy raz, kiedy naprawdę miło było mi robić zakupy w tym Rossmannie! Zazwyczaj robię tam zakupy regularnie, ale niestety obsługa bywała dość niemiła. Tym razem było zupełnie inaczej – dziękuję!”
“To mój ulubiony sklep. Miła obsługa zawsze towar dostępny ulubiony.”
“Jeżeli ktoś chce zakupić wina z najwyższej półki, to polecam: Mucho Mas i Hans Greyl (z Nowej Zelandii, nie z RPA)”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, w zasadzie to nie brakuje niczego. Robię tam zakupy od ponad 3 lat i zdecydowanie mogę polecić każdemu. Miła obsługa na dziale mięsnym i nabiałowym, pomocni pracownicy na pozostałych działach oraz na kasie. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to do managera - do jasnej cholery zmiłuj się człowieku i wymieńcie te wózki zakupowe.. one ledwo zipią! Na 9 wizyt z 10 w tym sklepie, wózek ma uszkodzone conajmniej jedno kółko, raz się kręci dookoła jakby nie wiedziało gdzie chcemy jechać, czasem zablokowane, a czasem wózek kompletnie niejezdny.. tragedia. Przy większym obciążeniu np. 4 zgrzewki wody, tych wózków nie da się prowadzić... litości!!”
“Moje ostatnie zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność ! Duży wybór ubrań oraz przemiła obsługa. Polecam”
“Bardzo miłe i sympatyczne panie bardzo polecam”
“Wielokrotnie robiłam zakupy w Smyku w Sferze, i muszę powiedzieć, że obsługa jest naprawdę bardzo miła i pomocna. Mimo, że w sklepie panuje duży ruch, to zawsze służą radą i pomocą. Również w przypadku reklamacji nigdy nie było żadnego problemu. Polecam serdecznie.”
“Nie rozumiem negatywnych opinii na temat sklepu oraz jego obsługi, zostałam dzisiaj bardzo mile i uprzejmie obsłużona, obsługa uśmiechnięta i skora do pomocy, Pani na kasie tłumaczyła nam obsługę zabawki oraz pomagała dobrać do niej baterie, na sklepie panuje przyjemna atmosfera, obsługa przyjaźnie nastawiona do dzieci, z przyjemnością wrócę na ponowne zakupy.”
“Gorąco polecam obsługę Pana Darka z działu AGD, jest to osoba, która ma ogromną wiedzę praktyczną na temat sprzętów, potrafi bardzo dobrze doradzić oraz to właśnie dzięki niemu zakupiliśmy wszystkie sprzęty do nowej kuchni właśnie tam. Pozdrawiam”