Opinie

  1. Tania ★★★★★

    Zamówiłem zestaw sushi i jestem bardzo zadowolony! Wszystko świeże, pyszne i pięknie podane. Dostawa szybka, na pewno zamówię ponownie!

  2. Anna Jankowska ★★★★★

    Mniam, to sushi jest pyszne! I ładnie zrobione. Za dwa zestawy ze zdjęcia (awokado i ryba maślana) zapłaciłam 36 zł, czyli cena całkiem w porządku jak na sushi. Jedyny oczywisty minus - nie można zjeść w środku, ale miły pan wystawił nam leżaki na zewnątrz. Obsługa naprawdę sympatyczna. Polecam zajrzeć pod stół, jest książka o filozofii ramenu.

  3. Dominik Buksak ★★★★★

    Bardzo dobre sushi! Super pozytywne zaskoczenie. W lokalizacjach poza głównym szlakiem rzadko można tak dobrze zjeść.

  1. Daria Wojda ★★★★★

    Zamówiliśmy zestaw yummy grill i gunkan z węgorza i przegrzebka. 1. Bardzo ładnie zapakowane 2. Szybko dostarczone 3. Bardzo ładnie wyglądające sushi. Mega apetyczne. Pierwsza myśl będzie pysznie 4. Bardzo pyszne. Maxisushi kojarzy mi się ze słowami umami, smaczne, pyszne, ślinka cieknie, jestem w raju. Dziękuję, że jesteście. Mam nadzieję do zobaczenia.

  2. tunia bunia ★☆☆☆☆

    Nie zdarza mi się wystawiać negatywnych opinii, ale tym razem właśnie taka ona będzie. Niestety - pierwszy i ostatni raz zdecydowałam się ma Maxi Sushi. Jedzenie zamówione na dowóz przez aplikację. Miały być futomaki z pieczonym łososiem, a przyjechały z praktycznie surowym (lekko opieczonym na zewnątrz). Gdyby mogła zjeść surową rybę to taką bym zamówiła, ale zależało mi na pieczonej. Po godzinnej batali konsultanta z restauracja, która nie ma sobie NIC do zarzucenia udało mu się zmusić restauracje do 20% rekompensaty za coś czego nie zjadłam, bo nie mogłam! Życzę powodzenia przy takim podejściu do Klienta.

  3. Zaneta Gorska ★★★★★

    Pyszny zestaw wakacyjny - Summer set - połączenie z owocami dla mnie super. Mąż bardzo zadowolony z zestawu Nigiri. Polecam.

  1. Klaudia Cyglicka ★★☆☆☆

    Niestety jestem bardzo zawiedziona, wzięliśmy zestaw katana i bardzo słabo, każde sushi smakowało tak samo. Za dużo serka przez co każdy kawałek był mdły. Oddzielnie wzięlismy rolkę z krewetką w tempurze i ona była w porządku choć samej krewetki było mało.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Maxi Sushi?

Maxi Sushi znajduje się przy Obrońców Wybrzeża 15, 80-398 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Maxi Sushi?

Można skontaktować się z Maxi Sushi pod numerem +48 576 784 240

Jak można dotrzeć do Maxi Sushi?

Do Maxi Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements