Jedzenie przepyszne, aromatyczne, składniki zawsze świeże i dobrej jakości, kelnerki są bardzo miłe. Ceny jak na taki lokal są raczej przeciętne, może delikatnie wyższe niż w niektórych barach, ale moim zdaniem się opłaca. Tutaj jest zazwyczaj bardzo mały ruch, więc jeżeli komuś zależy na spokoju i ciszy to tym bardziej polecam to miejsce. Byłam już tutaj około pięć razy i nigdy się nie zawiodłam.
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia ★★★★★
-
Grzesiu Rosiewicz ★★★☆☆
Nie wiem skąd oceny 4,7. Zamówiłem Ramen i był mdły, zero smaku. Przystawki tak samo - smakowały jakby leżały w lodowce 3 dni. Może sushi mają dobre, ale Ramen to porażka. Obsługa OK, nie ma się do czego doczepić. Klimat - dziwny, połączenie Chińskich Lampionów z dziwnymi nowoczesnymi elementami, totalnie niepasujące do siebie elementy jak włoska muzyka itp. Podsumowując ogólnie 3/5.
-
Ariel Jurkowski ★★★★★
Wyszedłem stąd bardzo zadowolony, bo w lokalu dostałem na raz bardzo fajny ramen, dobry zestawik sushi i miłe winko. Następnym razem spróboję również czegoś z dań głównych. Razem dziś wyniosło 113zł i bez dwóch zdań zostawiam 5 gwiazdek. Lokal w środku jest bardzo przyjemnie minimalistyczny i znajduje się w nowym ładnym budownictwie. Bardzo dużo miejsca w środku, ogromne odstępy pomiędzy licznymi stolikami. Obsługa bez problemu.
-
Nlxx ★★★★★
Jesteśmy miło zaskoczeni. Podróżując po całej Polsce nie zjedliśmy jeszcze nigdy tak pysznego sushi sandwich. Spróbowaliśmy tez pierozkow gyoza- przepyszne, delikatne z kaczką. Na deser mochi- truskawka/nutella i truskawka/śmietanka. Oba obłędne, jednak w nasze gusta trafiła bardziej wersja z nutellą. Wystrój klimatyczny, obsługa przemiła, chcielibyśmy podziękować za zmiany w daniach na nasze prośby i odpowiedzi na każde pytanie pięknej Pani kelnerki. Polecamy z całego serca❤️
-
Tomasz Jeliński ★★★★★
O jakości i smaku mówi jedno dołaczone zdjęcie; zniknęło WSZYSTKO, oceniający to 3 dzieci, 10,8,2 lata oraz para dorosłych [pierwszy raz z ust starszych dzieci padło słowo bardzo dobre]. Ramen z wołowina w bardzo dużej ilości, smaczny,pełen treści,syty, rewelacyjnie przyprawiony bulion. Zestaw tempury smaczny,różnorodny,rolki bardzo dobrze przygotowane,estetycznie podany,równowaga miedzy dodatkami a ryżem,który był odpowiedniej lepkości i konsystencji,sama tempura nie obejmuje ryżu [ przyzwyczajeni jesteśmy do naszej lokalnej opcji a wiec całość rolki w tempurze ] lecz absolutnie nie działa to na niekorzyść akurat tu podają ja w taki sposób. Herbata jaśminowa podana wg sztuki. Obsługa BARDZO uprzejma, ukierunkowana na klienta, potrafi doradzić, zachęcić do wyboru, cierpliwa i nie nachalna. Wnętrze czyste,estetyczne,przestronne,naprawdę miło zjeść w takim otoczeniu. Reasumując; różne miasta, różni Mistrzowie, wiele opcji do porównania. Lokal bez mrugniecia okiem zasługuje na komplet gwiazdek. Co do ceny trudno dyskutować, dla jednych dużo dla innych mało. W mojej ocenie adekwatnie z kierunkiem tanio jak za taką obsługę i std. samego posiłku. Całość + skromny tip 200 zł. Dziękujemy i pozdrawiamy.
-
Ruda85 02 ★★★★★
Cóż zacznę od obsługi, pani nie mam pojęcia jak miała na imię, na pewno trochę kaleczyła język polski, bardzo ale to bardzo miła i uprzejma. Jedzenie rewelacyjne byliśmy 1 i nie ostatni raz. Ceny przyzwoite.
-
Marta Piłat ★★★★☆
Ładny lokal, przytulne miejsce. W restauracji można otrzymać nie tylko sushi bo również inne dania azjatyckie. Sushi okej, ale nic specjalnego. Są opcje wege. Szybka i miła obsługa:)
-
Agata Lewandowska ★★★★★
Dziś byliśmy pierwszy raz i na pewno wrócimy osobiście lub z zamówieniem na dowóz. Świetne pierożki i bardzo dobre wakame – przyznam, że nie jestem fanką: wszystkie, jakie do tej pory jadłam, były strasznie słone, ta była jednak lekko słodkawa, więc to na plus. Zupa miso sake w wersji z łososiem bardzo rozgrzewająca i treściwa. Jako główne danie wzięliśmy butter beef oraz chicken chilli. Wołowinę mogę pochwalić za samo mięso – idealny stopień wysmażenia, było aksamitne i przepyszne. Panierka mi nie podpasowała, była jak ciasto naleśnikowe i nasiąknięta sosem. Ja akurat za taką nie przepadam. Za to chicken chilli było idealne. Ostrość w punkt, do tego dużo fasolki szparagowej, porcja sycąca. Wiem, że w menu jest wersja z wołowiną (która jest wtedy bez panierki), więc na pewno będę musiała jej spróbować. Ryż, który jest w tym przypadku ryżem do sushi, przyprawionym już delikatnie pod sushi właśnie, pasował idealnie do obu dań. Prażona cebulka, choć stanowiła dość nietypowy dodatek, ostatecznie wyszła bardzo na plus. Obsługa miła, uśmiechnięta i serdeczna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Osaka Sushi Asian Food?
Osaka Sushi Asian Food znajduje się przy Bydgoska 5, Działki Leśne, 81-322 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Osaka Sushi Asian Food?
Można skontaktować się z Osaka Sushi Asian Food pod numerem +48 798 722 661
Jak można dotrzeć do Osaka Sushi Asian Food?
Do Osaka Sushi Asian Food można dotrzeć, korzystając z poniższego linku