Sushi jak zwykle rewelacyjne, na wysokim poziomie świeżości i smaku ALE daje mobilizujące 3. Ceny są wysokie, a w ostatnim zamówieniu brak było dodatków typu zielenina, granat, itp. itd. Do tego zmieniliście imbir na jakiś czerwony, ma perfumowany posmak. Trochę wstyd było postawić na stół dla gościa. Nie można obniżać standardu kosztem klienta i jakości produktu/usługi, zwłaszcza że zauważalnie zmniejszyliście też ilość dodawanego imbiru do zamówień. Źle się to widzi.
Zdjęcia
Opinie
-
Lidl Plus ★★★☆☆
-
Dominika P ★★★★☆
Połowa środka sushi to serek, niestety zupełnie nie czuć innych składników. Może to jakaś pomyłka kucharza, ale naprawdę nie smakowało to dobrze :( Poza tym sushi świeże, ładnie podane, bardzo miła obsługa.
-
Tof Mil ★★★★★
Byliśmy zmuszeni zdecydować się na lokal Chełmie z uwagi na zbyt długi czas oczekiwania na Wrzeszczu, ale sushi jest tak samo pyszne! Z Mr.Sushi zamawiamy już od ponad pół roku i na przestrzeni czasu widzimy, że do zamówień jest dodawane zdecydowanie mniej imbiru i sosów sojowych. Niezależnie od tego czy zamówienie jest duże czy małe zawsze dostajemy tyle samo imbiru i sosu. Mimo to sushi naprawdę godne polecenia. Mieliśmy problem ze znalezieniem obiektu na Chełmie (trzeba wejść do budynku od strony parkingu). Polecamy serdecznie!
-
Anna Zakrzewska-Szokalska ★★★★★
Najlepsze sushi na Chełmie, zawsze świeże, pięknie podane, co mięsiac nowe promocje. Rabaty za udostępnienia na insta i program lojalnościowy dający 50 zł rabatu na zamówienie, dodatkowe rolki do zamówień zestawów powyżej 90 zł. Zajadamy się my i dzieciaki, a dla fanów kalmarów, te w panko to sztos. Zawsze uprzejma obsługa telefoniczna, sprawny dowóz.
-
Pani Czekoladka ★★★★★
Jedno z lepszych sushi jakie jadłam. Chociaż pierwszy raz spotkałam się z tym że prawie cała jak nie cała obsługa była z Ukrainy i nie umiała mówić po polsku i pokazywała mi ile mam zapłacić na kalkulatorze. Ladne przygotowanie. Chętnie będę wracać.
-
Aga K ★★★★★
Naprawdę bardzo dobre sushi! Szybko przygotowane (35 minut), ładnie zapakowane a do tego jeszcze jedna rolka gratis. To mi się podoba :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mr.Sushi?
Mr.Sushi znajduje się przy Bernarda Milskiego 1, 80-809 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mr.Sushi?
Można skontaktować się z Mr.Sushi pod numerem +48 575 245 628
Jak można dotrzeć do Mr.Sushi?
Do Mr.Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku