Przegląd katalogu
- 22 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 59% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 22 wyników
Przeglądaj dermatolog w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 22 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 1,077 opinii i ocen.
“Kompetencja, kultura, przyjazna atmosfera, dobrze wykonany zabieg. Relacja jakość - cena rewelacja. Naprawdę polecam Panią Dr Romańską - Gocką :-)”
“Polecam! Pan doktor bardzo konkretnie odpowiada na pytania, dzięki czemu rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Świetne podejście do dzieci!”
“Miła, dokładna, spokojna, zarazem bardzo kompetentna. Zabieg przebiegł bezboleśnie, w przyjaznej atmosferze.”
“Zabieg kosmetologiczny, z którego skorzystałam, okazał się świetnym doświadczeniem. Profesjonalne podejście specjalistki Pauli sprawiło, że czułam się w pełni zaopiekowana od pierwszej do ostatniej minuty. Serdecznie polecam ☺️”
“Chciałabym bardzo podziękować Paniom z lecznicy za wykonanie badania mojego psa i pomóc w zakończeniu jego cierpienia. Panie profesjonalnie zajęły się Rikiem, zanim została podjęta decyzja o uśpieniu, szczegółowo go zbadały i poinformowały o stanie jego zdrowia. Decyzja nie należała do łatwych, ale dzięki doświadczeniu i empatii Pań, zabieg przebiegł sprawnie.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty .Zmiana wycięta profesjonalnie .Pan doktor bardzo miły, empatyczny , wszystko dokładnie tłumaczy co będzie robił. Zabieg przebiegł bezboleśnie, po tygodniu zdjęcie szwów i był już wynik badania histopatologicznego . Obsługa na recepcji również bez zarzutów. Polecam klinike z całego serca !”
“Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat Centrum Medyczne Szubińska. Lekarze, których miałam okazję poznać, to naprawdę profesjonaliści o najwyższych kompetencjach. Dr Jakub Cieściński, Dr Jakub Puchała, Dr Czanita Ciecińska, Dr Hanna Wikariak, Dr Monika Piter, Dr Dorota Bednarska oraz Dr Katarzyna Białecka to lekarze, którzy wykazują się nie tylko ogromną wiedzą, ale także dokładnością i kulturą osobistą. Ich diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne, co daje mi pełne zaufanie do ich pracy. Co ważne, okazują wsparcie w trudnych sytuacjach, służąc nie tylko fachową pomocą, ale także ciepłym słowem i empatią, co bardzo pomaga pacjentom przejść przez trudne chwile. Kadra menadżerska również zasługuje na pochwałę – jest bardzo kompetentna, umożliwiając szybkie i dogodne terminy wizyt. Z czystym sumieniem polecam to miejsce i dziękuję za profesjonalną opiekę. Pozdrawiam Was, jako Was jako stały pacjent.”
“Bardzo dobry i komunikatywny lekarz, oby takich było więcej”
“Perfekcyjne cięcie, cudowny kolor.”
“Robilam wczoraj brwi metodą piorkowa i jestem bardzo zadowolona obsługa profesjonalna i klimat domowy gorąco polecam napewno tam wrócę .A teraz sprostowanie p.Kasia Maciejewska która już nie współpracuje.z salonem do korekt podchodzi olewajaco brwi po pół roku już nie ma jakąś katastrofą pieniądze wyrzucone w błoto”
“Bardzo sympatyczny personel, ze szczegolnie wrazliwa i empatyczna polozna Edyta. Pacjent czuje sie tam zaopiekowany i doinformowany. Jedyne co szwankuje to poranne dodzwonienie sie do rejestracji.”
“Bardzo miła, fachowa i rzetelna obsługa! Polecam!”
“Chciałbym bardzo podziękować i pochwalić za skierowanie na właściwy tor leczenia, trafną diagnozę oraz za udział w programie ,,Opieka koordynowana" całemu zespołowi tego programu a zwłaszcza Pani Dr Svitlanie Luchko. Miałem różne dziwaczne jak na swój wiek dolegliwości, nie wiedziałem skąd te dolegliwości się biorą i co powinienem z tym zrobić do póki nie natrafiłem na Panią Dr. Svietlane. Tak po krótce Pani Dr. po szczegółowym wywiadzie i zbadaniu w swoim gabinecie, natychmiast z wielkim zaangażowaniem skierowała mnie na kilka dodatkowych badań aby wykluczyć ewentualne inne schorzenia, gdy okazało się już po tych dodatkowych badaniach, że moją diagnozą jest nadciśnienie, lekarka bezzwłocznie zapisała mnie właśnie do owego programu. Dzięki programowi, zespołowi programu, Dietetykowi, Pielęgniarką, Pani Dr. miałem szybszy dostęp do lekarzy specjalistów, opiekę medyczną i zalecenia, które poprawiły mi jakość życia i zdrowie co jest najważniejsze. Serdecznie Dziękuję jeszcze raz :-)”