Przegląd katalogu
- 232 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 232 wyników
Przeglądaj baby stores w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 232 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 93,734 opinii i ocen.
“Super! Dziecko było zadowolone, a ja spokojny! No i fajnie wykonane.”
“Nowy sklep biedronka po remoncie wygląda pięknie. 3 kasy, 5 kas samoobsługowych, miejsce na rower, pięknie zadaszone wózki, obsługa i ochrona fajna SUPER”
“Konieczna Rewolucja.! Szanuj Czyjąś Prace.! Szanuj Biedronkę.! Uczymy: Oddaj w To Samo Miejsce, [(jeśli uznasz że tego nie kupujesz)] Czytaj przed Zakupem.!”
“Chciałbym podziękować pani kasjerce i panu ochroniarzowi z Biedronki. Zapomniałem zabrać produktu, za który zapłaciłem, a oni go dla mnie odłożyli i bez problemu pomogli mi go odebrać. Bardzo miła i pomocna obsługa — dziękuję!”
“Miła i pomocna obsługa , uwielbiam kupować tutaj ubrania , są w dobrych cenach i dobrej jakości , rozmiary na każdego , duży wybór wszystkiego . Nie ma problemu ze zwrotami . Polecam :)”
“Chyba najlepiej zorganizowana Biedronka w bielsku... szybka obsługa, towar na półkach a nie pustki, dziewczyny uwijają się jak mrówki.”
“Mój sklep „pierwszego kontaktu„ . Zawsze miło, szybko i sprawnie. Pozdrawiam personel.”
“Miła obsługa, mały ale wszystkie niezbędne produkty posiadają”
“Jestem stałą klientką. Obsługa grzeczna jak i na kasach tak i na stoisku mięsnym. Na stoisku mięsnym zawsze można sobie poprawić humor poprzez sympatyczną atmosferę. To mój ulubiony sklep osiedlowy, w przeciwieństwie do EURO daje duży plus Stokrotce. Pozdrawiam stała klientka.”
“Bardzo polecam tą drogerię, zawsze do niej chodzę na zakupy. Polecam w szczególności Panią Martynę, która zawsze potrafi profesjonalnie doradzić w wyborze najlepszego kosmetyku do makijażu.”
“Super miła obsługa. Pozdrawia dostawca pieczywa”
“Świetny asortyment i bardzo miło obsługa. Takich pracowników z uśmiechem i życzliwością jest mało”
“Duży wybór odzieży w różnych rozmiarach, sporo wyprzedaży. Poza tym można tu znaleźć zabawki, bibeloty do domu, biżuterię, słodycze czy pampersy. W sklepie jest trochę ciasno pomiędzy wszystkimi stojakami z odzieżą - to chyba jedyny minus.”
“Duzy wybor produktow, mila obsluga, duzy parking- polecam!”
“Polecam to miejsce! Zawsze miła obsługa, wszystko świeże i smaczne.”
“100 procent zadowolenia a 5 min przed zamknięciem to wstyd kupować ,te Panie to nie roboty i też spieszą się do dzieci i domu !”
“Polecam, jak nie mają jakiegos leku to na następny dzień mają przygotowane do odbioru.”
“Bardzo duzy sklep z bogatym asortymentem, czysto i schludnie, niskie ceny i atrakcyjne promocje. Obsluga tez bardzo mila i pomocna, szczegolnie wysoka pracowniczka z dlugimi czarnymi/ciemno brazowymi wlosami, pomogla mi znalezc dokladnie to czego szukalem i doradzila w wyborze gdy nie bylem pewny, pokazala gdzie sa przymierzalnie i byla bardzo uprzejma pomimo tego, ze do zamkniecia sklepu nie pozostalo zbyt wiele czasu.”
“Jestem zadowolony z obsługi Pań ktore tam pracują ponieważ robie tam zakupy codziennie zawsze spotykam sie z uśmiechem i poleceniem czegoś na promocji. Na szczególną uwage zasługują Pani Asia, Ola i Kasia zawsze pomocne i życzliwe. Serdecznie polecam !!”
“Obsługa bez zastrzeżeń miła i kompetentna, polecam, dobra lokalizacja”
“Polecam !!! Sklep po przebudowie robi wrażenie Można bez problemu przejechać wózkiem co nie powiem wcześniej było wyzywaniem. Czyściutko i zawsze pełno asortymentu. Panie bardzo miłe i zawsze chętnie do pomocy ,pomimo że mają dużo pracy Polecam ,polecam ! Stała klientka”
“Dobrze wyposażony sklep w pyszny chleb, świeże wędliny i kiełbasy oraz warzywa.Mozna kupić również coś do ogrodu jeśli potrzeba. Supermarket ma duży parking więc nie ma problemu z parkowaniem. Czy polecam uważam że ceny produktów są wyższe niż w marketach typu biedronka, lidl, ale na zakupy typu sobota jest jak najbardziej ok.”
“Fantastyczna, uczynna i bardzo miła obsługa. Przemiła Pani ( na zmianie ok. 20.00 dnia 16.12) pomogła znaleźć paragon w systemie i bez problemu dokonałam zwrotu. W wielu innych znanych markach często niemożliwe. Bardzo bardzo dziękuję i polecam”
“Dzisiejsza wizyta poranna w Pepko była bardzo miła ponieważ na kasie przywitał mnie uśmiechnięty pracownik pani w rudo czarnych włosach bardzo sympatyczna i miła oby więcej takich ludzi aż humor poprawia”
“Netto Nie wiem jakim cudem lecz nie ma kolejek towar jest jasno określony rzeczywiście ceny są naprawdę niskie a stoisko mięsne to wzór miłej obsługi i dobrego mięsa polecam”
“Od wejścia sklep wywiera baaardzo pozytywne wrażenie. Przy każdym towarze są ceny,na sklepie jest porządek a Panie są bardzo uprzejme.Z pewnością jest to mój ulubiony sklep ☺️”