Przegląd katalogu
- 462 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 462 wyników
Przeglądaj pub grillowy w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 462 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 471,539 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub grillowy z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Władysławowo i innych.
“Mój ulubiony lokal w Kartuzach. Smaczne dania, duże porcje za niską cenę. Bardzo przystępna obsługa. Zdecydowanie polecam”
“Obsługa jest niezwykle miła, a porcje są duże i przepyszne! To miejsce z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Dodatkowym plusem jest duża liczba miejsc do siedzenia oraz dostępność toalety.”
“Jedzenie smaczne, porcje duże, obsługa przemiła, lokalizacja centralna, sporo miejsca, ale ceny nieco zaskakujące szczególnie poza sezonem. Może jest po prostu drożej niż w Gdyni, a przystępnie dla mieszkańców i nielicznych Gości. Zdecydowanie warto odwiedzić ten lokal.”
“Pyszna pizza Parma i margherita, dosłownie 10/10 jak we Włoszech! Ryby świeże i pyszne, porcja ryby razem z frytkami i surówką 59zł - można się taką porcją naprawdę najeść. Obsługa bardzo sympatyczna. Duży plus za to, że można wejść z psem. Polecam!”
“To zawsze nasz obowiązkowy punkt będąc na półwyspie. Do Baru pod brzózką przyjeżdżamy jak wygłodniałe dzieci stęsknione za domowym obiadem u Mamy. Już odliczam dni... do zobaczenia na Wiejskiej :) Ps: to tylko część udokumentowanych wypadów”
“Super Klimat, pyszna sałatka oraz pizza Lemoniada domowa a nie chemiczna Wszytsko 10/10 Polecam”
“Miejsce klimatyczne i na pewno warte zobaczenia szczególnie wieczorem. Warto wypić drinka dla samego widoku.”
“Jedzenie przepyszne , obsługa fantastyczna , polecam gorąco.”
“Jedzenie smaczne, zestaw obiadowy zupa i drugie danie + lody całość 40zl fajnie polecam.”
“Najlepszy bar w Gdańsku. Atmosfera jest świetna i tworzy idealne miejsce do spotkań ze znajomymi. Obsługa na najwyższym poziomie. Szczególnie barman Stanisław nie tylko profesjonalnie przygotowuje drinki, ale też potrafi doradzić i zaskoczyć kreatywnymi propozycjami. Każdy drink jest przygotowany z dbałością o szczegóły, a sposób podania robi wrażenie. Widać, że zna się na swoim fachu i wkłada w to serce. Dzięki jego uśmiechowi i otwartości każdy gość czuje się tam mile widziany. Zdecydowanie miejsce, do którego warto wracać. Pozdrawiam cieplutko”
“Fantastyczne miejsce, ekipa. Urodziny dla synka i całej rodziny niezapomniane. I nawet mogliśmy zabrać pieska . Pozdrawiamy serdecznie”
“Fajnie że takie miejsca nadal istnieją. Misja szybko zamówić i zjeść tradycyjne polskie jedzenie, bez tego całego "restaurowania" się. Po prostu przychodzisz, zamawiasz i jesz. Jedzenie niezłe. Próbowałem mielonego. A do niego dostałem pyszne ogórki!”
“Od ćwierć wieku zamawiam tu kurczaka w różnych postaciach na wynos. Zawsze duże, aromatyczne i pyszne zestawy. Nigdy się nie zawiodłem na jakości. Miejsce bardzo niepozorne ale kuchnia świetna. Niestety podobno w 2026 roku ma stanąć tu jakiś hotel. Korzystajmy więc puki można. Ja polecam Kurczaka na miodzie w aromacie trawy cytrynowej i kurczaka z orzechami nerkowca.”
“Będąc w Gdańsku podczas urlopu chodziliśmy bardzo często z 2 dzieci do baru Kmar na obiady. Moim dzieciom smakowały bardzo naleśniki z cukrem pudrem, frytki oraz budyn. Moja żona często delektowała się łososiem z pieca + kompocik, które bardzo poleca. Ja jadłem kotlet de volaille, pierogi z serem oraz 2x jadłem dobrze usmażone placki ziemniaczane. Były tak dobre, że brałem podwójną porcje (8 sztuk). I oczywiście do popicia dobry kompocik. Z dan, które jedliśmy, to jedynie pierogi ze szpinakiem nie przypadły nam do gustu.”
“Obsługa na najwyższym poziomie. Rosół był przepyszny a naleśniki jeszcze lepsze a co najważniejsze szybko zrobione. Klimat przecudowny idelanie aby wyjść z rodzinka i dziećmi. Dzieci napewno nie będą się nudzić dlatego ze lokal posiada płac zabaw.”
“Byłam tutaj z chłopakiem na spontaniczną przekąskę i okazało się, że na codzień bezwiednie przechodziłam koło tak super miejsca. Pani przemiła, a miejsce ma domowy klimat. Zapiekanki takie jak jadło się kiedyś. Przepyszne, a polecony sos tatarski palce lizać! W oczekiwaniu na jedzenie Pani umili czas życiowymi radami, z których na pewno kiedyś skorzystamy:)”
“Laguna Smakow - kulinarna plaza szczescia w samym sercu Gdyni! Jesli myslisz, ze do raju trzeba leciec samolotem, to znaczy, ze jeszcze nie byles w Lagunie Smakow. Tu czlowiek wchodzi glodny, a wychodzi tak szczesliwy, ze nawet GPS pyta: "czy na pewno chcesz wracac do rzeczywistosci?". Jedzenie? Poezja na talerzu! Kazdy kes to jak romantyczny list od kucharza, tylko ze zamiast "kocham Cie" mowi "wez jeszcze dokladke". Obsluga? Usmiechnieta, jakby wlasnie wygrala w totka - a moze po prostu pracuja w miejscu, gdzie wszystko smakuje jak wakacje. Wystroj przyjemny, atmosfera jak w filmie, tylko bez popcornu (bo po co popcorn, jak masz takie dania!). W Lagunie Smakow nawet sztucce wydaja sie cieszyc, ze moga uczestniczyc w tym festiwalu kulinarnych doznan. Laguna Smakow to miejsce, gdzie glod konczy kariere, a dobre samopoczucie zaczyna swoje tournée.”
“Bardzo fajny klimat, knajpka z oryginalnym pomysłem, aranżacją. Świetne drinki w różnorodnym, zmiennym okresowo menu. Możliwość zagrania w rozmaite gry zarówno planszowe - bardzo duży wybór - jak i na padzie, maszynach. Wewnątrz odniosłam wrażenie bycia jak w grze, super wystrój nawiązujący do postaci znanych z gier i popkultury. Przemyślane i pomysłowe, dodatkowo leci muzyka z filmów i gier. Ciekawa miejscówka na rozrywkowe spotkanie ze znajomymi i drinka, piwko z jakąś przekąską. Cenowo, normalnie jak na Gdynię i taki lokal. Sympatyczni młodzi kelnerzy z kontaktem do ludzi, można popatrzeć jak robią konkretne drinki.”
“Będąc turystycznie w długi sierpniowy weekend odwiedziliśmy ten lokal. Jedzenie bardzo, bardzo smaczne. Zupa pomidorowa jak u babci, barszcz z uszkami wybitny. Devolay zakręcony idealnie, po przekrojeniu wylewa się z niego tona masła. Karkówka z grilla - czuć posmak tego grilla, to dobrze. Ale jak nie lubisz mięsa z tłuszczykiem to nie zamawiaj, to danie jest dla wykwintnych mięsożerców. Mi to smakowało. Naleśniki świetne, śmietana rzucona na nie jest słodka. Kompocik jak domowy. Z małych minusów to kolejne dania są podawane za szybko po sobie, i trochę wystygną, ale to bistro, więc rozumiem. Pochwalam zręczność i szybkość kuchni. W lokalu jest gorąco. Ale są stoliki na dworzu. Obsługa na najwyższych lotach, Pani za kasą bardzo komunikatywna, świetnie doradzi i wszystko wyjaśni. Koszt za pełny wypasiony obiad z deserem dla dwóch osób to około 100 zł, ale warto - naprawdę nie będziesz żałował. Ja już nie mogę doczekać się kiedy tam wrócę. Polecam.”
“Wspaniałe miejsce!!! Jedzenie pyszne - wzięliśmy standardowo rybę z frytkami i zestawem surówek, rewelacja, czuć że wszystko robione na świeżo. Knajpa bardzo przytulna, a z okien na pierwszym piętrze - jest widok na morze. Na stolik, jak i na jedzenie trzeba trochę poczekać ale na prawdę warto. Obsługa przemiła, sprawnie obsługująca stoliki. My trafiliśmy na Panią w blond włosach, bardzo sympatyczną. Na pewno jeszcze tu wrócimy!”
“Legendarny w Trójmieście browar rzemieślniczy kilka lat temu zniknął ze swoimi restauracjami z Gdańska i Sopotu. Pozostał jednak w Wejherowie. Oferta własnych piw bogata choć inna niż kiedyś, jednaki ch jakość w pełni jest zachowana. Wystrój wnętrza i jakość obsługi absolutnie nie budzi zastrzeźeń. Potrawy smaczne. Schabowy gigant też bardzo dobry w s maku, ale ilość mięsa w środku nie odpowiada nazwie "gigant", a panierka ciut za gruba i niestety prawie zupełnie nie powiązana z mięsem.”
“sipiks sipiks sipiks... jeszcze nie raz tam wpadne”
“Polecam bo naprawdę warto. Tanio i smacznie.”
“Przepyszny obiad, bardzo duża porcja. Polecam!”
“U kojota - Jest to naprawdę fajny lokal w którym możemy zjeść smaczną rybę bez wydawania fortuny. W środku jest sporo miejsca, ławki nie są wciśnięte jedna na drugą, na duży plus jest też przyjemnie urządzany balkon Jedzenie dobre w smaku, za pieczonego dorsza z warzywami i bukiet surówek dałam 33zł, a porcja była dosyć spora. Dorsz był naprawdę smaczny, tak samo jak warzywa, a surówki były bardzi fajnym dodatkiem. Innego dnia spróbowałam smażony filet z soli, również z bukietem surówek, to kosztowało 27 zł. Sola była delikatna w smaku, bardzi mi smakowała i super komponowała się z surówkami. Panierka chrupiąca, bardzo dobra. Może mały minus za to, że filet był za bardzo tłusty po smażeniu. Czas oczekiwania nie jest bardzo długi, nawet w wypadku kolejek Ceny w porównaniu do wielkości porcji oraz lokalizacji są przystępne Obsługa milutka i uprzejma Podsumowując „U kojota” to naprawdę ciekawa restauracja, którą warto odwiedzić podczas wizyty we Władysławowie.”
“Jedzenie bardzo dobre. Szybka realizacja zamówienia. Pozycja na zdjęciu jest to Burger Wiejski w zestawie z frytkami, cena 44 PLN. Burger przygotowany w mojej bułce, ponieważ nie spożywam glutenu. Polecam każdemu kto lubi burgery.”
“Smaczne dania w umiarkowanych cenach, ciekawy wystrój, spokojna lokalizacja i przede wszystkim bardzo miła i kompetentna obsługa to tylko część zalet Baru "Klif". Ciekawostką jest to, że z powodu dużej ilości gości i naszemu roztargnieniu wyszliśmy nie płacąc. Ja sądziłem, że zapłaciła żona, a ona odwrotnie. Na szczęście zupełnie przypadkiem wyszło to w rozmowie i udało się nam dodzwonić oraz uregulować rachunek zdalnie następnego dnia. Przepraszamy.”
“Znakomite drinki, doskonała jakość składników, świetna obsługa.”
“Fantastyczna obsługa i bardzo sympatyczni współbiesiadnicy, nikt nie ma kija w tyłku. Mało tego piwko w znakomitej cenie. :)”