Przegląd katalogu
- 94 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 94 wyników
Przeglądaj restauracja w Wejherowie, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 94 wyników w Wejherowie, Pomorskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 38,783 opinii i ocen.
“Super jedzenia i mega porcje. Obsługa bardzo miła. Często korzystamy bo warto!”
“Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa.”
“Pyszne jedzenie, cena adekwatna do ilości i jakości, bardzo miła obsługa, serdecznie polecam”
“Obsługa mega jedzenie mega klimat mogliby coś dać takiego świątecznego w grudniu bardzo polecam!”
“Jak do tej pory bezproblemowa dostawa. W lokalu zawsze bardzo miła obsługa. Czasem dłuższy czas oczekiwania, ale to zależy od pory, w której się zamawia. Świeże jedzenie, zawsze coś do wyboru spoza karty i smaczna kawa. dobre miejsce, by zjeść coś w biegu lub zamówić na wynos wracając po całym dniu do domu:)”
“Bardzo miła ekspedientka, wyroby z pieca bardzo pyszne polecam serdecznie”
“Polecam to miejsce za przemiłą obsługę, klimat i pyszne świeże jedzenie”
“Od dłuższego czasu zamawiamy z TAKADO SUSHI, I jak do tej pory się nie zawiedliśmy. Porcję duże, świeże, a obsługa zawsze przemiła. Dziękujemy i polecamy.”
“Ożywienie Kredensu i zmienienie w tą restaurację było dobrym pomysłem :) Poszliśmy zjeść deser i wybraliśmy szarlotkę. Była bardzo dobra, razem z gałką lodów, bitą śmietaną i kremem czekoladowym. ;) 5 gwiazdek. ☺️”
“Legendarny w Trójmieście browar rzemieślniczy kilka lat temu zniknął ze swoimi restauracjami z Gdańska i Sopotu. Pozostał jednak w Wejherowie. Oferta własnych piw bogata choć inna niż kiedyś, jednaki ch jakość w pełni jest zachowana. Wystrój wnętrza i jakość obsługi absolutnie nie budzi zastrzeźeń. Potrawy smaczne. Schabowy gigant też bardzo dobry w s maku, ale ilość mięsa w środku nie odpowiada nazwie "gigant", a panierka ciut za gruba i niestety prawie zupełnie nie powiązana z mięsem.”
“W całym mieście tylko tu mieli piwo na promce, zawsze wszystko pod ręką i najlepsza na świecie pani kasjerka”
“Obsługa najlepsza jedzenie pyszne polecam”
“Zamawiam jedzonko już któryś raz . Nie mogę nic złego napisać bo pierogi są duże , ciasto cienkie- idealnie miękkie .Farsz pierogów które jadłem ( golonka, kurki, kaczka, ruskie) był dobrze doprawione .”
“Bardzo polecam sklep Żabka ul Śmiechowska. Pani Agata bardzo sympatyczna,atrakcyjna,pomocna,uśmiechnięta oraz zawsze w dobrym chumorze. Poprostu TOP! Zawsze chodziłem do Dino ale teraz zacząłem robić tylko zakupy w tej Żabce. Pani Agato daj się umówić na randkę co ?”
“Świetne miejsce! Genialne jedzenie, a i obsługa przemiła!”
“Nie mam żadnych wątpliwości co do nazwy "do syta" . Zestaw śniadaniowy pozwala na zaspokojenie głodu przez długi czas . Zrobiony z bardzo dobrej jakości składników - masło to masło a nie jakiś mix, wszystko świerze i smaczne . Zdecydowanie polecam.”
“Po prostu wow. Jedzenie było niesamowite. Obsługa była doskonała.”
“Wspaniały burger, nigdy go nie zapomnę. Dodatkowo miły upominek w postaci ciasta! Cóż za wspaniałe miejsce, polecam!”
“Super obsługa, świetnie jedzenie .”
“Świetna pani z poczuciem humoru pozdrawiam”
“To dopiero kilka dni, a już brakuje nam tego sklepu, właściwie obsługi. Zawsze biegałem wieczorem po przekąskę na film. Ktokolwiek otworzy tam punkt to już nie będzie to samo. Sklep jakich mało, gdzie oprócz zakupów zawsze w gratisie był uśmiech i serdeczna obsługa czy to że strony właścicieli, czy też ekspedientek nawet gdy zapominalski, miałem ochotę na zapiekankę 10 minut przed zamknięciem nigdy nie było problemu - za co przepraszam! Zawsze było bardzo czysto, na półkach mimo małego sklepu zawszę kupiliśmy to czego nam w domu akurat brakowało. Miejmy nadzieję że nowi właściciele sprostają wymaganiom klientów na równym poziomie jak Wy. Żona zawszę była wściekła bo wysyłając mnie po bułki, gdzie miałem 100m lub mniej, wracałem z dużym opóźnieniem bo zagadałem się z kimś z obsługi. Oby tak często chciało mi się chodzić do kościoła jak do Państwa punktu. Wielu znajomych rozczarowało się na wieść o zamknięciu sklepu, nigdy nie słyszelismy złego słowa odnośnie Obsługi. Wydaje mi się że opinia zasłużona, chociaż moim zdaniem brakuję gwiazdek. Miejmy nadzieje ze jeszcze kiedyś się spotkamy i nadal będziecie z takim świetnym podejściem do ludzi. Czy w kolejce stał bezdomny czy Pan w garniturze, zostali identycznie obsłużeni. Wszystkiego dobrego! DZIĘKUJEMY K. Ł. B”
“Sklep blisko mnie, często zachodzę. Wszystko ok, jedzenie dobre, hot-dogi, pizza. Oferta szeroka, sklep zawsze ładnie dołożony i wyfejsowany. Tylko starsza pani w jasnych, krótkich włosach mogłaby być odrobinę bardziej uprzejma, ale rozumiem, że ma już swoje lata, pewnie jest zmęczona i dorabia do emerytury albo po prostu już na nią czeka ;)”
“Obsługa bardzo miła (serdecznie pozdrawiam p. Paulinę, która za każdym razem się uśmiecha, jak tylko przekroczę próg sklepu). Bardzo polecam!”
“Dobre ceny, pyszne jedzonko z pieca, co u nie lubić?”
“Fajna pani blond w okularach, zawsze dobrze obsłuży z uśmiechem polecam”
“Całkiem smaczne jedzenie, choć nie można modyfikować dań, np nie można zamienić ziemniaków na frytki.”
“Kebab cudowny do pozytywnego zakebabienia się. Porcje ogromne, w średnim jest ukochany chleb arabski. W każdym kęsie mięso. Tym razem wziąłem z żółtym serem i co chwila przyjemnie kąsa. Jedyny taki w okolicy. Kupuję średnio co pół roku jak przejeżdżam i nigdy się nie zawiodłem. Dzisiaj dodatkowo obsługa zaciągająca wschodnią granicą. Niesamowicie uprzejmi I bardzo profesjonalnie zawineli i średnią i małą pozycje”
“Jedzenie bardzo dobre, jak u strażaka w Bolszewie. Osobiście najbardziej smakuje mi Kapsalot i gorąco go polecam :) Jak miałbym wybierać to oczywiście wolę zjeść w Bolszewie ze względu na słaby klimat w tym miejscu ale nadrabiają pysznym jedzeniem :)”
“Bardzo lubię robić tu zakupy. Dużo sklepów w jednym miejscu.”