Przegląd katalogu
- 462 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 462 wyników
Przeglądaj pub grillowy w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 462 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 471,539 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub grillowy z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Władysławowo i innych.
“Bardzo smacznie i tanio polecam”
“Można dobrze zjeść. Za zestaw: kotlet drobiowy, ziemniaki i surówka zapłaciłam 27 zł. Bardzo miła obsługa. Lokal trochę w klimacie jadłodajni z PRL-u. Nie jest to miejsce wykwintne, ale jest ok”
“Miła obsługa, dobre jedzenie, duże porcje.”
“Na stolik czekaliśmy mniej niż 5 minut, na jedzenie do 30 minut: Duże porcje, bardzo smaczne, przystępne ceny. Barszcz, placki ziemniaczane, de volaille z frytkami i pierogi ruskie. Polecam jak najbardziej na obiad.”
“Przepyszne tortille! Świetne połączenie smaków, duża porcja, przystępna cena oraz sympatyczna obsługa! Jak najbardziej POLECAM!!!”
“Typowy mleczniak. Duży plus za ilość, z moich talerzy na pochwałę zasługuje kura. Reszta dobra, bez uniesień, bez zastrzeżeń. Całość widoczna na zdjęciu 25zł”
“Bardzo dobre szaszłyki. Jedzenie dobre, pyszny kompot. Bardzo dużo ludzi, co świadczy o dobrym jedzeniu. Po rozmowie z Panią, gdy czekałam na kompot, codziennie rano wszystko jest przygotowywane i świeże. Za obiad dla 4 osób z kompotem zapłaciliśmy 176 zł i wszyscy byli bardzo najedzeni. Polecam.”
“Bardzo dobra flądra, bardzo fajnie przyprawiona a i ceny bardzo przyzwoite! Frytki pyszne cienki chrupiące jak w Mcdonalds:) baardzo duza porcja surowki swiezej z kapusty. Zupa rybna syta, duzo ryby. Miłe zaskoczenie”
“Obsługa bardzo miła, super klimat, idealne miejsce żeby oglądać zachód słońca. Mieliśmy okazje z mężem jeść zapiekanki i były bardzo dobre, ale co najlepsze to Burger! Nigdy nie jedliśmy lepszego burgera, wszystko świeże, idealnie doprawione no po prostu niebo w gębie! Polecamy!!!”
“Kucharz z Zimbabwe, ale nauczył sie azjatyckich smaków perfekcyjnie. Pad Thai i Tom yum i lecisz do Azji bez biletów. Trochę mięso przejechane, wcześniej chyba usmażone ale my mogliśmy to wybaczyć. Polecamy.”
“Bardzo dobry "burger z kotletem mielonym", można zjeść na miejscu”
“Super miejsce na odpoczynek. Jezioro ciepłe i czyste.”
“Bardzo smaczne i zdrowe jedzenie ,polecam serdecznie ;)”
“Bardzo dobry obiad za 20 zł. Polecam !”
“Jeżeli ktoś szuka jakości, oraz najlepszego smaku to trafić lepiej niestety nie mógł. Negatywne komentarze na jakie tutaj trafiłem to kompletne nieporozumienie. Najlepsze Kurczaczki jakie kiedykolwiek jadłem.”