Przegląd katalogu
- 672 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 672 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 672 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 674,059 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera sushi z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc z sushi, jakie odwiedziłam! Sushi – po prostu przepyszne: świeże, doskonale zbalansowane smaki, świetnie podane. Każdy kęs to była czysta przyjemność. Atmosfera w lokalu wspaniała – przytulnie, klimatycznie, idealnie na wieczór z przyjaciółmi albo randkę. Ceny? Bardzo uczciwe jak na tak wysoką jakość. Duży plus za szybką dostawę – wszystko dotarło ciepłe, świeże i pięknie zapakowane. A na miejscu? Jeszcze lepiej! Obsługa uśmiechnięta, pomocna, znająca się na rzeczy – potrafią doradzić, jeśli nie wiesz, co wybrać. Na pewno wrócę – i to nie raz! Polecam każdemu, kto szuka dobrego sushi bez nadęcia, za to z sercem i smakiem. ❤️”
“Obsługa zawsze na najwyższym poziomie Ilość ryby w kawałku sushi jest naprawdę niesamowita. Nie ma innych takich miejsc w Trójmieście. Każda rolka jest naprawdę przemyślana, co szczególnie widać w mniej konwencjonalnych pozycjach. Ale nawet w tych typowych jak rolka z łososiem widać przemyślane decyzje np. serek Philadelphia jest dodany tylko w takiej ilości, żeby podbić tłustość łososia, a nie, żeby rolka smakowała serkiem.”
“Pyszne i świeże. Polecam. Głównie biorę na wynos, bo jednak pomieszczenie jest dość małe i mam wrażenie, że każdego słychać, więc osobiście nie czuję się swobodnie jedząc na miejscu, ale z kolei Mężowi absolutnie to nie przeszkadza.”
“Bardzo polecam to miejsce - sushi jest wyśmienite - świeże o starannie przygotowane. Zamawiam regularnie albo wpadam do lokalu, który jest kameralny i przyjemny.”
“Nowy zestaw „jesień” naprawdę przepyszny, szczególnie nowe, nietypowe hosomaki z łososiem i zapiekanym serem. Polecam zamówić dopóki jest dostępny (˶ᵔ ᵕ ᵔ˶) Pani, która obsługuje chyba tylko w weekendy jest przemiła, a muzyka, którą wybiera jest idealnie wpasowana w moje upodobania. Bardzo dziękuję za wczorajszą super wizytę ૮₍ ´ ꒳ `₎ა”
“Jedzenie przepyszne, aromatyczne, składniki zawsze świeże i dobrej jakości, kelnerki są bardzo miłe. Ceny jak na taki lokal są raczej przeciętne, może delikatnie wyższe niż w niektórych barach, ale moim zdaniem się opłaca. Tutaj jest zazwyczaj bardzo mały ruch, więc jeżeli komuś zależy na spokoju i ciszy to tym bardziej polecam to miejsce. Byłam już tutaj około pięć razy i nigdy się nie zawiodłam.”
“Umiko Sushi w Gdyni to świetne miejsce dla fanów naprawdę dobrego sushi. Wszystko było świeże, estetycznie podane i pełne smaku. Obsługa bardzo miła, a klimat lokalu sprzyja spokojnej kolacji. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc na sushi – wyszedłem bardzo zadowolony!”
“Przepyszny ramen, przepyszne sushi! Polecam to miejsce z calego serca, klimat obsluga i jedzenie, wszystko gra!”
“Świeżość, smak, idealne połączenia, wspaniała prezentacja to charakteryzuje to miejsce. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam i bardzo się cieszę że miejsce wciąż trzyma wspaniały poziom i niesamowitą jakość.”
“Trafiłyśmy tutaj z przyjaciółką przez zupełny przypadek na trasie. Zamówiłyśmy zestaw 6 oraz mix sashimi. Wszystko było przepyszne, świeże. W zestawie nie było żadnej słabej, “zapychającej” miejsce rolki. Wszystkie były TOP, bardzo smaczne, różnorodne. Bardzo polecamy to miejsce.”
“Pyszne sushi, pysznie podane, zawsze wszystko świeże i smaczne, obsługa jest super, nigdy nie mam dość! Polecam ❤️”
“Zupełnie przypadkiem trafiliśmy tam z trójką moich dzieci - zachęciła nas bardzo miła Pani, którą spotkaliśmy na korytarzu, okazało się, pracująca tam właśnie. Jesteśmy z Nadarzyna pod Warszawą a Reda z powodu chwilowej niepogody. Jednak na pewno zapisujemy na mapie naszych ulubionych restauracji i będziemy wracali. Bardzo fajne podejście do wymogów (i gustów) dzieci - każde z mojej trójki ma całkowicie inne smaki, a jedno zupełnie nie lubi sushi :) - ale kurczak w panko - smakował wszystkim, pięknie podane, na fantastycznym stole jedzone i jeszcze ten deser - rolka na słodko - banan, awokado, biała czekolada - hmmmm, musicie spróbować. Pozdrawiamy gorąco - szczególnie najmłodszy Janek ;)”
“Super przepyszne jedzenie. Miła obsługa i ciekawy klimat. Serdecznie polecam”
“Restauracja oferuje dosyć szeroki wybór sushi i nie tylko. Zamówione przeze mnie kilka rodzajów sushi z surową rybą było wykonane ze świeżych składników, pięknie podane i po prostu pyszne. Banan w tempurze na deser też na plus. Moim zdaniem przydałby się trochę większy wybór herbat, podawanych np. w żeliwnych imbrykach. Dobrze, że w Kartuzach jest takie miejsce.”
“Polecam bardzo serdecznie! Sushi smaczne, obsługa miła, ceny w porządku.”
“Jadłam już w wielu restauracjach sushi, ale rzadko by się zdarzało, że dostałam tak objętościowo dobre porcje. Futomaki bardzo dobrze przygotowane, sushi masterzy nie oszczędzali na składnikach, również świetna obsługa z strony Damiana ( mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam imię ), przy takim ruchu wszystko szło sprawnie.”
“Jedzenie było przepyszne, świeże składniki i estetycznie podane dania. Profesjonalna obsługa jest przemiła, pomocna i uważna, czuliśmy się naprawdę zaopiekowani. Wnętrze jest przytulne, przyjemnie się siedzi. Widać tu pasję i dbałość o każdy detal – zdecydowanie jedno z najlepszych sushi, jakie jadłam!”
“Zamówiłem zestaw sushi i jestem bardzo zadowolony! Wszystko świeże, pyszne i pięknie podane. Dostawa szybka, na pewno zamówię ponownie!”
“Bardzo dobre sushi, ale to zupa Mandu z pierożkami z kaczki najbardziej mnie zachwyciła. Po prostu coś wspaniałego! Warto nawet dla samej zupy wpaść do Hokkaido. Herbaty jaśminowa i wiśniowa idealne do dań kuchni japońskiej, delikatne, aromatyczne. Mały minus to niewielka przestrzeń i kiedy każdy stolik jest zajęty to nie ma szans na komfortową rozmowę. Mimo to wystrój jest naprawdę bardzo ładny. Doskonała lokalizacja w samym centrum gdańskiej starówki.”
“Serdecznie polecam. Niezmiennie najwyższa jakość i super smak. Zamawiamy sushi od lat i jeszcze sie nie zawiedliśmy. Szkoda tylko ze juz nie ma programu lojalnościowego dla stałych klientów.”
“Właśnie skończyliśmy testować kolejne Rameny. Wszystkie rewelacyjne. Udało się chwilę porozmawiać z obsługą. Pani Tatiana - widać, że kuchnia to jej pasja. Obsługa kelnerska kompetentna, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Kurierzy non-stop odbierają zamówienia. Świetne miejsce, świetna atmosfera, wspaniała kuchnia.”
“Najlepsze sushi w trójmiaście! Jako stały klient bardzo polecam wszystkim osobą które się zastanawiają! Czy z odbiorem czy na miejscu sushi zawsze smaczne i pięknie podane. Klimat restauracji i obsługa też w punkt.”
“Bardzo dobre rolki klasyczne jak i różne nowe nietypowe smaki”
“Bardzo dobre jedzenie, jednak największa robote robi obsługa która jest mega sympatyczna. Widac, ze udalo sie zbudowac zgrana ekipe, co w gastro jest bardzo wazne :)”
“Pyszny przystanek w drodze z plaży, akurat by odzyskać siły po morskich falach. A najlepiej trafić na Panią Darię - wspaniały sushi master!”
“Jedzenie 10/10, byłyśmy na All You Can Eat, sympatyczni i mili sushi masterzy - duży plus za komunikatywność i otwartość :)) Obsługa również bardzo miła, pomocna ale nie wchodząca w prywatną strefę klienta - same plusy! Miejscówka czyściutka z klimatem, polecam baaaardzo mocno :)”
“Bardzo dobre sushi szybko przygotowane, cena uczciwa. Mała sympatyczna budka. Obsługa zaproponowała, które smaki wybrać. Polecam”
“Sushi 10/10, ramen super, brakło mi jedynie ostrości, ale to już kwestia osobista. W Japonii w ramenowniach obsługa często pyta o stopień ostrości. Tutaj nie mamy wyboru, ale całokształt zaspokaja podniebienia. Obsługa bez zarzutów, miła serwuje dania z uśmiechem na twarzy. W lokalu czysto, przed lokalem miseczka z wodą dla czworonoga. Żałuję, że tym razem moja wizyta w Sopocie była krótka, ale jeśli wrócę, to z pewnością nie pominę tej restauracji.”
“Bardzo miła obsługa duży wybór zestawów sushi oraz pojedynczych rolek . Do tego pyszny tatar z łososia . Zestaw atrakcyjnie podany z dodatkami sushi bardzo dobre w smaku starannie wykonane i podane. Zestawy skomponowane w taki sposób że można wybrać coś dla każdego. Z restauracji serwujących sushi które odwiedziłem wraz z rodziną to miejsce planuje sie w czołówce i jest godne polecenia . W lokalu można zamówić jedzenie na wynos . Wszystko jest robione na bieżąco i chwilę trzeba czekać .”
“Może jestem nudna bo zamawiam za każdym razem zestaw pieczony ale uwielbiam go ! I oczywiście polecam :) Obsługa bardzo miła a w lokalu zawsze czysto .”