Opinie

  1. Dawid Klimczak ★☆☆☆☆

    Zamówienie przez pyszne.pl nie dotarło. Porozumieć się z nimi to jakiś dramat. Zadzwoniłem po godzinie opóźnienia od deklarowanego czasu dostawy i dopiero się dowiedziałem że to zamówienie w ogóle nie dojedzie ale jak chce mogę sobie po to przyjechać. Gdy mieli anulować zamówienie po prostu potwierdzili fikcyjną dostawę. Po zaistniałej sytuacji i moim telefonie szef miał w ciągu 10min to zmienić. Ciśnie się na usta dużo obelg. Oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo. Jeśli mieli problem było to anulować od razu. Nikt nie raczył poinformować mnie o zaistniałej sytuacji. Nieśmieszny żart. Dwie godziny ponad w plecy i oczekiwanie ponowne na zamówienie z innej restauracji. Dramat. Pieniądze pobrane a zamówienia brak. Brak szacunku jakiegokolwiek. Wspierajmy naszych...

  2. Robert Trebor ★★★★★

    Polecam , szczególnie Kraft , trochę utrudniona komunikacja z obsługą ale dodaje to dodatkowego smaczka. Jedzenie bardzo dobre.

  3. Krasny ★★★☆☆

    Ogólnie daję 3* bo nie ma 2,5. Mięso kraftowe tragiczne, suche i przesolone. Jak widać na talerzu sosy chyba miały to ukryć, warzywa ok. Znajomi wzięli mięso ,,kule mocy" i powiedzieli że kebab był ok.

  1. CureMonte ★★☆☆☆

    Po mojej wizycie w Doner King Kebab w Pruszczu Gdańskim, muszę powiedzieć, że byłem bardzo rozczarowany jakością oferowanych tam kebabów. Wiele elementów mojego zamówienia pozostawiło wiele do życzenia. Po pierwsze, obsługa w Doner King Kebab robiła sobie żarty i śmiała się w pracy, co wydawało się nieodpowiednie i nieprofesjonalne. Sos ostry, który zamówiłem, nie miał ostrego smaku, ale dziwnie piekł i miał nieprzyjemny posmak, który pozostawał na języku. Ciasto, w które zawinięto kebab, było źle wykonane i kebab szybko się rozwinął, co utrudniało jedzenie. Pita była zmiękczona i miała dziwny posmak. Dodatkowo, było zbyt dużo surówek, a ich dopasowanie do smaku kebaba pozostawiało wiele do życzenia. Jedynym pozytywnym aspektem mojego zamówienia była dobra jakość wołowiny. Niestety, wszystkie inne elementy kebaba były poniżej standardu. Podsumowując, nie polecam Doner King Kebab w Pruszczu Gdańskim. Moja wizyta tam była bardzo nieprzyjemna, a jakość kebabów pozostawiała wiele do życzenia. Jeśli szukasz dobrego kebaba, lepiej szukać gdzie indziej.

  2. Patrycja Sikora ★☆☆☆☆

    Jestem zawiedziona dzisiejszą wizytą. Był to nasz ulubiony kebab mój i męża jednak ostatnie dwa razy zniechęciły nas do niego. Pani przy zamówieniach jest opryskliwa i przewraca oczami. Drugi raz z rzędu dostaliśmy kebaba nie takiego jak chcieliśmy.Pan przygotowujący kebaba nie rozumie co się do niego mówi(może wynika to z braku znajomości języka) Pozatym surówki nie odsączone i mięso suche .. jakość znacznie się popsuła. Szkoda bo był to nasz ulubiony ale dzisiaj byliśmy ostatni raz:)

  3. Kornelia ★★★★★

    Kebab bardzo smaczny, dużą zaletą jest różnorodność warzyw, a także podwójna warstwa frytek. Miejsce bardzo przyjemne i zadbane, nie to co w innych lokalach z kebabami prowadzonymi przez obcokrajowcow. Polecam

  1. The Hunter ★★★★★

    Pyszny kebab (trzyma standard tak jak w innych Döner King kebab np. W zblewie). Świeże surówki, dobra bułka, rewelacyjne sosy (ostry nie zajeżdża jak to często można spotkać typowym sosem pomidorowym, a czosnek jest lekko wyczuwalny co powoduje, że nie jest nam nie dobrze po zbyt dużej ilości czosnku) i dobre mięso. Do tego cena a jakość jest bardzo dobra. Na szczęście od otwarcia po dziś dzień trzymają fason. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Doner King Kebab Pruszcz Gdański - Bar?

Doner King Kebab Pruszcz Gdański - Bar znajduje się przy Chopina 2, 83-000 Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Doner King Kebab Pruszcz Gdański - Bar?

Można skontaktować się z Doner King Kebab Pruszcz Gdański - Bar pod numerem +48 662 450 260

Jak można dotrzeć do Doner King Kebab Pruszcz Gdański - Bar?

Do Doner King Kebab Pruszcz Gdański - Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements