Przegląd katalogu
- 444 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 444 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 444 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 374,293 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dostawa sushi z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Bardzo polecam to miejsce - sushi jest wyśmienite - świeże o starannie przygotowane. Zamawiam regularnie albo wpadam do lokalu, który jest kameralny i przyjemny.”
“Nowy zestaw „jesień” naprawdę przepyszny, szczególnie nowe, nietypowe hosomaki z łososiem i zapiekanym serem. Polecam zamówić dopóki jest dostępny (˶ᵔ ᵕ ᵔ˶) Pani, która obsługuje chyba tylko w weekendy jest przemiła, a muzyka, którą wybiera jest idealnie wpasowana w moje upodobania. Bardzo dziękuję za wczorajszą super wizytę ૮₍ ´ ꒳ `₎ა”
“Przepyszny ramen, przepyszne sushi! Polecam to miejsce z calego serca, klimat obsluga i jedzenie, wszystko gra!”
“Świeżość, smak, idealne połączenia, wspaniała prezentacja to charakteryzuje to miejsce. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam i bardzo się cieszę że miejsce wciąż trzyma wspaniały poziom i niesamowitą jakość.”
“Trafiłyśmy tutaj z przyjaciółką przez zupełny przypadek na trasie. Zamówiłyśmy zestaw 6 oraz mix sashimi. Wszystko było przepyszne, świeże. W zestawie nie było żadnej słabej, “zapychającej” miejsce rolki. Wszystkie były TOP, bardzo smaczne, różnorodne. Bardzo polecamy to miejsce.”
“Pyszne sushi, pysznie podane, zawsze wszystko świeże i smaczne, obsługa jest super, nigdy nie mam dość! Polecam ❤️”
“Super przepyszne jedzenie. Miła obsługa i ciekawy klimat. Serdecznie polecam”
“Polecam bardzo serdecznie! Sushi smaczne, obsługa miła, ceny w porządku.”
“Jadłam już w wielu restauracjach sushi, ale rzadko by się zdarzało, że dostałam tak objętościowo dobre porcje. Futomaki bardzo dobrze przygotowane, sushi masterzy nie oszczędzali na składnikach, również świetna obsługa z strony Damiana ( mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam imię ), przy takim ruchu wszystko szło sprawnie.”
“Jedzenie było przepyszne, świeże składniki i estetycznie podane dania. Profesjonalna obsługa jest przemiła, pomocna i uważna, czuliśmy się naprawdę zaopiekowani. Wnętrze jest przytulne, przyjemnie się siedzi. Widać tu pasję i dbałość o każdy detal – zdecydowanie jedno z najlepszych sushi, jakie jadłam!”
“Zamówiłem zestaw sushi i jestem bardzo zadowolony! Wszystko świeże, pyszne i pięknie podane. Dostawa szybka, na pewno zamówię ponownie!”
“Bardzo dobre sushi, ale to zupa Mandu z pierożkami z kaczki najbardziej mnie zachwyciła. Po prostu coś wspaniałego! Warto nawet dla samej zupy wpaść do Hokkaido. Herbaty jaśminowa i wiśniowa idealne do dań kuchni japońskiej, delikatne, aromatyczne. Mały minus to niewielka przestrzeń i kiedy każdy stolik jest zajęty to nie ma szans na komfortową rozmowę. Mimo to wystrój jest naprawdę bardzo ładny. Doskonała lokalizacja w samym centrum gdańskiej starówki.”
“Serdecznie polecam. Niezmiennie najwyższa jakość i super smak. Zamawiamy sushi od lat i jeszcze sie nie zawiedliśmy. Szkoda tylko ze juz nie ma programu lojalnościowego dla stałych klientów.”
“Właśnie skończyliśmy testować kolejne Rameny. Wszystkie rewelacyjne. Udało się chwilę porozmawiać z obsługą. Pani Tatiana - widać, że kuchnia to jej pasja. Obsługa kelnerska kompetentna, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Kurierzy non-stop odbierają zamówienia. Świetne miejsce, świetna atmosfera, wspaniała kuchnia.”
“Najlepsze sushi w trójmiaście! Jako stały klient bardzo polecam wszystkim osobą które się zastanawiają! Czy z odbiorem czy na miejscu sushi zawsze smaczne i pięknie podane. Klimat restauracji i obsługa też w punkt.”
“Bardzo dobre rolki klasyczne jak i różne nowe nietypowe smaki”
“Bardzo dobre jedzenie, jednak największa robote robi obsługa która jest mega sympatyczna. Widac, ze udalo sie zbudowac zgrana ekipe, co w gastro jest bardzo wazne :)”
“Pyszny przystanek w drodze z plaży, akurat by odzyskać siły po morskich falach. A najlepiej trafić na Panią Darię - wspaniały sushi master!”
“Jedzenie 10/10, byłyśmy na All You Can Eat, sympatyczni i mili sushi masterzy - duży plus za komunikatywność i otwartość :)) Obsługa również bardzo miła, pomocna ale nie wchodząca w prywatną strefę klienta - same plusy! Miejscówka czyściutka z klimatem, polecam baaaardzo mocno :)”
“Sushi 10/10, ramen super, brakło mi jedynie ostrości, ale to już kwestia osobista. W Japonii w ramenowniach obsługa często pyta o stopień ostrości. Tutaj nie mamy wyboru, ale całokształt zaspokaja podniebienia. Obsługa bez zarzutów, miła serwuje dania z uśmiechem na twarzy. W lokalu czysto, przed lokalem miseczka z wodą dla czworonoga. Żałuję, że tym razem moja wizyta w Sopocie była krótka, ale jeśli wrócę, to z pewnością nie pominę tej restauracji.”
“Bardzo miła obsługa duży wybór zestawów sushi oraz pojedynczych rolek . Do tego pyszny tatar z łososia . Zestaw atrakcyjnie podany z dodatkami sushi bardzo dobre w smaku starannie wykonane i podane. Zestawy skomponowane w taki sposób że można wybrać coś dla każdego. Z restauracji serwujących sushi które odwiedziłem wraz z rodziną to miejsce planuje sie w czołówce i jest godne polecenia . W lokalu można zamówić jedzenie na wynos . Wszystko jest robione na bieżąco i chwilę trzeba czekać .”
“Toku Sushi to miejsce, do którego chce się wracać! Dania są przepięknie podane – każde wygląda jak małe dzieło sztuki. Sushi jest świeże, pełne smaku, a składniki naprawdę wysokiej jakości. Bardzo przypadły mi do gustu zarówno klasyczne rolki, jak i bardziej kreatywne kompozycje z owocami granatu czy awokado. Atmosfera w lokalu jest przyjemna, obsługa sympatyczna i pomocna. Całość sprawia, że jedzenie to prawdziwa przyjemność. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu miłośnikowi sushi !:))”
“Przyjemny babski wieczór spędziłyśmy przy pysznym sushi i smacznych drineczkach. Serdecznie dziękujemy za super obsługę Pani Wiktorii, napewno wrócimy ❤️”
“Naprawdę bardzo dobre sushi! Szybko przygotowane (35 minut), ładnie zapakowane a do tego jeszcze jedna rolka gratis. To mi się podoba :)”
“Miejsce, dzięki któremu pokochałam sushi! Najlepsze w całym 3miescie! Nawet zwykle hosomaki z ogórkiem to zupełnie inny level ❤️ uwielbiamy cała rodziną i zawsze wracamy! Nasza 5latka również pokochała je razem z nami ❤️”
“Mały lokal z fajnym klimatem, spokojem w tle. Do tego świetne jedzenie, super jakość składników. Polecam”
“Restauracja z klimatem, ramen przepyszny, wszystko świeże i bardzo ładnie podane! Bardzo duży wybór! Miła obsługa! Polecam te miejsce, jeśli jesteś Gdańsku!”
“Niepozorne miejsce zarówno z zewnątrz jak i w środku. Jedzenie bardzo smaczne i miły pan z obsługi. W karcie kilka pozycji bez ryb/mięsa, co według mnie jest na duży plus:)”
“Bardzo dobre i tanie. Stosunek jakości do ceny bardzo na plus. Ogólnie myślę, że oceniłabym na mocne 4, długo trzeba czekać w weekendy szczególnie. Ale to z tego względu, że jest duże obłożenie i jest pysznie. Byłam w czasie gdy chłopak miał o wszystko pretensje i dał 1. Moim zdaniem niezasłużenie. Zachowywał się wyniośle jakby wszystko mu się należało, a obsługa naprawdę się starałą, po jego wydziwianiu lekko im się posypała organizacja, ale zaangażowania nie brakowało. Realizują bardzo dużo zamówień na telefon, tempo i tak jest niezłe, proszę pamiętać, że to nie bar szybkiej obsługi, a dania są wymagające do zrobienia przez kucharzy. Jadłam pad thai (mocne 4), i hot dogi z krewetą - coś genialnego! 5. Znajomi zamówili zestaw sushi było ogromne, pyszne i tanie. Malkontentów nie pozdrawiam. Restauracji życzę powodzenia, tego na osiedlu brakowało.”
“Moje kolejne zamówienie w Joko Sushi to był zestaw nr 9. Jak zwykle pyszne, świeże, ładne a dostawa szybka i na czas. Dziękuję całej ekipie Joko za najlepsze sushi w trójmieście.”