Przegląd katalogu
- 3,046 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 3046 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,046 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,954,095 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera cafe z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Polecam! Idealne miejsce, aby po leśnym spacerze udać się na pyszny obiad. Gnocchi w sosie truflowym oraz w sosie pomidorowym były przepyszne! Dla fanów trufli zdecydowanie polecam wybrać właśnie to danie. Przyszliśmy razem z partnerem i w prezencie dostaliśmy nastrojową muzykę do obiadu. Obsługa bardzo miła. Czuliśmy się zaopiekowani. Na pewno odwiedzimy ponownie to miejsce! :)”
“Super miejsce, przepyszna kawa, duży wybór ciast, deserów oraz lodów. Fajny wystrój w środku, na zewnątrz miejsce do posiedzenia. Bardzo miła obsługa, Można odwiedzić w pieskami. Chowaliśmy się przed deszczem po spacerze nad bulwarem”
“Jestem bardzo zadowolony. Ciasta w kawiarni bardzo smaczne, a porcje duże. Ceny przystępne. Porcja ciasta 16 zł. Kawą też dobra - włoska Illy. Warto tu przyjść.”
“Super obsluga no i Pan Makłowicz”
“EDIT lipiec 2023: śniadaniowe gofry pyszne! . Bardzo klimatyczne, ciche miejsce. Miłe panie z obsługi, ciekawe i smaczne kawy, spory wybór ciast, w tym wegańskich. Jest dostępna toaleta dla gości.”
“Bardzo klimatyczne i estetyczne miejsce, idealne na śniadanie lub kawę. Zamówiłam omlet z kozim serem, rukolą i suszonymi pomidorami był pyszny i pięknie podany. Mrożona kawa świetnie dopełniła całość. Obsługa bardzo miła, szybka i profesjonalna. Zdecydowanie warto odwiedzić!”
“Sam lokal jest raczej mały, ale bardzo klimatyczny. Można wieczorem przysiąść na chwilę i wypić grzańca.”
“Jedzenie po prostu smaczne, obsługa życzliwa i pomocną.”
“Bardzo smacznie i przystępnie cenowo. Krem z pomidorów smaczny, zupa rybna to ciekawe doświadczenie z dużą ilością ryby dla amatorów owoców morza. Świetna lokalizacja i miła obsługa. Polecam bardzo serdecznie i pozdrawiam.”
“Przepyszny sernik chałwowy i dobrą herbata. :) Sama kawiarnia jest przytulna, idealna do posiedzenia przed seansem filmowym. Na plus miła obsługa. Jedyny minus to niewygodne bardzo krzesła - ale po podłożeniu poduszki z kanapy dało się siedzieć.”
“Szkoląc się w budynku w którym znajduje ten przybytek mieliśmy wykupione obiady. Niestety ale dla mnie zupy oraz drugie dania wogóle nie przemówiły. Zupa meksykańska rozgotowane wszystko z posmakiem curry, wieprzowe kotleciki mielone z ziemniakami o smaku curry, żurek wogóle żurkiem nie był jak dla mnie, szarpana wieprzowina mocno przesolona z ryżem o smaku curry. No mnie takie łączenie curry z wieprzowiną kompletnie nie przekonuje. Ogólnie kucharz jak dla mnie gotuję na jedno kopyto. Curry, curry, curry jeszcze raz curry. Nie polecam bo można niedaleko zjeść że smakiem i taniej.”
“Piękna i pyszna kawiarnia ze słodkościami w bajkowym wystroju. Pyszna kawa, sernik i Brownie a przy tym przemiła obsługa i wspaniały klimat. Gorąco polecam to miejsce”
“Kilkukrotnie udało mi się odwiedzić ten lokal, uważam że pod względem klimatu jest w Wejherowie niepowtarzalny od lat. Retro wystrój, stare meble, dekoracje, obrazy, książki. Czuć klimat dawnych lat. Za każdym razem było spokojnie i cicho, w tle gra muzyka jazzowa dodająca klimatu. W porządku obsługa. Ceny - było taniej, ale drożej też bywa w niektórych miejscach. Filiżanka latte 15 zł, herbata 9 zł, można zjeść domowe smaczne ciasto, ale także dania obiadowe. Ja zawsze wybierałam tu desery i byłam z nich zadowolona. Bardzo polecam to miejsce jeśli ktoś szuka czegoś innego, mniej nowoczesnego by w spokoju posiedzieć w takim miejscu i cofnąć się w czasie :)”
“To miejsce odwiedziliśmy kolejny raz będąc we Władysławowie na przestrzeni 2lat! To miejsce do którego się wraca bo serwowane są tu bardzo dobrej jakości produkty! Za smakiem tych gofrów, nie przesłodzonych tęskno przez cały rok! Kawa Frappe w tym sezonie spróbowana i jest obłędna! Gorąco polecam to miejsce!”
“Bardzo fajne miejsce. Smaczna kawa. Miła obsługa. Jedyny minus że widok jest żaden. Po prostu patrzysz na ulicę. Ale lody smaczne deser też.obsluga miła uśmiechnięta pomocną. Duży wybór lodów. Ponad 20 smakow.”
“Wyskoczyliśmy na późny obiad. Jedzonko było dobre ale porcje mogłyby być większe. Przeszkadzały mi trochę osoby palące w wejściu. Nie palę więc dym mi bardzo przeszkadza w jedzeniu. Tu mały minus.”
“To jedno z tych miejsc, które stanowią słodki, obowiązkowy punkt na mapie turystycznej Ustki. Położona w samym sercu portowego życia, przy promenadzie, kawiarnia przyciąga zapachem świeżo mielonej kawy i widokiem rzemieślniczych deserów. Stanowi idealne miejsce na chwilę wytchnienia, oferując gościom przytulną atmosferę i widok na tętniącą życiem ulicę. Największą dumą lokalu, co sugeruje już sama nazwa, są lody. To nie są zwykłe lody – kawiarnia specjalizuje się w produkcji prawdziwego, rzemieślniczego "gelato". Technologia ich wytwarzania opiera się na bezkompromisowej jakości: bazą są wyłącznie naturalne składniki, takie jak świeże mleko i śmietanka. Właściciele podkreślają, że ich produkty są wolne od sztucznych barwników czy ulepszaczy smaku, co przekłada się na idealnie gładką konsystencję i czysty, wyrazisty smak, który zdobył uznanie i miano "najlepszych w Ustce". Jednak "Góra Lodowa" to nie tylko lody. Lokal jest również cukiernią z prawdziwego zdarzenia. Na miejscu wypiekane są ciasta własnego wyrobu oraz autorskie desery. Ciekawostką techniczną jest ich podejście do gofrów – są one wypiekane na miejscu według własnej, oryginalnej receptury, a nie z gotowych mieszanek, co gwarantuje ich wyjątkową chrupkość i smak. Intrygującym "sekretem" kawiarni jest również kawa. To nie jest przypadkowy produkt. Lokal serwuje ziarna pochodzące wyłącznie z Brazylii, które są specjalnie dla niego średnio palone przez zaprzyjaźnioną, lokalną, rzemieślniczą palarnię "nutbad Coffee" z Ustki. Ta ścisła współpraca pozwala na serwowanie kawy o idealnie zbalansowanym smaku, zarówno w klasycznych odsłonach, jak i nowoczesnych, sezonowych wariacjach, takich jak Espresso Tonico czy Latte Tiramisu. To filozofia "małego luksusu" oparta na autentyczności i rzemieślniczej jakości, dostępna dla każdego.”
“Stężyca, wieś na Kaszubach. Lasy, jeziora i... Cafe Niespodzianka. Zaintrygowała mnie ta nazwa, postanowiłem więc sprawdzić o co chodzi. Pizza, naleśniki, pierogi. Jako że byłem z przyjaciółmi i wzajemnie wyjadaliśmy sobie z talerzy, udało mi się spróbować kilku pizz. Wszystkie bardzo dobre, z dużą ilością świeżych dodatków. Na deser naleśniki z serkiem waniliowym, owocami i bitą śmietaną. Pyszne. I pewnie malkontenci, miłośnicy kuchni molekularnej powiedzą, że brakuje pianki z Bóg-wie-czego, ale na miłość boską - to nie Hilton i nie to jest tu najważniejsze. Najważniejsza jest piękna i jakże społecznie potrzebna inicjatywa, a mianowicie aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. Zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, gdzie nie ma wielu opcji zatrudnienia. Jest jeszcze Prezentownia, gdzie można kupić drobiazgi wykonane przez osoby niepełnosprawne. Wyszedłem z Niespodzianki zadowolony i wrócę. Wszakże nie spróbowałem pierogów.”
“Bardzo dobre gofry i przemiła pani”
“Przepyszna kawa, herbata oraz ciasta. Świetny nastrój, a obsługująca nas pani Amelia - bardzo miła. Z uśmiechem doradzała nam i pomogła wybrać dokładnie to na co mieliśmy ochotę. Zdecydowanie polecam.”
“Kawiarnia Cafe Zoo bardzo miło zaskoczyła mnie swoim menu. Duży plus za pozycję: babyccino (spienione ciepłe mleko dla dzieci). Córeczka była bardzo zadowolona (po drzemce idealny dodatek). Bardzo polecam to miejsce:) Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, kawiarnia sama w sobie ma bardzo fajny klimat. Idealne miejsce na chwilę odpoczynku przed dalszym spacerem.”
“Bardzo przyjemne miejsce na przerwę w zimowym spacerze po plaży i parku na niespieszną kawę czy zimową herbatę w towarzystwie nieprzyzwoicie słodkich dodatków. Miła obsługa, kącik dla dzieci to dodatkowe atuty tego miejsca.”
“Edit: Byłem dziś na lodach ;) smaczne szczególnie cytrynowe, miłą obsługa i ten herbatnik w kształcie misie co wywołuje uśmiech. Zasłużone 5. Pierwszy post: Zamówiłem naleśnika (boczek, pomidor, cheddar) z dostawa. Troszeczkę się bałem patrząc na opinie przed zamówieniem. Generalnie dobry naleśnik. Sosu tylko posmakowałem na widelcu bo sam naleśnik w sobie miał dobry miks smaków. Porcja średnia - ja się najadłem ale rozumiem, że dla kogoś mogłoby być za mało. Wahałem się pomiędzy 4 a 5 gwiazdek. 4 - za mało, 5 - za dużo. Finalnie 5. Jak zamówię stacjonarnie lody lub znów naleśnika i mnie zawiedzie to ocenę obniżę. Plus za zapakowanie - dawno nie dostałem tak dobrze zapakowanego jedzenia z dostawą. ;)”
“To już kolejny raz, gdy byliśmy w Hard Rock. Przesympatyczna obsługa, bardzo kompetentna i przyjazna. Dziś obsługiwała nas Pani Marta. Naprawdę, mogę pisać same pozytywy ale sernik na deser pozostawiam Wam. Polecam.”
“Klimatyczne miejsce, super stand-upy, koncerty. Warto odwiedzić i przekonać się samemu.”
“Ślicznie urządzone miejsce, mega klimatyczne. Ja zamówiłam lody, które były pyszne!. Porcja słuszna, wybór duży. Pan obsługujący był uśmiechnięty i sympatyczny w odbiorze. Polecam”
“Wróciłam do tego miejsca po dwóch latach i nadal uważam że porcję giga , jedzenie przepyszne , dobrze doprawione ! Tym razem zamówiłam pierogi ruskie które pyszny sztosem! Prawdziwe , domowe z extra ciastem ! Zamówiliśmy jeszcze Żurek który również był bardzo dobry , dorsza i pierś z kurczaka ! Wszystko super ! Do tego na plus dobre miejsce z małym placem zabaw dla małych dzieci ale mało takich miejsc i za to duży plus ! Moja 10 miesięczna córeczka mogła sobie swobodnie poraczkowac ;) miła obsługa która dobrze doradza ! 100% zadowolenia !”
“Bardzo fajne miejsce na spotkania w dużym gronie znajomych, jedzenie przepyszne ale trzeba poczekać,mimo to polecam gorąco”
“Bajka- lody mega gęste, pycha. Ciekawe smaki. Nie wyczułem w lodach - lodu i to bardzo bardzo. Polecam!”
“Polecam serdecznie! Porcje duże, obsługa super;) nie tylko kawa, ale i posiłki zasługują na uwagę.”