Złożyliśmy bardzo duże zamówienie bo aż 30 różnych kebabów. Wszystko było opisane, przywiezione na czas a przede wszystkim było przepyszne. Bardzo dziękujemy za ten wyjątkowy catering i miłą obsługę. Na pewno jeszcze będziemy korzystać.
Zdjęcia
Opinie
-
Dobrosława Jóskowska ★★★★★
-
Madzia Butterfly ★★☆☆☆
Jadłam już u nich rollo kilka razy i bardzo mi smakowało. Jednak jeśli jeszcze i ich odwiedzę to będę śledzić każdy moment produkcji. Niestety dziś zauważylamm brak rękawiczek na dłoniach obsługi. Pan który stoi przy kasie gołymi rękami obraca kebaba na opiekaczu a potem gołymi rękami go pakuje. Potem wraca do kasy. Moze to stąd biorą się te zatrucia czy bóle brzucha o których jest pełno opini?
-
Filip Miloch ★★★★★
Obsługa mega jedzenie mega klimat mogliby coś dać takiego świątecznego w grudniu bardzo polecam!
-
Sebastian Zychla ★★★★★
dziś odwiedziłem z tatą po raz pierwszy, wg nas najlepszy w okolicy ciasto dobrze wypieczone kurczak również sosy jak i mieszanka warzyw idealnie dobrane 18 zł to bardzo mało jak za kebaba tej jakości a pozycją standard można się najeść. obsługa miła, toaleta dostępna nie płatna, w środku czysto i schludnie temperatura również dobra ciepła:) Serdecznie polecam tego kebaba
-
Łukasz Melson ★☆☆☆☆
Zamówiłem kebaba w Kebab Center i niestety była to bardzo nieudana decyzja. Już po pierwszym kęsie było czuć, że coś jest nie tak – mięso było mdłe, kompletnie pozbawione przypraw i charakteru. Zamiast aromatycznego, dobrze doprawionego kebaba dostałem tłustą, bezsmakową masę, która bardziej odpychała niż zachęcała do jedzenia. Sosy również nie ratowały sytuacji – nijakie, a do tego sprawiały wrażenie, jakby były rozwodnione. Całość ociekała tłuszczem, który tylko potęgował uczucie niesmaku. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca – są o wiele lepsze kebaby w okolicy, gdzie dba się o jakość i smak.
-
Adrian Rodzik ★★★★★
Wczoraj ok 22:30 zadzwoniłem z nadzieją na dobrego fastfooda. Jedzonko dojechało w 25 minut, przepraszam Panowie, ale apetyt wziął górę. Chyba powróciliście do poprzedniego mięska z początków działalności ( wołowina ) Petarda. Dwa duże kebaby, mięska idealnie w opór, świetna obsługa, pyszny. Polecam z całego serca. Znów będę gruby :D
-
Alfred Żądełko ★★★★★
Córka jadła wcześniej i powiedziała ze bardzo jej smakował, wiec zamówiliśmy. Rolo bardzo dobre, może ciut za mało mięsa ale naprawdę fajnie doprawione. Polecam
-
Darwinek1982 ★★★★★
Bardzo smaczny kebab cała rodzina chwali, braliśmy z baraniną mięso dobrze przyprawione soczyste, surówka świeża. Mięsa nawalone że jeszcze koty skorzystały bo zamawialiśmy na działkę (Sucharskiego od strony kotłowskiego). Dostawa expres 28 minut jak na tą odległość rekord a zamawiamy z różnych źródeł (ponad godzina to norma). Koszt dostawy spoko 6 zł nie opłaca się jechać osobiście. Bardzo miła obsługa (telefoniczna) oraz dostawca którego pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab Center Wejherowo?
Kebab Center Wejherowo znajduje się przy Jana III Sobieskiego 258, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab Center Wejherowo?
Można skontaktować się z Kebab Center Wejherowo pod numerem +48 739 406 818
Jak można dotrzeć do Kebab Center Wejherowo?
Do Kebab Center Wejherowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku