Kawiarnia Cafe Zoo bardzo miło zaskoczyła mnie swoim menu. Duży plus za pozycję: babyccino (spienione ciepłe mleko dla dzieci). Córeczka była bardzo zadowolona (po drzemce idealny dodatek). Bardzo polecam to miejsce:) Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, kawiarnia sama w sobie ma bardzo fajny klimat. Idealne miejsce na chwilę odpoczynku przed dalszym spacerem.
Zdjęcia
Opinie
-
AGA INES ★★★★★
-
zu ★★★★★
Polecam, pyszna kawa. W końcu super miejsce w naszym ZOO.
-
Karolina Jurkowska ★★★★☆
Lokal bardzo ładny, z klimatem. Ceny niestety raczej wysokie, ale biorąc pod uwagę, że kawa jest tam niezwykle smaczna, pewnie nie miałabym uwag - gdyby nie to, że mrożona kawa za 14 zł była niewiele większa od espresso. Affogato pistacjowe za 18 zł było w tym momencie jednak bardziej opłacalne :)
-
Marek Nowosad ★★★★★
Bardzo ładne miejsce, taka kawiarenka w środku zoo. Smaczne ciastka, aromatyczna kawa. Czysto I miło.
-
Sebastian Thomas Thompson ★★★★★
Bardzo dobra kawa zrobiona profesjonalnie z ekspresu kolbowego nie z automatu, idealnie spienione mleko na sztywno, pianka idealnie się utrzymywała aż do ostatniego łyka kawy. Aromat jak i kwasowość bardzo przyjemne, kawa rewelacja wiele kawiarni mogłoby się uczyć od Pań które przyrządzają tak dobrą kawę, chętnie bym wrócił na kawkę ale trzeba niestety przejść przez całe zoo
-
Dariusz Biegun ★★★★★
Po przyjściu do zoo i znalezieniu lokalu z kawą spodziewaliśmy się, że kawa będzie kosztować miliony monet, a w smaku będzie przypominać to, co hipopotamy zostawiają za sobą w klatce. Myliliśmy się! Kawa była pyszna, a do tego dobraliśmy jeszcze croissanta z mango i byliśmy po prostu zachwyceni. Zastrzyk energii z samego rana, dzięki czemu bez problemu przeszliśmy całe zoo!
-
Anastasiia N. ★★★★★
Bardzo klimatyczne miejsce, wewnątrz kawiarni jest bardzo pięknie i stylowo. Czyste i wygodne z ładnym widokiem. Dziewczyny są bardzo miłe i grzeczne. Pyszna kawa, croissants i lody. Ceny są dobre. Polecam odwiedzić!!!
-
Gwiazdkowy Lisek ★★★★☆
Croissanty bardzo dobre! Czekoladowy był bardzo pyszny plus miał dużo nadzienia w środku. Ciasteczka kruche i świeże. Na kawę trzeba dłużej poczekać, nie powala mocno smakiem. Obsługa bardzo miła ❤️
-
Domi ★★★★★
Rok temu byliśmy w Zoo, więc nie wiem kiedy Cafe Zoo przeszło taką metamorfozę, ale miejsce jest przepiękne. Mogłabym tam siedzieć, czytać książkę i siedzieć dalej :) Smaczne ciastka z żurawiną i czekoladą, bajgiel oraz pyszna kawa i herbata owocowa, którą zamówiłam i pani bez problemu dorzuciła do niej świeży rozmaryn, który sobie zażyczyłam :) Przemiła obsługa i świetny klimat.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cafe Zoo?
Cafe Zoo znajduje się przy Karwieńska 3, Oliwa, 80-328 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cafe Zoo?
Można skontaktować się z Cafe Zoo pod numerem +48 784 099 997
Jak można dotrzeć do Cafe Zoo?
Do Cafe Zoo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku