Przegląd katalogu
- 637 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 637 wyników
Przeglądaj restauracja w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 637 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 368,928 opinii i ocen.
“Lubię, tę niewielką stację benzynową. Nie jest może idealna, ale za ro bardzo sympatyczna”
“Stosunek jakości do ceny naprawdę zadowalający. Rolki są smaczne, nie jest to co prawda typowa restauracja sushi, a bardziej typu fastfood. Mimo to jakość jest zachowana. Szczególnie przypadła mi do gustu rolka z boczniakiem.”
“Czyściutko, piwko w spoko cenie, bardzo miłe towarzystwo i ogólnie przyjemna atmosfera, na pewno wrócę i to nie raz ;)”
“Zamówiłem burgera "Big Kahuna" => soczystość, smaczystość, nieoczywiste połączenia smaków, które razem tworzą danie... Gama smaków... :) Przed dokończeniem dania już chce się wracać... :) Ociekający soczystością burger we 2 garści... ;D Dostępna bułka pełnoziarnista (w tej samej cenie), co istotne. Godziwa relacja cen do Jakości... :) Godne szczerego polecenia :) Czynne do bardzo późna.”
“Zawsze jak jestem w Bydgoszczy to wracam do tej restauracji. Pyszne domowe jedzenie”
“Na szybko jedliśmy. Naprawdę dobry kebab. Zupa pół na pół ale miła obsługa. Ceny ok. Pozdrawiam i zapraszam.”
“Na szybko jedliśmy. Naprawdę dobry kebab. Zupa pół na pół ale miła obsługa. Ceny ok. Pozdrawiam i zapraszam.”
“Klimatyczny pub piwny nad Brdą. Miejsce spacerowe więc frekwencja zapewniona. Odbywają się tam często koncerty różnych kapel. Do muzyki można się pogibać :)”
“Z góry dziękuję Pani Marii za wspaniałą pomoc przy mojej niespodziance dla żony. Obiecałem 5* i słowa dotrzymuje. Tym samym przyznaję się do lekkiego zakrzywienia mojego obiektywizmu w tej ocenie. Ale szczegóły wyjaśnią wszystko. Obsługa hotelu zasługuje na 5*. Lokalizacja dla mnie również na 5*. No i pokój tu niestety jest gorzej. Korzystałem z pokoju o podwyższonym standardzie ale nie do końca zgadzam się że powinien się tak określać. Bo niby wszystko tam niby jest ale nie do końca. To znaczy z opisem się wszystko zgadza ale nie z określeniem. Brak lodówki zwłaszcza przy oferowanych winach jest widoczny. Widoczne są i to bardzo niedociągnięcia w łazience. Brak bidetu, całkowicie zepsuta deszczownica, rury biegnące po ścianie bez prostej w wykonaniu maskownicy. No i jeszcze jedno - śniadanie - mocno niedociągnięte w jakości serwowania potraw oraz samych potraw. Ale jak napisałem na początku obsługa - pierwsza klasa. Tak trzymać.”
“Vape shop naprawdę zacny obsługa miła pomocna jeżeli jakiś Vape shop mam polecić to na pewno będę nim ten oto e-dym”
“Bardzo ciekawe miejsce. Ogromny wybór wymyślnych drinków. W karcie znajdziemy ich aż 30, nie licząc innych trunków. Ceny na naprawdę rozsądnym poziomie, w porównaniu z innymi miejscami tej kategorii w Bydgoszczy. Miejsce ma ciekawy klimat. Możliwość siedzenia w środku lub na ogródku.”
“Stary dobry Sułtanik, trochę szkoda ze w expresie nie ma yapraka ale i tak 10/10. Mega plus za sosy na stolikach. Generalnie tak jak z tureckich kebabów Efes czy Sapko królują, to dla mnie Sułtan jest polskim odpowiednikiem tych topowych kebabowni.”
“Nie wiem czy w Bydgoszczy można zjeść lepszego kebaba w tak uprzejmej atmosferze. Cudowna obsługa, idealny kebab coś nieprawdopodobnie smacznego! Świeżość składników również na plus. NAJLEPSZY W BYDGOSZCZY!!!”
“Super fryteczki, najlepsze w okolicy”
“Super kanapki, obsługa bardzo miła. Jestem bardzo zadowolony po spozyciu jedzenia Saul goodman”
“Normalna stacja paliw, znajdują się tam toalety, było czysto, ceny wiadlmo zawyzone, aczkolwiek obsługa bardzo miła, nie ma jak nawet na chwilę zaparkować ciężarówki ale nikt nie robi problemu można tak postawić aby pójść do toalety. Obsługa bardzo miła.”
“Odkąd są nowi właściciele sklep zyskał na wartości na osiedlu. Niestety w godzinach 22-23 ciężko jest zrobić zakupy bo często Pani była Właścicielka stoi przed sklepem i nagaduje klientów by pisać wulgarne opinie na temat tego sklepu " bo dzięki temu odzyska ten sklep i wrócą stare zasady na osiedlu". Pani Różo, ja rozumiem, że mieszka Pani naprzeciwko, ale proszę sobie odpuścić odwiedzania tej placówki i wysyłania rodziny na zwiady np. jak karetka przyjeżdża na posiłek. Było minęło. Co się straciło, się nie odzyska. Pozdrawiam Mieszkaniec bloku Strzelecka 5.”
“Duża żabka, zawsze są świeże produkty- z dobrą datą ważności. Obsługa jest bardzo miła, jak się wchodzi do sklepu to nie ma się poczucia, że chcą powiedzieć: czego? ;) Szkoda, że nie ma parkingu, można przystanąć na ulicy, chociaż jest coraz większy ruch i może to być lekkie utrudnienie dla pozostałych kierowców.”
“Jeśli chodzi o deser lodowy to pycha.... 14 zł Dobra likalizacja, na spacery”
“Przemiła obsługa ! Pani Alex pomimo późnej godziny bardzo pozytywnie nastawiona i mega uprzejma ! Dodatkowo bardzo profesjonalnie pomogła mi przy wyborze żarówek i oleju. Na stacji było czysto i schludnie. Oby więcej takich osób przy pracy z klientem. Bardzo polecam !”
“Lokalizacja idealna, wszystko jest na najwyższym poziomie, a Panie z Żabki zawsze pomocne, uśmiechnięte i kompetentne. Polecam w 100% i będę tam wracał”
“Fajne miejsce z dobrym piwem. Przyjemny ogródek. Makaron był naprawdę wyśmienity”
“Dzisiaj (14.11.22) gdzieś między 10 a 11 byłem w tej żabce i spotkała mnie niesamowicie miła obsługa i pyszny hod-dog polecam !”
“Bardzo miła sympatyczna obsługa z uśmiechem na twarzy .Pani w kolorowych włosach pomogła mi wyszukać produktu na sklepie :-) Na koniec transakcji podziękowała i życzyła miłego dnia co zdarzylo się mi pierwszy raz w żabce . Zazwyczaj jest przysłowiowe " Bierz zakupy i narazie bo kolejna osoba czeka "”
“Pan Robert, ktory dwa dni pod rzad byl w zabce rano, bardzo mily, kulturalny. zyczyl i smacznego i spokojnego dnia, zaproponowal zestaw ktory sie oplacal, mial duzy wybor jesli chodzi o parowki do hot dogow, a bylo to po 07:00, wiec mysle ze szacunek za to, bo czesto nie ma hot dogow w innych zabkach albo przynajmniej nie w takim wyborze pelnym, naprawde rewelka, az dzien lepszy!! Polecam wpasc na hot doga do Pana Roberta.”
“Super obsługa. Podstawowy asortyment zawsze jest,czysto.”
“Smaczne, duze porcje w uczciwej cenie. Spory wybor. Polecam”
“Polecam tą żabkę ! Pani w czerwonych włosach bardzo miła Obsługa 10/10 Klimat 10/10 Hod dog był pyszny”