Opinie

  1. Pani Kowalska ★☆☆☆☆

    Najgorsza Żabka na jaka trafiłem to tu w Wejherowie na Sikorskiego, omijać szerokim łukiem,młoda nie wie co sie dzieje a właścicielka tak wredna ze samej siebie nie lubi,pracuje za karę, z pretensjami ze klient przyszedł zostawić 1000zl na zakupy,zero poszanowania,juz moja noga tam nie powstanie.

  2. Prada! Prada! ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz gdziekolwiek wystawiam opinię, dzisiaj (22.12.2025) Pani ekspedniętka w brązowych włosach i okularach-masakra. Najpierw nie umiała zeskanować poprawnie aplikacji, następnie powiedziała po naszej prośbie miłe i uprzejmie że nie może nam polać sosu na pizzę z żabki -bo NIE.(w innych żabkach zawsze nam leją po prośbie, nawet dwa sosy w cenie jednego) Z czego żadnego sosu którego chcieliśmy nie było:(( (wymieniliśmy conajmniej 5) O fatalnym przekrojeniu pizzy to już szkoda gadać. Wiadomość dla właścicieli- lepiej zmienić squad żabki - T R A G E D I A

  3. Natalia Wensierska ★☆☆☆☆

    Proszę douczyć młodą ekspedientkę że jest coś takiego jak dobra wola i empatia, oraz doinformować, że banknot który jest rozdarty ( tylko rozdarty, nie zniszczony ) wystarczy skleić taśmą i jest tak samo wartościowy jak każdy inny. Państwa ekspedientka nie przyjęła banknotu więc poszłam do drugiej żabki nie daleko i tam nie było najmniejszego problemu, Pani z uśmiechem skleiła banknot i wydała towar. Wiec jednak można….

  1. Margareta ★★☆☆☆

    Pani bardzo nie kulturalna, podczas zakupu panini nie poinformowała pierw że o dosłownie minutę po 22 ma już wyłączony piec i dopiero po zakupie informuję o takich rzeczach i zostałam z zimnym panini. Jakoś nigdy nie miałam problemu kupić na ciepło produktów do 22:30 conajmniej. Rudej sprzedawczyni nie polecam serdecznie :)

  2. Oskar J. ★★★★★

    Sklep blisko mnie, często zachodzę. Wszystko ok, jedzenie dobre, hot-dogi, pizza. Oferta szeroka, sklep zawsze ładnie dołożony i wyfejsowany. Tylko starsza pani w jasnych, krótkich włosach mogłaby być odrobinę bardziej uprzejma, ale rozumiem, że ma już swoje lata, pewnie jest zmęczona i dorabia do emerytury albo po prostu już na nią czeka ;)

  3. Mariola Dominik ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa. Panie ekspedientki bezczelne! Ostatnie moje zakupy. W okolicy jest kilka innych do wyboru. Wlasciciel dużo traci zatrudniając takie młotki.

  1. Neska Xoxo ★★★★★

    Bardzo miła obsługa :)

  2. Mateùsz Titës Meyer ★★★★★

    Spoko. To chyba obecnie najdłużej działający punkt Żabki w Wejherowie (po tym, jak znikła pierwsza z Klasztornej), ale cały czas wszystko na spoko poziomie.

  3. Angelika ★☆☆☆☆

    Obsługa jeśli chodzi o Panie ekspedientki to super miłe. A jak jest Pan właściciel to się chce uciekać ze sklepu, bardzo niemiły. Nie znajacy podstawowych grzecznościowych słów np. dzień dobry.

  1. Zenobia Polaczkowa (Zenia) ★★☆☆☆

    Mało zorientowane ekspedientki. Nie zostałam obsłużona, gdyż ponoć księgowa wymyśliła sobie, że od dnia 12.10 obowiązują już godziny dla seniorów. Radzę aby personel się bardziej zorientował w sprawie bo będą trącić klientów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Generała Władysława Sikorskiego 82, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements