Pani Gosia najlepsza z najlepszych ❤️ Moja ulubiona żabka
Zdjęcia
Opinie
-
Dorota Studzińska ★★★★★
-
Michał Lademann ★★★★★
W całym mieście tylko tu mieli piwo na promce, zawsze wszystko pod ręką i najlepsza na świecie pani kasjerka
-
Daria Grapp ★☆☆☆☆
Kierowniczka tej Żabki to jakaś maskara,opryskliwa,nie miła,brak empatii do drugiego człowieka,daje zakaz klientom aby więcej nie przychodzili do Żabki,nie pilnuje wyglądu towaru mimo ważnej daty. Tacy ludzie nie powinni być na takim stanowisku. Pani czarnulka bodajże Gosia rewelacja,miła i zawsze uśmiechnięta
-
Karolinaa ★★★★★
Jestem pod wrażeniem obsługi, czystości i uprzejmości, jedzenie przepyszne. Byliśmy przejazdem i miło było spotkać taką obsługę. Na plakietce wyczytałam imię Gosia . Brawo dla Pani i życzę jak najwięcej klientów! ♥️
-
Oktawia ★☆☆☆☆
Nie wiem czemu ta żabka działa jako punkt odbioru paczek. Już drugi raz się zawiodłam, nie przyjęli mojej paczki mimo iż nie była duża ani ciężka i musiałam iść po nią przez pół Wejherowa na główna pocztę.. Gdybym chciała odebrać ją z poczty to bym to zrobiła lub wybrałabym punkt gdzieś bliżej. Nie polecam.
-
Andrzej Prądzyński ★★★★★
Dobre miejsce na szybkie zakupy
-
Piotr Drabinski ★★★★★
Przemiła obsługa, szeroki asortyment, długie godziny otwarcia i miła atmosfera. Sklep jest czysty i zadbany, półki zawsze pełne i można tu dostać większość produktów które potrzeba. Serdecznie polecam.
-
Iwona Ś ★☆☆☆☆
Masakra. Córka weszla do sklepu o 10.05 czyli w godzinach dla seniorów. Mimo tego, że w sklepie nie bylo żywej dùszy poza sprzedawczynią, dziecko zostalo wyrzucone ze slepu Sytuacja druga. Pani mimo zawartej umowy nie przyjęła zwrotu twierdząc , że karton z przesyłką od zalando jest za duży. Nie ma takich wytycznych. Brawo.
-
Davcio 84 PL ★☆☆☆☆
Szefowa nie ogaryna własnej du....y traktuję klienta typu lepszy lub gorszy sort pracuje tam znajoma więc ja mam zakaz wstępu do sklepu żart pl to się na daje do kabaretu nie polecam znam lepsze żabki a pani Magdalenie współczuję... że bierze się za coś czego nigdy w życiu nie robiła i nie ogaryna tylko ciśnie pracowników i prowadzi podział dla klientów żal współczuję..... Ps mam nadzieję że pani Magdalena zna prawo konsumenta jak nie to spotkamy się w sądzie pozdrawiam serdecznie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Pomorska 3B, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku