16.05.2024 16.45 Zamówiłem trzy pizze, poprosiłem o dostawę o 18.30.. i nie dość, że tego nie zrobili, to jeszcze kazali mi poczekać i zmienili godzinę...bezwstydnie...na dodatek okłamują mnie twarz... Już nigdy nic nie zrobię, nie kupię i nie zamówię. Niech to będzie na ich sumieniu, ale wyciągnąłem wnioski i nie polecam!!!!! Nikt!!!! Co to za pizza???????? Cholera, to koszmar Zapach jest okropny, cukinia jest surowa. Personel jest niegrzeczny, myślę, że taki zakład z taką obsługą powinien zostać zamknięty! ! ! ! !
Zdjęcia
Opinie
-
Юлия Махнырь ★☆☆☆☆
-
Robert Mądrzejewski ★★★★★
Od wielu lat Hik jest niezmiennie jednym z najlepszych barów w których jadam tanio i bardzo smacznie. Codziennie inny zestaw dnia, jest domowym obiadem składającym się z dwóch dań. Jedzenie można również zamówić na wynos lub z dostawą do domu. Polecam.
-
Patryk ★★★★☆
Czekam na więcej pozycji wege, bo prawie nie ma takich dań w menu, bo z chęcią przychodziłbym częściej. Za dużo sera na pizzy przez co jest trochę gumiasta. Można w weekend przyjść na obiad i obejrzeć skoki narciarskie (jest tv), jak jest sezon oczywiście:)
-
Nutka 09 ★★★★★
Serdecznie polecam dorsza, żurek i frytki... Ryba była cudowna, wystarczająca ilość. Wszystko bardzo smaczne. Ceny naprawdę przystępna, a niektóre dania bardzo tanie. Ten bar ma przyjemny klimat, nie jest tam za głośna, można spokojnie porozmawiać. Obsługa bardzo miła i pomocna.
-
Nvt Kaczszon ★★★★★
Super pyszne, domowe, można się najeść, duży wybór, spore porcje
-
Patryk Patryk ★★☆☆☆
25,5 PLN zapłaciłem . Miały być roladki drobiowe z suszonymi pomidorami, a była 1 roladka i to mała. Ziemniaki niesłone. Surówki najtańsze. Rozumiem inflację ale to jest przesada. W tle leci MasterChef w tivi.
-
Patryk TO JA ★★☆☆☆
25,5 PLN zapłaciłem . Miały być roladki drobiowe z suszonymi pomidorami, a była 1 roladka i to mała. Ziemniaki niesłone. Surówki najtańsze. Rozumiem inflację ale to jest przesada. W tle leci MasterChef w tivi.
-
smakosze info (smakosze.info) ★☆☆☆☆
W ramach akcji #wspieramygastronomie szybka wizyta w gdyńskim lokalu HiK Bar i pizza na wynos. Pierwsze wrażenie po wejściu do lokalu: czas się w tym miejscu zatrzymał na latach 80-ych. Oferta lokalu jest całkiem pokaźna: kilkanaście rodzajów pizzy, dania obiadowe, pierogi, pyzy, makarony i do tego rollo i kebab. Postanowiliśmy spróbować "słynnej gdyńskiej pizzy", reklamowanej jako "#1 w Gdyni". Wybór padł na wersję z mięsem kebab. Ciasto było dobrze wypieczone, całkiem smaczne. Zostało zalane grubą warstwą sera bez smaku, w którym zostały zatopione pozostałe składniki. Sos pomidorowy, który znalazł się na placku, nie był w ogóle wyczuwalny pod grubą warstwą sera. Półsurowa cebula, która znalazła się na pizzy psuła jej smak. Kawałki kurczaka były jałowe w smaku, twarde i suche jak wiór. Ogólnie pizzy nie polecamy. Koszt posiłku dla jednej osoby: 18 zł
-
Marcin Malecki ★★★★★
Zawsze zjem tutaj pizzę lub danie obiadowe jak jestem w pobliżu. Ceny wg mnie ok, aczkolwiek nie mam zbyt dużego porównania bo nie mieszkam na stałe w Polsce. Obsługa ok, doświadczyłem chamstwa w innych Gdynskich lokalach i urzędach. Wystrój i czystość ok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hik Bar?
Hik Bar znajduje się przy Kartuska 11, Chylonia, 81-044 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hik Bar?
Można skontaktować się z Hik Bar pod numerem +48 586 232 323
Jak można dotrzeć do Hik Bar?
Do Hik Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku