Polecam! Patka wykonuje mi paznokcie od dwóch lat. Zawsze zrobione są starannie i trzymają się bez problemu! Pedicure również super
Zdjęcia
Opinie
-
Julia Połczyńska ★★★★★
-
Aleksandra Hajduk ★★★★★
Pazurki u Patrycji poleciała mi koleżanka. Od razu się zakochałam w jej pracy! Jest dziewczyną, która wkłada całe swoje serce w prace. Do tego jest bardzo ciepłą i rozmowną osobą, uwielbiam też jej poczucie humoru C: Wiem, że mogę do niej przyjść z moimi szalonymi pomysłami na różne wzorki i dekoracje, a ona bez problemu mi to "wyczaruje". Wszystko maluje ręcznie z doskonałą precyzją! Cenie również to, że w miłej atmosferze możemy przedyskutować moje szalone pomysły, a Patrycja zawsze doradzi najlepiej jak umie. Wtedy wychodzi po prostu magia
-
Ewa Gąsiorowska ★★★★★
Polecam serdecznie! Paznokcie piękne, trwałe i wykonane z najwyższą starannością. Patrycja to przesympatyczna i utalentowana osoba, która zna się na rzeczy. Wszystko dopracowane jak widać na zdjęciu:) Kto był ten wie... A kto nie był niech się nie zastanawia.
-
Natalia Gruszczyńska ★★★★★
Bardzo mocno polecam ten salon! Paznokcie są bardzo starannie wykonane. Widać, że Patrycja robi to z pasji i z serducha. Spełnia moje oczekiwania w 100%. Zawsze jestem zadowolona z jej usług a wszyscy pytają się mnie gdzie robiłam paznokcie i wtedy z uśmiechem na twarzy polecam Patrycję. W salonie panuje bardzo miła atmosfera, aż chce się tam wracać!
-
zuza b ★★★★★
Najlepsza stylistka paznokci! Żałuję, że dopiero niedawno odkryłam Patrycję, bo jest cudotwórczynią. Paznokcie są wykonane sprawnie, jednocześnie dopracowane w każdym calu. Są nie do zdarcia, wyglądają równie dobrze przy kolejnej wizycie (oczywiście nie patrząc na odrost!). Poza tym atmosfera jest przemiła tak jak i sama stylistka. Polecam z całego serca!
-
Daria Krysiak ★★★★★
Najlepsza stylistka paznokci, przebrnęłam już przez wiele salonów i nigdy nie byłam do końca zadowolonona z wykonania lub trwałości, aż trafilam na Patrycję, która przykłada się do swojej pracy na 100%, dba o najdrobniejsze szczegóły, paznokcie zawsze zrobione idealnie i co najważniejsze - bez problemu trzymają się do następnej wizyty. Do tego Patrycja jest sympatyczną i ciepłą osobą, wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze :) Z całego serca polecam!
-
Agata Szumacher ★★★★★
Patrycja to najlepsza stylistka paznokci jaką znam. Niesamowicie zdolna, dokładna. Żaden wzorek nie stanowi dla niej problemu, i mimo że sama czasami ma obawy co do wzorku, to ja wiem, że zawsze wykona go idealnie! Paznokcie są trwałe, opracowywanie płytki jest wykonane prawidłowo, bez jej niszczenia. Polecam gorąco!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsztat Piękna?
Warsztat Piękna znajduje się przy Szarych Szeregów 8, 85-829 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Warsztat Piękna?
Do Warsztat Piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku