Przegląd katalogu
- 164 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 164 wyników
Przeglądaj grill bar w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 164 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 198,377 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera grill bar z miast takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Władysławowo, Pruszcz Gdański i innych.
“Świetne miejsce, dobra domowa kuchnia, obiad w trakcie wycieczki rowerowej idealny naleśnik ze szpinakiem i zraziki ze schabu, polecam☀️”
“Bardzo dobry kebab, jeden z lepszych w których byłam, wszystko idealnie zrobione, świeże i smaczne. Polecam”
“Dziękujemy za fachową pomoc przy zakupie grilla gazowego i akcesoriów :) teraz grillowanie to dopiero frajda! Polecamy gorąco zakup grilla w tym centrum! Widać, że sprzedawcy podchodzą z pasją do grillowania i sprzedaży i zarażają innych :D”
“Polecam , szczególnie Kraft , trochę utrudniona komunikacja z obsługą ale dodaje to dodatkowego smaczka. Jedzenie bardzo dobre.”
“Pizza przepyszna, pierwszy raz tu jedliśmy i było naprawdę smaczne”
“Bardzo doba zupa krem z dyni Sandacz z kurkami rewelacyjny Duża porcja całe kurki wyśmienity sos Porcja wystarczająca dla mężczyzny Krótki czas oczekiwania przy kawie no może śmietanki mogłobyć więcej ale ogólnie jedzenie smaczne i tanie”
“Od 6 lat cały czas dorsz smakuje wyśmienicie. Znajomi z Wrocławia kiedy przyjeżdżają w odwiedziny zawsze chcą tu wrócić :) co prawda ceny poszły w górę, ale jak widać w zdjęciach, nie prezentuję paragonu grozy. Serdecznie polecam wpaść na rybkę!”
“Pizza jest na znakomitym cieście. Polecam ciasto normalne aby poczuć smak. Ciasto puszyste i chrupiące. Wiadomo. Że dodatki to wg gustu, ale gdy ktoś odwiedzi to miejsce to warto spróbować pizzę.”
“Przepyszne jedzenie, przede wszystkim świeże. Polecam z całego serca, dzieci również będą zachwycone.”
“Jedzenie rewelacja . Wszystko zawsze smaczne i świeże , duże porcje w przystępnych cenach . Pani , która tu pracuje jest bardzo sympatyczna i miła . Z uśmiechem wita klientów . Gorąco polecam to miejsce , każdy nawet dziecko znajdzie tu coś pysznego do zjedzenia .”
“Do restauracji trafiliśmy przypadkiem i przez cały czas pobytu w Karwi (dwa tygodnie) chodziliśmy codziennie na obiady do tej restauracji. Było nas pięć osób dorosłych i dwoje dzieci. Jedliśmy różne dania i wszystko nam bardzo smakowało, każdy mógł wybrać to na co miał ochotę. Porcje duże, ceny przystępne.”
“Dobry duży kebsik. Miły pracownik 29zł wrzesień Mega pita 09.01.2023 niezmiennie najlepszy kebab w Gdańsku :)”
“Polecam. Za jakość i za obsługę ☺️”
“Bardzo dobry kebab. Porcje duże i warte swojej ceny, mięso na wysokim poziomie i wyraziste sosy. Ze znajomymi spróbowaliśmy różne opcje: z warzywami, amerykański, rollo, lawasz - bez zastrzeżeń. Łazienka również czysta i zadbana. Dodatkowo bardzo miła obsługa i rozumiejąca wszystko bez problemu. Pozdrawiamy pana za kasą, wpadniemy przy najbliższej okazji ;)”
“Super miejsce na odpoczynek. Jezioro ciepłe i czyste.”
“Danie kebab pyszny...Hamburger gdyby inna bułka byłby bardzo dobry...Jesli chcecie podjesc na Przewłoce...Polecam”
“Mimo opinii złych postanowiłem zjeść zapiekankę. Jak za 16zl to była duża świeża pieczywko mięciutkie i chrupiące, naprawdę smaczne”
“Dawno nie jadłem tak dobrej ryby. Na zdjęciu okoń. Sztos”
“Bardzo polecam tę burgerownię! Burger był przepyszny – świeży, soczysty i przygotowany bezpośrednio przez szefa, co naprawdę czuć w smaku. Składniki świetnej jakości, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Najlepszy burger, jaki jadłam od dawna – na pewno wrócę!”
“Bardzo fajne i smaczne miejsce, zdecydowanie jedno z najlepszych pod względem ceny i jakości :) polecam każdemu sushi maniakowi. Miła obsługa, miejsca w środku oraz przed lokalem, klimatyczny wystrój i wszystko na zdecydowany plus.”
“Burger z grillowana kiełbasa petarda cena niska a jedzenie dobre”
“Najlepszy i jedyny PUB w Pucku, z miłą obsługą, atmosfera bardzo sympatyczna, Panie barmanki bardzo miłe i sympatyczne aż chce się wracać.. Polecam !”