ogólnie jedzenie typowy koscierski kebab kulka jak wszędzie kurczak git wszystko smakuje jak w innych kebabach ale robią jedną nie miłą rzecz której nie wybaczamy czyli ostatnie 2-3 gryzy to jest sam chleb/pita więc jest to tworzenie sztucznej iluzji że mamy więcej jedzenia gdzie tak na prawdę jemy suchy chleb, poprawcie się chłopaki
Zdjęcia
Opinie
-
ta jasne ★★★☆☆
-
Michał ★★☆☆☆
Słaby kebab, placek kupowany chyba w Biedronce, taki sam sobie mogę zrobić w domu? Mało mięsa. Panowie to nie tak powinno wyglądać, a trafiłem tu bo jest dobra średnia ocen. Żałuję.
-
Maksymilian ★★★★★
Bardzo dobry kebab. Porcje duże i warte swojej ceny, mięso na wysokim poziomie i wyraziste sosy. Ze znajomymi spróbowaliśmy różne opcje: z warzywami, amerykański, rollo, lawasz - bez zastrzeżeń. Łazienka również czysta i zadbana. Dodatkowo bardzo miła obsługa i rozumiejąca wszystko bez problemu. Pozdrawiamy pana za kasą, wpadniemy przy najbliższej okazji ;)
-
Michał PIOTROWSKI ★☆☆☆☆
Jadąc do Kościerzyny, postanowiłem sprawdzić SABA KEBAB, który to mi polecono. Lokal usytuowany jest w pobliżu Rynku w Kościerzynie, blisko deptaku. W środku jest przestrzennie, jest gdzie usiąść. Fajny wystrój, całkiem niezła lodówka z warzywami i sosami. Zamówiłem dwa rolo. Mega oraz normalne. Mięso wołowina sosy mieszane na wynos. Kebab Mega wyglądał naprawdę okazale. Jednak był dziwnie lekki. Sprawdzę jak będę jadł. Moje obawy co do wielkości okazały się słuszne. MEGA KEBAB był w środku prawie pusty. Odrobina mięsa wołowego, całkiem smacznego, troszkę sosów , też niezłych, czuć było ostrość , która była fajna w smaku, do tego nie za dużo kapusty z kilkoma ziarenkami kukurydzy. Główny składnik Kebaba stanowił jednak lawasz. Całość kompozycji była niezmiernie sucha. Po prostu tragedia. Jak bym chciał zjeść placka to bym sobie poszedł do naleśnikarni. To samo dotyczy drugiego kebaba. Również był suchy i wypełniony plackiem. W Kościerzynie jest zdecydowanie gdzie zjeść dobrego, sporego Kebaba za godne pieniądze a w Saba Kebab niestety tego nie uświadczymy. Jedna gwiazdka tylko za mięso i pikantny sos. Absolutnie NIE POLECAM.
-
Adrian ★☆☆☆☆
Zamówione dwa duże kebaby koszt 90 zł z dostawą. Dostaliśmy 8 warstw pity mięsa praktycznie brak trochę warzyw.
-
Demon123123 lol ★☆☆☆☆
Mega rollo za 30 złoty. Jak widać na zdjęciu sama tortilla, zero sosu, mało mięsa, mało warzyw. Totalna porażka. Nie Polecam.
-
DżejDżej ★★☆☆☆
Kiedy byłem pierwszy raz, byłem mile zaskoczony. Jednak jakość systematycznie się psuła. Obecnie jest zdecydowanie za dużo buły. Mogliby robić krótsze, szersze kebaby i nie martwić się że się złamie, ale można byłoby czuć smak mięsa a nie zapychać się bułą. Poza tym że kebab się popsuł, to lokal jest ładny i ma toaletę. Może jedyną sensowną pozycją jest talerz, patrząc z perspektywy ilości pity.
-
Patryk Bela ★★☆☆☆
Jeden ze słabszych kebabów jakie jadłem ... Tak naprawdę ciężko wyczuć smak czegokolwiek bo większość to ciasto, pierwszy raz się z czymś takim spotkałem , zazwyczaj przy takim oszczędzaniu robią gdzie indziej mniejszy za tym smaczny ....No niestety pierwszy i ostatni raz byłem....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Saba kebab & grill bar kościerzyna?
Saba kebab & grill bar kościerzyna znajduje się przy Miodowa 25, 83-400 Kościerzyna, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Saba kebab & grill bar kościerzyna?
Można skontaktować się z Saba kebab & grill bar kościerzyna pod numerem +48 573 020 930
Jak można dotrzeć do Saba kebab & grill bar kościerzyna?
Do Saba kebab & grill bar kościerzyna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku