Jako laik, jak każdy lubię zjeść dobrze. Danie jedno z wielu. Dla dwóch osób wzięte, ale przejeść tego nie idzie samemu, swoje ale też mam, i pozostawię je dla siebie. Porcje spore. Ogólnie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Kuba ★★★★★
-
Yuki Aisaka ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam tego miejsca, ostqtni raz zamówione. Kilka tyg temu już był problem z naleśnikiem że suchy ponownie przysłali, dziś zamówione puree było zmieszane z mięsem i z sosem, kontaktowałam się i jedyne co powiedzli że nic nie mogą zrobić nawet zwrotu sam facet chyba nie rozumiał faktu że jeśli ktoś ma uczulenie jedzenie jest do wyrzucenia wtedy, nie ma opisu że wszystko razem jest zapakowane w papke
-
Oliwia Szczepaniuk ★★★★★
Nie patrzyłam na cenę a na to o czym marzyłam by zjeść po urlopie za granicą Pyszne polskie świeże jedzenie na 30 minut przed zamknięciem. Polecam serdecznie Wrócę na pewno spróbować innych pozycji
-
Paul Jordan Wegorek ★★★☆☆
Można zjeść tu skromny zestaw dnia za 24pln zupa+drugie danie ale reszta potraw jest dosyć droga. Za cieniutki kawałek karkówki z sosem 19pln to żart. Cena za przeciętny obiad bez zupy to ponad 40pln . Sama nazwa "Bar mleczny" sugeruje cos zupełnie innego. Smak i wygląd potraw przeciętny ,obsługa przeciętna ,miejsce przeciętne .Ogólnie średnio. Raczej nie odwiedzę tego miejsca ponownie.
-
Patryk Mar ★★★☆☆
Kiedyś bardzo lubiłem tutaj chodzić. Obsługa super ! Naprawdę na plus. Czuć klimat, ale jedzenie bardzo średnie. Czarne buraczki na ciepło ? No coś nie pyklo ! Schabowy niedopieczony. Rozwodnione ziemniaki ? Jeśli w ogóle można je tak nazwać … szkoda, bo kiedyś naprawdę było super :) niestety 3/5
-
dravenik93 ★★☆☆☆
Surówki dobre, i na tym koniec. Nie rozumiem jak w niedziele - dzień prawdopodobnie najbardziej ruchliwy w ciągu tygodnia mozna być tak nieprzygotowanym w godzinach szczytu. Godzina 14:00, dws stoliki zajęte, kolejka trochę większa, a w bemarach pusto. Kotletów żadnych, zup żadnych, No oferta praktycznie żadna. Oczywiście Panie za ladą mało uprzejmym tonem odpowiadały, jakbym conajmniej miał znac odpowiedzi na swoje pytania. Jestem kucharzem, pracowałem tez w podobnym miejscu, a wiec trochę się wypowiem. Bigos - ugotowany jest poprawnie, ale nie rozumiem dlaczego jest słony. Tylko i wyłącznie słony. W dodatku suchy jak wiór. Kwasu brak, wywaru, majeranku, pieprzu. Takie dania musza być wyraziste. Dalej - karkówka w sosie. Sos dobry, karkówka doprawiona dobrze, ale na Boga, ona była twarda! Nie zjadłem, a jestem młodym chłopakiem ze zdrowymi zębami. Wstyd by coś takiego sprzedawać. Gulasz z kurczaka - rozgotowany aż same wióry z niego zostały. Ktoś mógłby powiedzieć, że to tylko bar mleczny i czego ja oczekuje. A no właśnie ja tak nie myśle. Place w barach mlecznych tymi samymi pieniędzmi co w innych miejscach, notabene coraz to bardziej przybliżone kwoty.
-
Konrad ★★★★☆
Smacznie , czysto i miło. Cóż więcej oczekiwać od baru mlecznego . W pojemnikach schabowe , karkówka w sosie , pulpety oraz mielone które były w zestawie ze smaczną zupą z kapusty . Słuszne porcje i można w czystości służyć co nie co . Kucharz co i już dokłada aby było obficie w ladzie . Miła pani nakłada jak i za kasą.
-
Kata Piot ★☆☆☆☆
Dramat. Zamówione zostało: pierś z kurczaka, puree + sos, surówka, zupa jarzynowa i cola. Pierś z kurczaka i puree bez smaku + jakby było odgrzewane z kilka razy w mikrofali. Sos kwaśny, tłusty w skrajnej ilości. Surówka tak samo kwaśna i nieświeża. Zupa jarzynowa bez szału, ale jedyna jadalna. NIE POLECAM.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Mleczny Przysmak?
Bar Mleczny Przysmak znajduje się przy Jagiellońska 2, 80-371 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Mleczny Przysmak?
Można skontaktować się z Bar Mleczny Przysmak pod numerem +48 531 606 080
Jak można dotrzeć do Bar Mleczny Przysmak?
Do Bar Mleczny Przysmak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku