Opinie

  1. AGA INES ★★★★★

    Kawiarnia Cafe Zoo bardzo miło zaskoczyła mnie swoim menu. Duży plus za pozycję: babyccino (spienione ciepłe mleko dla dzieci). Córeczka była bardzo zadowolona (po drzemce idealny dodatek). Bardzo polecam to miejsce:) Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, kawiarnia sama w sobie ma bardzo fajny klimat. Idealne miejsce na chwilę odpoczynku przed dalszym spacerem.

  2. zu ★★★★★

    Polecam, pyszna kawa. W końcu super miejsce w naszym ZOO.

  3. Karolina Jurkowska ★★★★☆

    Lokal bardzo ładny, z klimatem. Ceny niestety raczej wysokie, ale biorąc pod uwagę, że kawa jest tam niezwykle smaczna, pewnie nie miałabym uwag - gdyby nie to, że mrożona kawa za 14 zł była niewiele większa od espresso. Affogato pistacjowe za 18 zł było w tym momencie jednak bardziej opłacalne :)

  1. Marek Nowosad ★★★★★

    Bardzo ładne miejsce, taka kawiarenka w środku zoo. Smaczne ciastka, aromatyczna kawa. Czysto I miło.

  2. Sebastian Thomas Thompson ★★★★★

    Bardzo dobra kawa zrobiona profesjonalnie z ekspresu kolbowego nie z automatu, idealnie spienione mleko na sztywno, pianka idealnie się utrzymywała aż do ostatniego łyka kawy. Aromat jak i kwasowość bardzo przyjemne, kawa rewelacja wiele kawiarni mogłoby się uczyć od Pań które przyrządzają tak dobrą kawę, chętnie bym wrócił na kawkę ale trzeba niestety przejść przez całe zoo

  3. Dariusz Biegun ★★★★★

    Po przyjściu do zoo i znalezieniu lokalu z kawą spodziewaliśmy się, że kawa będzie kosztować miliony monet, a w smaku będzie przypominać to, co hipopotamy zostawiają za sobą w klatce. Myliliśmy się! Kawa była pyszna, a do tego dobraliśmy jeszcze croissanta z mango i byliśmy po prostu zachwyceni. Zastrzyk energii z samego rana, dzięki czemu bez problemu przeszliśmy całe zoo!

  1. Anastasiia N. ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce, wewnątrz kawiarni jest bardzo pięknie i stylowo. Czyste i wygodne z ładnym widokiem. Dziewczyny są bardzo miłe i grzeczne. Pyszna kawa, croissants i lody. Ceny są dobre. Polecam odwiedzić!!!

  2. Gwiazdkowy Lisek ★★★★☆

    Croissanty bardzo dobre! Czekoladowy był bardzo pyszny plus miał dużo nadzienia w środku. Ciasteczka kruche i świeże. Na kawę trzeba dłużej poczekać, nie powala mocno smakiem. Obsługa bardzo miła ❤️

  3. Domi ★★★★★

    Rok temu byliśmy w Zoo, więc nie wiem kiedy Cafe Zoo przeszło taką metamorfozę, ale miejsce jest przepiękne. Mogłabym tam siedzieć, czytać książkę i siedzieć dalej :) Smaczne ciastka z żurawiną i czekoladą, bajgiel oraz pyszna kawa i herbata owocowa, którą zamówiłam i pani bez problemu dorzuciła do niej świeży rozmaryn, który sobie zażyczyłam :) Przemiła obsługa i świetny klimat.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cafe Zoo?

Cafe Zoo znajduje się przy Karwieńska 3, Oliwa, 80-328 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cafe Zoo?

Można skontaktować się z Cafe Zoo pod numerem +48 784 099 997

Jak można dotrzeć do Cafe Zoo?

Do Cafe Zoo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements