Przegląd katalogu
- 31 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 74% Z opiniami
- 45% Ze zdjęciami
Znaleziono 31 wyników
Przeglądaj dermatolog w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 31 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 1,163 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam Panią doktor, rzetelna, z ogromną wiedzą i sercem do pacjent.”
“Idealna opieka dentystyczna tak dla małych dzieci jak i dorosłych.”
“Przemiła obsługa i świetne wykonanie pracy. Jestem osobą ze skłonnością do alergii i Pani Gosia podeszła do mnie indywidualnie, ze szczególną ostrożnością. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Z całego serca polecam!”
“Pani Ania jest najlepsza. Weterynarz z powołania i z sercem do zwierząt, a przy tym profesjonalna i skuteczna. Uratowała nam psa, którego stan pogarszał się z każdą minutą. Dzięki wsparciu Pani Ani dożył 18 lat. Teraz mamy młodą psinę i też korzystamy tylko z Vet-Med. Dziękujemy ♥️”
“profesjonalka od początku do samego końca, bez niepotrzebnego naciagania itd..100% polecam”
“Jako wlascicielka swojego małego "zoo" polecam z czystym sumieniem gabinet. Zawsze trafne diagnozy, kontakt z zapytaniem o samopoczucie pupila po wizytach, ceny nie zwalają z nóg. Po wizytach w różnych gabinetach weterynaryjnych znalazlam idealny dla naszych zwierzaków. Polecam”
“Od 11 lat cierpię na oponiaki mózgu. W 2013 roku miałam pierwszy incydent z oponiakiem, niestety, neurolodzy nie chcieli dać mi skierowania na MRI, bo nie widzieli wskazań..... Zapłaciłam prywatnie za MRI i po kilku godzinach zadzwonili do mnie z recepcji MRI, żebym natychmiast przyjechała i żeby ktoś mnie przywiózł. Wtedy było tak źle, że natychmiast miałam zgłosić się na SOR... W ciągu 10 lat miałam 4 operacje (kraniotomie) i jeden zabieg radiochirurgiczny Gamma Knife. Trzy operacje i Gamma Knife miałam w 2 szpitalach w Warszawie. W ubiegłym roku znów miałam wznowę oponiaka, w związku z tym zaczęłam szukać najlepszego ośrodka w Olsztynie. Tak trafiłam na dr Waldemara Ocha. Jeszcze nigdy nie czułam się tak "zaopiekowana" i spokojna o losy mojej operacji. Warunki na oddziale Neurochirurgii takie, że Warszawa się chowa. Po pół roku zrobiłam kontrolny MRI i jest super. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.”
“Jeśli ktoś ma wątpliwości to polecam! Podejście do dzieci cudowne ❤️ Pani doktor z wiedzą, chęcią do pracy, z cierpliwością (do małych pacjentów).”
“Wielokrotnie rozmawiałem z Panią Pauliną i naprawdę jestem pod wrażeniem jej wiedzy i doświadczenia. Pani Paulina robi to z powołania, więc podejście do klienta jest mega profesjonalne! Gorąco polecam!”
“Ogromna wiedza i profesjonalne podejście do klienta. W moim przypadku wystarczyła jedna wizyta.”
“Lux Med prywatne praktyki lekarskie ka akurat mam wykuipny abonament. Wizyty zawsze na czas i na umówiona godzine szybko i przyjemnie bez czekania i nerwów. Miłe pomocne i uczynne panie na rejestracji zawsze doradzą jedynym.mankamentem tutaj jest brak parkingu przed przychodnia jest maly o zawsze zajety parking. Przychodnia jest jednak świetnie skomunikowana w niedalekiej odległości sa przystanki autobusowe i tramwajowe. Polecam z cala odpowiedzialnością te instytucję.”
“Najcudowniejsze paznokcie swiata”
“W tej przychodni pracują wspaniali lekarze dzieciecy. Nigdy nie odmowiono nam przyjęcia badz rozmowy w nagłych wypadkach . Badania kontrolne wystawiane są systematycznie ,szczepienia przebiegaja w milej atmosferze. W zwiazku z usprawnieniem linii telefonicznej o wiele latwiej jest sie dodzwonic ,niz jakis czas temu. Panie w rejestracji są miłe i pomocne ,lekarze kompetentni i szczegółowi,przez co czuje ,że moje dzieci są pod dobrą opieką. Serdecznie polecam szczegolnie dr.Cz.,który jest naszym lekarzem prowadzącym. Nie ma jednak klopotu ,w przypadku braku dostępności naszego lekarza danego dnia,aby dostać się do innego ,który zawsze jest równie miły i doświadczony.”
“4 lata temu zmieniłam przychodnię właśnie na Provitę. I żałuję, że zrobiłam to tak późno :) Cudowni lekarze (wszyscy), nie ma problemu z umówieniem wizyty, przedłużeniem recepty na stale przyjmowane leki. Dokładne badania, skierowania na badania, trafne diagnozy, skuteczne leczenie. Lekarze pełni empatii, cierpliwi, dokładnie wyjaśniają wszelkie wątpliwości pacjenta. Czuję się zaopiekowana, traktowana z szacunkiem. Zdecydowanie polecam!”
“Dziękuję pani doktor Klimek i pani doktor Kliniewskiej za życzliwość, zaangażowanie, i profesjonalizm którego doświadczyłem podczas wizyt w klinice dermatologii. Wykonano badania z pełnym wyjaśnieniem, z ogromnym poszanowaniem mojej osoby. Jestem pod wielkim wrażeniem, jeszcze raz dziękuję. Polecam tą klinikę”
“Prawdziwy lekarz z sercem;z empatia,patrzący całościowo,holistycznie,szukajacy przyczyn nie tylko leczący skutki.Moge z czystym sercem polecić Pana Tomka jako wykwalifikowanego lekarza. Jestem wdzięczna za leczenie i dziękuję”
“Polecam! Pracownicy profesjonalni, a przy tym mili i zawsze pomocni. W awaryjnych sytuacjach z dzieckiem zawsze byłam przyjęta (nawet późnym popołudniem). Wszystko dobrze wytłumaczone, odpowiedzi na każde pytanie, dziecko zawsze dokładnie zbadane. Dla mnie najlepszy wybór jeśli chodzi o przychodnię.”
“"Od zawsze" korzystam z opieki dr Łaszczewskiej i czasem dr Bartnik.Obie są bardzo empatyczne i kompetentne.Z sympatią odnoszą się do pacjenta .Bardzo je lubię. Korzystam też z gabinetu zabiegowego i również Paniom Pielęgniarkom nie mam nic do zarzucenia.Są delikatne i widać ,że lubią swoją pracę.”
“Bardzo fajne zabiegi,zawsze dopasowane do potrzeb skóry, twarz oczyszczona perfekcyjnie,a po zabiegu geneo oxy skóra wygląda rewelacyjnie,nie spodziewałam się takiego efektu. W gabinecie można się zrelaksować oddając w profesjonalne ręce.”
“Serdecznie podziękowania dla Pana Dr Adama Wróblewskiego za fachową wiedzę, skrupulatność i uprzejmość do pacjentów. Dziękuję najmocniej również dr Patrykowi Gajdulewicz - jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji i uprzejmości ze strony Pana Doktora. Czułam się jakbym wyszła z prywatnej wizyty, mając na uwadze niesamowitą uprzejmość jaką Pan Doktor darzy pacjentów, a także szeroką wiedzę i wnikliwość podczas badania. Cieszę się bardzo, że Przychodnia zatrudnia tak dobrych specjalistów!!! :)”