Najgorsza Żabka na jaka trafiłem to tu w Wejherowie na Sikorskiego, omijać szerokim łukiem,młoda nie wie co sie dzieje a właścicielka tak wredna ze samej siebie nie lubi,pracuje za karę, z pretensjami ze klient przyszedł zostawić 1000zl na zakupy,zero poszanowania,juz moja noga tam nie powstanie.
Zdjęcia
Opinie
-
Pani Kowalska ★☆☆☆☆
-
Prada! Prada! ★☆☆☆☆
Pierwszy raz gdziekolwiek wystawiam opinię, dzisiaj (22.12.2025) Pani ekspedniętka w brązowych włosach i okularach-masakra. Najpierw nie umiała zeskanować poprawnie aplikacji, następnie powiedziała po naszej prośbie miłe i uprzejmie że nie może nam polać sosu na pizzę z żabki -bo NIE.(w innych żabkach zawsze nam leją po prośbie, nawet dwa sosy w cenie jednego) Z czego żadnego sosu którego chcieliśmy nie było:(( (wymieniliśmy conajmniej 5) O fatalnym przekrojeniu pizzy to już szkoda gadać. Wiadomość dla właścicieli- lepiej zmienić squad żabki - T R A G E D I A
-
Natalia Wensierska ★☆☆☆☆
Proszę douczyć młodą ekspedientkę że jest coś takiego jak dobra wola i empatia, oraz doinformować, że banknot który jest rozdarty ( tylko rozdarty, nie zniszczony ) wystarczy skleić taśmą i jest tak samo wartościowy jak każdy inny. Państwa ekspedientka nie przyjęła banknotu więc poszłam do drugiej żabki nie daleko i tam nie było najmniejszego problemu, Pani z uśmiechem skleiła banknot i wydała towar. Wiec jednak można….
-
Margareta ★★☆☆☆
Pani bardzo nie kulturalna, podczas zakupu panini nie poinformowała pierw że o dosłownie minutę po 22 ma już wyłączony piec i dopiero po zakupie informuję o takich rzeczach i zostałam z zimnym panini. Jakoś nigdy nie miałam problemu kupić na ciepło produktów do 22:30 conajmniej. Rudej sprzedawczyni nie polecam serdecznie :)
-
Oskar J. ★★★★★
Sklep blisko mnie, często zachodzę. Wszystko ok, jedzenie dobre, hot-dogi, pizza. Oferta szeroka, sklep zawsze ładnie dołożony i wyfejsowany. Tylko starsza pani w jasnych, krótkich włosach mogłaby być odrobinę bardziej uprzejma, ale rozumiem, że ma już swoje lata, pewnie jest zmęczona i dorabia do emerytury albo po prostu już na nią czeka ;)
-
Mariola Dominik ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa. Panie ekspedientki bezczelne! Ostatnie moje zakupy. W okolicy jest kilka innych do wyboru. Wlasciciel dużo traci zatrudniając takie młotki.
-
Neska Xoxo ★★★★★
Bardzo miła obsługa :)
-
Mateùsz Titës Meyer ★★★★★
Spoko. To chyba obecnie najdłużej działający punkt Żabki w Wejherowie (po tym, jak znikła pierwsza z Klasztornej), ale cały czas wszystko na spoko poziomie.
-
Angelika ★☆☆☆☆
Obsługa jeśli chodzi o Panie ekspedientki to super miłe. A jak jest Pan właściciel to się chce uciekać ze sklepu, bardzo niemiły. Nie znajacy podstawowych grzecznościowych słów np. dzień dobry.
-
Zenobia Polaczkowa (Zenia) ★★☆☆☆
Mało zorientowane ekspedientki. Nie zostałam obsłużona, gdyż ponoć księgowa wymyśliła sobie, że od dnia 12.10 obowiązują już godziny dla seniorów. Radzę aby personel się bardziej zorientował w sprawie bo będą trącić klientów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Generała Władysława Sikorskiego 82, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku