Restauracja Dla Każdego
“Czas oczekiwania w porze obiadowej około 50 minut. Warto poczekać, jedzenie jest bardzo dobrze doprawione, mięso soczyste, kruche, a deser rozpływa się na podniebieniu. Porcje duże. Polecam.”
Znaleziono 8 wyników
“Czas oczekiwania w porze obiadowej około 50 minut. Warto poczekać, jedzenie jest bardzo dobrze doprawione, mięso soczyste, kruche, a deser rozpływa się na podniebieniu. Porcje duże. Polecam.”
“To ciekawe miejsce, dobrze położone, które ma naprawdę swój klimat – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz za oknem. Wnętrze wprowadza w taką atmosferę, jakby człowiek był w operze, a muzyka w tle potęguje ten efekt. To idealne miejsce, by trochę się zatrzymać, uspokoić myśli i poczuć się bardziej zrelaksowanym. Można tu nie tylko napić się kawy, ale też poczuć się jak w przestrzeni kulturowej, co jest naprawdę miłym doświadczeniem. Zamówiłem espresso oraz torcik Oreo. Espresso było dobre, choć sposób podania... no cóż, no nie... Zresztą widać na załączonym zdjęciu. Torcik Oreo natomiast – z wyglądu i smaku bardzo udany, idealny do popołudniowej kawy. Smakowało naprawdę dobrze, a porcja była w sam raz na małe słodkie co-nie-co do kawy. Jedyne, co mi się nie spodobało, to brak cen przy torcikach. Na szczęście udało mi się znaleźć menu na stronie, ale gdy wchodzi się do lokalu spontanicznie, nie mając ze sobą żadnych informacji, to ciężko wiedzieć, ile zapłaci się za poszczególne pozycje. Trochę to dziwne jak dla mnie. Niemniej jednak, całokształt tego miejsca robi naprawdę pozytywne wrażenie.”
“Super jedzenia i mega porcje. Obsługa bardzo miła. Często korzystamy bo warto!”
“Legendarny w Trójmieście browar rzemieślniczy kilka lat temu zniknął ze swoimi restauracjami z Gdańska i Sopotu. Pozostał jednak w Wejherowie. Oferta własnych piw bogata choć inna niż kiedyś, jednaki ch jakość w pełni jest zachowana. Wystrój wnętrza i jakość obsługi absolutnie nie budzi zastrzeźeń. Potrawy smaczne. Schabowy gigant też bardzo dobry w s maku, ale ilość mięsa w środku nie odpowiada nazwie "gigant", a panierka ciut za gruba i niestety prawie zupełnie nie powiązana z mięsem.”
“Nie mam żadnych wątpliwości co do nazwy "do syta" . Zestaw śniadaniowy pozwala na zaspokojenie głodu przez długi czas . Zrobiony z bardzo dobrej jakości składników - masło to masło a nie jakiś mix, wszystko świerze i smaczne . Zdecydowanie polecam.”
“Jedzenie pyszne .. wystrój super niestety Pani która nas obsługiwała mało przyjemna krzykliwa . szkoda .. wiem jak dzis trudno o dobrego pracownika dlatego 5 gwiazdek za jedzenie bo po to sie tam udałam z dziećmi :)”
“Wspaniale miejsce! Niesamowita i miła obsługa! Dobra jakość posiłków, też muszę ująć że szybko dostaliśmy zamówienie! Porcję są mega duże, nie dałam rady dokończyć tego burgera, chociaż był niesamowity w smaku. Napewno jeszcze wrócę, i to nie raz!! Na sali czysto, w ubikacja porządek, no Marzenie!! Ceny w porównaniu do wielkości porcji i jakości, są naprawdę spoko. Polecam!!!”
“Pizza zamówiona na dowóz, od was pierwszy raz, bez zarzutu, dużo składników, ciepła, dobre sosy, meksykański-fajna ostrość, polecam”