Super !!! Bardzo dobre sushi, przemiła obsługa. Trafiliśmy na ofertę lunchową w super cenie, więc oprócz świeżutkiego sushi jeszcze pyszna zupka do wyboru. Wszyscy zadowoleni. Zestaw dla dzieci również bardzo solidny, dobrze skomponowany i smaczny. Serdecznie polecam :) na pewno wrócimy
Zdjęcia
Opinie
-
Julka Neumann ★★★★★
-
Piotr Langner ★★★★★
Bardzo dobra restauracja sushi choć parę zastrzeżeń mam. Generalnie jedzenie bardzo smaczne, w końcu restauracja która ma dobrą zupę miso. Zacznijmy od plusów: - ładna restauracja z bardzo ciekawą toaletą - pyszna zupa miso i bardzo smaczne sushi - duży wybór ryb - duża herbata - obsługa w porządku Minusy: - zupa miso pyszna choć żeby była jeszcze lepsza mogła by mieć sezam i delikatnie pokrojoną białą cebulę dymkę (wtedy będzie wybitna) - długi czas oczekiwania choć byliśmy jedynymi (tutaj mam porównanie do innych restauracji) - porcje są małe (za 300zl na 2 dwie osoby średnio się najedliśmy) - mimo że sushi smakowo są pyszne to rolki się rozpadają, jakość spasowania rolki pozostawia wiele do życzenia, czasami są dziury w środku rolki, nie zdarzało mi się to wcześniej. Wady są drobne i ich naprawienie pomoże wznieść się wyższy poziom. Generalnie bardzo polecam.
-
Ольга Монзолевська ★★★★★
Polecam. Jest przepiękne ,bardzo miła obsługa i smaczne jedzonko. To jest najlepszy sushi który jadłam gdziekolwiek. A obsługa jest po prostu cudowna dziękuję wam bardzo,pozdrawiam!
-
Anna Guguła ★★★★★
Mały lokal z fajnym klimatem, spokojem w tle. Do tego świetne jedzenie, super jakość składników. Polecam
-
Viktoriia Rybalko ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce na randkę, ale niekoniecznie dla większych grup. W lokalu panuje cisza i spokojna atmosfera. Jedzenie jest smaczne i interesujące – kuchnia japońska. Ryba w sushi była niesamowicie świeża i pyszna. Polecam!
-
Grzegorz Jasiniecki ★★★★★
Fantastyczna obsługa i przepyszne jedzenie. Zupa miso nieoczywista, z ciemnej pasty esencjonalna i z tofu tak kremowym jakiego nigdy nie kosztowałem. Krewetki w punkt, zestaw bardzo smaczny, do tego bardzo smaczne desery. Zwykle w japońskich knajpach są one dziwne, napchane wyciągiem z herbaty i do tego na wytrawno, tu jednak lody super, pięknie podane i tak skomponowane, że smakowało nie tylko Dorosłym ale i Córce. Jednym słowem polecam! Kłopot mam z ceną, Dom Sushi odjechał wszystkim innym 3miejskim knajpom sushi i zapewne dlatego w Dzień Kobiet nie było kłopotu z miejscem. Kochani, jest drogo!
-
Gabb ★☆☆☆☆
Jedyny plus z tego wszystkiego to rzeczka, która dodawała miejscu atrakcyjności i trochę ciekawości(ale czy to higieniczne, pływa dookoła i łapie kurz) oraz Panie były bardzo miłe. Minusy Muszki latające i siadające na jedzenie.... Natomiast sushi master xD, albo niech idzie na urlop albo niech odpuści. Jego nastawienie, niechęć do robienia tego oddziaływała na każdego dookoła. Po pierwszym zdaniu, czulismy się nieswojo. Dziwię się że jeden Pan rzucił tyle napiwku za bardzo przeciętny smak i nastawienie/chamskie odzywki sushi mastera. Mam nadzieję że to było dla miłej Pani blondynki, która go obsługiwała. Byliśmy świadkami jak do jednego klienta(?)(nie interesuje mnie że to był kolega, każdy to mógł odebrać właśnie w taki sposób jak my i cała napięta atmosferę) Rzucił dość mocno chamskim tekstem, gdyby to było przed zamówieniem to byśmy wyszli. O cenach nie wspomnę..( to co widzicie to 3 mochi przedzielone na pół za 28 zł XD) i z tego co widzę to nie tylko my mieliśmy słabe doświadczenie z tym miejscem.. Nie wrócimy i nie polecamy.
-
Klaudia Nadia ★★★★★
Bardzo dobre i świeże sushi. Kelnerka przemiła, świetnie zna kartę. Zamówiłyśmy zestaw, który poleciała oraz białe słodkie wino (z japońskiej śliwki?), które bez lodu dla mnie mogłoby być za słodkie. Jednak myślę, ze wszystko było profesjonalne i nie ma się do czego przyczepić. Bardzo polecam
-
spookyfoxpl ★★★★★
Czasami jest tak, że podczas spaceru, zupełnie przypadkowo natkniesz się na coś, co utkwi Ci w pamięci na naprawdę długi czas. Takie szczęście miałem dziś ja podczas spaceru po gdańskim śródmieściu. Absolutnie najlepsze. Na pięć gwiazdek dam sześć. Na dziesięć dam jedenaście. Obsługa przemiła, sushi-majstry przemili, a jedzenie to po prostu niebo. Sałatka wakame niby krucha, ale jednocześnie rozpływa się w ustach. Sushi robione na Twoich oczach jest przepyszne. A klimat to już w ogóle temat na osobną, równie wspaniałą książkę. Będę tu zaglądał za każdym razem gdy będę w 3mieście. Polecam z czystym sumieniem każdemu...
-
Gracja Enigma ★★★★★
Klimat, kelnerki, jakość dań na 6+! Wszystko było idealne, a zamówiliśmy: mix tempura, udon, pierożki gyoza, sushi 14 roleczek, tuńczyk i lody kokosowe w łupinie oraz oczywiście wino, dużo wina, dobrego ❤️ Można płacić kartą, blisko parking, polecimy miejsce!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dom Sushi?
Dom Sushi znajduje się przy Targ Rybny 11, 80-838 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dom Sushi?
Można skontaktować się z Dom Sushi pod numerem +48 513 180 450
Jak można dotrzeć do Dom Sushi?
Do Dom Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku