Opinie

  1. Mirella Wojcik ★★★★★

    Naleśniki pyszne, lemoniada truskawkowo rabarbarowa super tylko Pani z obsługi w kiepskim nastroju, po wejściu rozglądalismy się za stolikiem dla 2 osób, poinformowano nas że możemy wybrać ten który nie jest oznaczony rezerwacją ale w sumie to prawie wszystkie są zarezerwowane. Poczuliśmy się trochę niechciani w tym miejscu, zwłaszcza jak się okazało później to zarezerwowanych było może 5 stolików na 10. 5 gwiazdek tylko dla naprawdę pysznych naleśników. Polecam :wytrawna mięsna uczta

  2. Laura Q ★★☆☆☆

    Smaczna kawa, chociaż z 3 zamówionych jedna dotarła do stolika już w letniej temperaturze. Jest drogo! -> nigdy wcześniej nie spotkałam się z tym, że kawiarnia za mleko bez laktozy dolicza 3pln?! Lody dla nas bez smaku, zostawiliśmy..

  3. Paulina Malińska ★★★★☆

    Pyszne naleśniki wytrawne i na słodko, dobra kawa i do tego własne lody. Sporo miejsca w środku i na zewnątrz. Bardzo fajne miejsce, w samym centrum. Ceny dość wysokie ale i tak warto się wybrać na śniadanie czy na lody.

  1. Remigiusz Górtowski ★★★★★

    Edit: Byłem dziś na lodach ;) smaczne szczególnie cytrynowe, miłą obsługa i ten herbatnik w kształcie misie co wywołuje uśmiech. Zasłużone 5. Pierwszy post: Zamówiłem naleśnika (boczek, pomidor, cheddar) z dostawa. Troszeczkę się bałem patrząc na opinie przed zamówieniem. Generalnie dobry naleśnik. Sosu tylko posmakowałem na widelcu bo sam naleśnik w sobie miał dobry miks smaków. Porcja średnia - ja się najadłem ale rozumiem, że dla kogoś mogłoby być za mało. Wahałem się pomiędzy 4 a 5 gwiazdek. 4 - za mało, 5 - za dużo. Finalnie 5. Jak zamówię stacjonarnie lody lub znów naleśnika i mnie zawiedzie to ocenę obniżę. Plus za zapakowanie - dawno nie dostałem tak dobrze zapakowanego jedzenia z dostawą. ;)

  2. Natalia Piotrowska ★★★★★

    Myślę że Lodziarnia "Miś" to miejsce kultowe na mapie Gdańska. Lody mają swój charakterystyczny, wyrazisty smak. Gratka dla koneserów! Wszystko jest tak jak być powinno. Oczywiście na wyróżnienie zasługuje ten charakterystyczny wafelek w kształcie misia (pyszny i chrupiący). Na ogromny plus obsługa - wszystko przebiega bardzo sprawnie mimo kolejek. Podczas gdy kasjer (miły pan z dobrym poczuciem humoru) nas obsługiwał, druga osoba już nakładała lody. Serdecznie polecam!

  3. Be Ka ★★★★★

    Przepyszne miejsce, lody jak dawniej czuć tradycyjną recepturę i szczerość w dobrych składnikach, gofry chrupiące złociste, dobra bita śmietana, kawka mocna i aromatyczna. Warto odwiedzić i posmakować.

  1. Magic Travels Around The World ★★★★★

    Odwiedziłam to kultowe miejsce. Lodziarnia zmieniła miejsce i teraz jest przy Podwalu Staromiejskim. Kupiłam lody malaga i były bardzo smaczne. Gałka kosztuje 6 zł. Można w tym miejscu spróbować także ciast (sernik cynamonowy, sernik na zimno, bezy, torcik napoleona, snickers, brownie), zjeść rurkę z bitą śmietaną, wypić kawę oraz oranżadę. W środku można zobaczyć stare zdjęcie z długą kolejką, jaka była do tej lodziarni w PRL-u.

  2. Marek Bąkowicz ★★★★★

    Zdecydowane i mocne 5 gwiazdek. Pyszne śniadanko, przesympatyczna obsluga i bardzo fajny klimatyczny wystroj. I na deser poezja lodow - lody o smaku jagodzanki z kruszonka. Palce lizać

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lodziarnia Miś & Cafe Miś Gdańsk?

Lodziarnia Miś & Cafe Miś Gdańsk znajduje się przy Podwale Staromiejskie 62, 80-844 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lodziarnia Miś & Cafe Miś Gdańsk?

Można skontaktować się z Lodziarnia Miś & Cafe Miś Gdańsk pod numerem +48 583 000 377

Jak można dotrzeć do Lodziarnia Miś & Cafe Miś Gdańsk?

Do Lodziarnia Miś & Cafe Miś Gdańsk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements