Opinie

  1. Sebastian Agaciak ★★★★★

    Byliśmy z żoną z zamiarem wypicia drinka Aperol Spritz,ale w międzyczasie zamówiliśmy jedzenie. Wołowinę z woka z w sosie z czarnego pieprzu oraz wołowinę z woka w sosie ostrygowo-bazyliowym .Jedzonko bardzo smaczne naprawdę godne polecenia,o drinku zapominamy, ponieważ jak się okazało nie jest to Aperol Spritz robiony zgodnie ze sztuką tylko coś co w ogóle nie przypomina i nie smakuje jak oryginalny drink i jest nalewamy z beczki.Przemiła pani kelnerka przyjęła nasze uwagi i jak się okazało przy płaceniu rachunku za drinka nie zapłaciliśmy. Także duży plus za to.

  2. Dorota Gryman ★★★★★

    Jadłam już w wielu restauracjach sushi, ale rzadko by się zdarzało, że dostałam tak objętościowo dobre porcje. Futomaki bardzo dobrze przygotowane, sushi masterzy nie oszczędzali na składnikach, również świetna obsługa z strony Damiana ( mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam imię ), przy takim ruchu wszystko szło sprawnie.

  3. Diana Shtykh ★★★★★

    Obsługa była naprawdę na wysokim poziomie, bardzo miła i pomocna. Jedzenie wyglądało świetnie i smakowało tak samo dobrze. Ceny są umiarkowane, idealnie dopasowane do jakości. W menu jest wiele różnych opcji do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wieczorem, kiedy siedziałam na zewnątrz, widziałam, że jest możliwość dostania koca, co jest świetnym udogodnieniem. Na jedzenie nie musiałam długo czekać, wszystko zostało podane szybko i z uśmiechem. Sam lokal jest estetycznie urządzony zarówno w środku, jak i na zewnątrz, co tworzy przyjemny klimat.

  1. Ewa ★★★★★

    Super knajpka. Bardzo dobre sushi, duże porcje, bardzo sycące. Rozsądne ceny jak na samo centrum Gdańska. Świetna lokalizacja, restauracja ma dwa ogródki. Generalnie bardzo fajne miejsce. Cudowna obsługa, pan Dima świetnie nas obsłużył. Wróciłybyśmy do tego miejsca choćby tylko ze względu na niego!

  2. Karolka Polka ★★★★★

    Najlepsze sushi jakie jakie jadłam w życiu . Do tego bardzo przyjemne wnętrze i bardzo miła obsługa . Byłam wraz z przyjaciółmi w sierpniu 2022 i kiedyś na pewno wrócimy.

  3. Eva Johansen ★★★☆☆

    Sushi bardzo dobre, chociaż czekaliśmy 40 minut. Ceny są ok. Jednak obsługa pozostawia dużo do życzenia. Za barem ukrainka podobno kierowniczka która traktuje kelnerkę jak psa a nawet gorzej. Czekaliśmy na jedzenie przy stoliku przy wejściu. Pani "kierowniczka" jest wredna i opryskliwa (to jest delikatnie powiedziane)do klientów i pracownikow. Segreguje klientów od wejścia. Jeśli jej się ktoś nie podoba mówi że jest rezerwacja podczas gdy stoliki są wolne. Siedzieliśmy prawie godzinę i kilka osób zostało odesłanych z kwitkiem że niby rezerwacja, po czym weszły osoby lepiej ubrane i juz znalazło sie miejsce. Na miejscu właściciela tej restauracji zwolniłabym tą panią natychmiast. Kelnerka młoda dziewczyna prawie w powietrzu latała, bardzo miła jednak nie nadążała za życzeniami "kierowniczki" Restauracja nie posiada listy alergenów.

  1. Paweł En ★★★★★

    Jestem absolutnym fanem sushi i tutaj jest jedno z najlepszych, jakie jadłem. Świetna obsługa, super lokalizacja, pyszne jedzenie. Polecam zdecydowanie!

  2. Basia St ★★★★★

    Bardzo dobre sushi. Zestaw Tempura set bardzo nam smakował. Warto było czekać. Chętnie to czego nie udało się zjeść (duża porcja) zabrałyśmy do domu. Lokal w Gdyni znajduje się w spokojnej lokalizacji, można odpocząć, a po posiłku pospacerować po marinie. Obsługa miła i pomocna. Polecam.

  3. Nono Jackk ★★★★☆

    Nie jestem wielkim fanem sushi, bardziej posmakowalo mi raz w jakiejs knajpie dawno temu. To jednak wystarczylo zeby sprobowac rolek z Sushi Siedem. Lokal zachęcający schludną estetyką i widokiem na rzekę. Samo jedzenie naprawde smaczne, pięknie podane i dobrze przyrządzone. Kelnerka doradzila nam pyszne smaki, z których każdy nam pasował, chociaż każdemu inne. Najedliśmy się do pełna i jeszcze zostało nam trochę rolek zabranych do domu na dokładkę. Dla fanów japońskiej kuchni zdecydowanie świetne miejsce na obiad, a dla innych, dobre miejsce na spróbowanie jak smakuje dobre sushi!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushi Siedem?

Sushi Siedem znajduje się przy Długie Pobrzeże 30, 80-888 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushi Siedem?

Można skontaktować się z Sushi Siedem pod numerem +48 583 029 269

Jak można dotrzeć do Sushi Siedem?

Do Sushi Siedem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements