Przegląd katalogu
- 637 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 637 wyników
Przeglądaj restauracja w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 637 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 368,928 opinii i ocen.
“Mega przyjazna obsługa, szefowa też bardzo miła. Mega polecam!!”
“Obsługa miła i sympatyczna. Jedzenie świetnie przygotowane. Można pogadać pośmiać, pożalić i wogole. Polecam”
“W sklepie żabka zawsze spotykam miłą i pomocną obsługe. Jedzenie jest smaczne, tanie, a kawa zawsze ciepła. Nigdy nie napotkałem żadnego problemu w tych sklepie. Szybkie zakupy w żabce, bardzo czysty sklep i dobrze zatowarowany, jak na żabkę.”
“Nowy punkt,kebab bardzo dobry, miła obsługa.Oby tak dalej.”
“Chciałabym serdecznie podziękować paniom ekspedientkom za miłą obsługę i życzliwe podejście do klientów. Zawsze potrafią doradzić, są cierpliwe i tworzą w sklepie naprawdę przyjazną atmosferę. Widać, że lubią swoją pracę i dbają o każdego klienta.””
“Sezon na Drwale otwarty, teraz warto zachodzić tu częściej po zajęciach. Z żurawiną the best, polecam! Wolny stolik zazwyczaj można znaleźć, jak nie bliżej to dalej”
“Fajny sklepik żeby coś na szybko kupić i zjeść coś na ciepło. Można trafić na fajne promocje. Łatwy dojazd.”
“Nowe fajne miejsce powstaje przy ul. Leśnej. Ciekawy projekt do całości już gotowej. Dopełni całe miejsce i da punkt bardzo charakterystyczny temu miejscu po Famor fabryce. Nowe w po gierkowej strefie komunizmu. Oby nie było kolejnym blokowiskiem....chociaż to nie ten styl i jakość. Polecam od tak przejść się po patio zabudowań Dwernickiego 8 a Leśnej 24”
“Zamówiłam pierwszy raz i napewno nie ostatni. jedzenie bardzo dobre, farsz szpinakowy no pychota, szare kluski też pyszne, kapusta trochę za słodka ale i tak bardzo dobra, sos czosnkowy PETARDA przepyszny był. Napewno jeszcze zamówię!!”
“Bardzo dobra pizza. Sam sobie wybieram składniki na jakie mam ochotę. Dostawa też sprawna i szybka”
“Zapiekanka 1 klasa, polecam serdecznie, jadłem klasyka (13zł) , chrupka bułka, bardzo dobry farsz, smaczny ser, ale o innych wariantach nie wypowiem się, wrócę ponownie.”
“Byłem kilkukrotnie i trafiłem na pana który jest uprzejmy i pomocny przykładem jest przyniusł zgrzewkę wody zaplecza i i wyjaśnij ocenę produktu. Swobodne robienie zakupów. Robiłem zakup pizzy, hot doga, dan gotowych byłem zadowolony jak również z zapakowania na wynos. Warto zrobić zakupy w tej żabce”
“Nasz ulubiony sklep :) Panie, które tam pracują są po prostu rewelacyjne - zawsze miłe , uśmiechnięte pomocne i bardzo pracowite :) wchodzi się już jak "do siebie" , co jest naprawdę ważne. Towar - zawsze jest to, czego potrzebujemy :) pozdrawiamy i do zobaczenia , Paulina i Mariusz :))”
“Najlepsza Żabka w Bydgoszczy!Szczególnie z uwagi na Panią Wiktorię, Odwiedzam regularnie. Polecam!”
“Polecam miejsce z względu na przemiła obsługę i dobre jedzenie Pani przy kasie (bardzo piękna blondynka z zielonymi oczami) obsłużyła mnie szybko i sprawnie, napewno wrócę jeszcze w to miejsce”
“Najlepsza stacja w Bydgoszczy, miła obsługa a w szczególności Panj Klaudia i Pani Agnieszka.”
“Polecam ten sklep. Bardzo miła obsługa ze strony młodego mężczyzny. Na pewno będę odwiedzać ten sklep !!”
“Jestem zadowolony codziennie przychodzę na jedzenie jest zawsze dobrze podane również obsługa miła i sympatyczna polecam odwiedzić tą żabkę”
“Żabka w Galerii Pomorskiej to prawdziwy ratunek dla zabieganych! Zawsze, gdy potrzebuję czegoś szybko, mogę tam wpaść i znaleźć wszystko, czego szukam. Szeroki wybór produktów, od przekąsek po artykuły codziennego użytku, sprawia, że zakupy są szybkie i przyjemne. Dodatkowym plusem jest lokalizacja - tuż przy wejściu do galerii. Gorąco polecam!”
“bardzo polecam ale uwaga na gniewosza bo częste sto przed żaba i kradnie chrup boxy ale bardzo dobre chrup box”
“Bardzo miła i sprawna obsługa. Jedzonko podane ciepłe, co ostatnio nie jest normą w tej sieci.”
“Żabka jak każda, obsługa się z czasem zmienia - czasem lżej, czasem ciężej nie będę oceniał. Dobrze że jest coś do późna otwarte z opcją ciepłego posiłku.”
“Bardzo Miła obsługa ! Szczerze Polecam :D”
“Dobre produkty. Jeśli chodzi o zaopatrzenie świeże to zależy od dnia, ale generalnie można zawsze znaleźć coś pysznego. Duży i zawsze dostępny parking przed.”
“Sklep w samym centrum, ktory ratuje sprawe w niedziele niehandlowe. Super sprawa, bo zawsze mozna zaopatrzyc sie w rzeczu ktore brakuja. Hot-dog dobrej jakosci, parowka swieza niewyschnieta, bulka moze odrobine dluzej mogla byc w opiekaczu, ale nie ma tragedii. Polecam ten sklep.”
“Jedna z najlepszych żabek w jakich byłem. Obsługa miła, przedstawia nową ofertę produktową w grzeczny i nienachalny sposób. Miejsce bardzo zadbane i czyste. Półki promocyjne wystawione bardzo estetycznie i czytelnie. Łódeczki były smaczne”