Tłok, hałas, brak miejsc siedzących. To pierwsze wrażenie po wejściu. Ale człowiek głodny po podróży, 100 metrów od PKP, nazwa domowe od razu działa na wyobraźnię... ok wchodzę w to. Niestety poraz kolejny zderzyłem się z polską rzeczywistością kulinarną, jedzenie paskudne, gołąbki to typowa borówka, bez smaku, bez polotu, sos oczywiście mąka, ziemniaki pomieszane świeże ze starymi z poprzedniego gotowania, surówki z wiaderka. Jestem kucharzem z wieloletnim doświadczeniem, pracowałem i zdobywałem wiedzę w wielu trójmiejskich lokalach, ale zawsze uwielbiałem zwykle polskie proste świeże domowe jedzenie. Zastanawiam się czy w takim barze nie ma jednej doświadczonej osoby, kucharki, kucharza który powiedział by ... ludzie przecież my robimy niedobre jedzenie. Czy na prawdę nie ma już na rynku pracy kogoś z wyobraźnią ze smakiem? Przecież tak nie wiele trzeba żeby nie uwalić zwykłego obiadu. No i ta nazwa, kompletnie nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Zastanawia mnie tylko ilość ludzi w tym lokalu, czy my polacy kompletnie już nie mamy smaku? Może polak to hrum hrum i wszystko zje? Nie wiem na prawdę.. może lokalizacja jest jedynym wytłumaczeniem. Dla mnie to była pierwsza i ostatnia wizyta. Przyjdę za pół roku i sprawdzę czy coś się zmieniło.
Zdjęcia
Opinie
-
Franc Mauler ★☆☆☆☆
-
Markulus Masakrator ★★☆☆☆
Jedzenie podgrzewane w mikrofalówce.Niby czego oczekiwać po barze mleczym.Obsługa w miarę miła.Zamówiłem Kotlet schabowy z ziemniakami i surówkę.Te ostatnie dwa w miarę dalo się zjeść, ale KOTLET miał bardzo dziwny smak nawet jeśli był z mikrofali(pewnie był słabej jakości).Byłem akurat głodny dlatego zjadłem wszystko bo jako całokształt wydawało się to wszystko w granicach tolerancji i skończyło się na bólu żołądka i wylądowaniu w kiblu .Odrazam stanowczo
-
Artur Baran ★★★★★
Podróżuje i lubię zjeść w miejscach, gdzie oferują dania "domowe", lub zbliżone(wiadomo, domowego nic nie zastąpi). Oceniam na 5 gwiazdek. Dla mnie bardzo dobre dania i blisko dworca głównego pkp Gdynia. Cenowo tez dobrze. W środku mało miejsca, ale na zwenątrz jest zadaszony teren lokalu, można miło zjeść. Polecam to miejsce, nie wiem skąd te niskie oceny, ja chętnie tutaj wrócę.
-
Daniel Gołaszewski ★★☆☆☆
Klimat malo ciekawy, troche jak w pujalniach za komuny. Jedzenie bardzo slabej jakosci odgrzewane w mikrofalówce. Nie jest domowe... jedynie tak wyglada. Od biedy jak glodny to sie naje. Ale cena obiadu taka, ze w restauracjach w niedalekiej odleglosci lepiej dolozyc 4 zl i miec bardzo smaczny obiad na wysokim poziomie w swoetnym klimacie i obsługa
-
Tomasz Samolewicz ★★★★★
Skromnie ale super sympatycznie. Dla koneserów klimatów z czasów minionych.
-
Wojciech C ★★★★★
Bar w starym stylu, z dawnym wystrojem i klimatem. Jedzenia nie próbowałem, ale z ciekawszych piw jest Amber Red czy Browarne . Pani przelewa do szkła i jest uprzejma. Płatność tylko gotówką. Polecam bo coraz mniej takich miejsc. :(
-
Kamil Kurowski ★★★★★
Przemiła obsługa, w samym centrum, piwo za grosze. Żyć nie umierać!
-
martin solo ★★★★☆
Oprócz tego że wygląd lokalu troszkę ala PRL i małej ilości miejsca to ogólnie niskie ceny piwa i latem fajne miejsce żeby wypić jedno dwa piwa w centrum
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domowe Jedzenie?
Domowe Jedzenie znajduje się przy Starowiejska 60, Śródmieście, 81-356 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domowe Jedzenie?
Można skontaktować się z Domowe Jedzenie pod numerem +48 586 615 319
Jak można dotrzeć do Domowe Jedzenie?
Do Domowe Jedzenie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku