Przegląd katalogu
- 79 Łączna liczba firm
- 3.1 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 79 wyników
Przeglądaj pediatrician w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 79 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 3.1/5 na podstawie 3,917 opinii i ocen.
“Miła i profesjonalna obsługa. Panie z salonu zawsze pomogą w doborze najlepszych oprawek. Badanie wzroku w przyjaznej atmosferze. Duży wybór oprawek w atrakcyjnych cenach. Ceny okularów konkurencyjne. Nie pierwszy raz korzystałam z usług Salonu i na pewno wrócę tam ponownie ❤️”
“Bardzo polecam, miłe Panie, darmowe badanie wzroku i dużo ładnych oprawek ♡”
“Polecam, szczególnie przy urazie rwy kulszowej. Specjalista w swojej dziedzinie.”
“Obsluga i podejscie do klienta naprawde na wysokim poziomie Czas realizacji zaskakujaco szybki ( 24 godziny) Ceny konkurencyjne Napewno tam wroce”
“Cudowny lekarz, który zawsze ma czas i wrodzoną niesamowitą empatię. Nigdy nie zawiódł i zawsze trafne miał diagnozy. Nawet ponad 40 lat temu tylko dr Słowik zdiagnozował śmiertelną chorobę w mojej rodzinie. Wspaniały, dobry i mądry Człowiek.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie. Badanie wzroku przeprowadzone bez stresu, profesjonalnie i z życzliwą atmosferą. W salonie panuje przemiła atmosfera, Pani dokładnie stara się pomóc w dobrze okularów. Obie Panie wspaniałe. Z przyjemnością jeszcze tutaj wrócę! :)”
“Nikt myślę nie lubi pojawiać się u lekarza. Niestety niekiedy nie mamy wyjścia.Drugi raz miałem przyjemność pojawić się w tym centrum medycznym. Bardzo dziękuję za życzliwość Paniom z rejestracji, kosmos obsługa. Szacunek wielki dla Pani doktor Martyny Sztrajch za kontakt telefoniczny bez poprzedniego umówienia się na teleporadę.”
“Bardzo jestem zadowolona z badania okulistycznego swoich córek. Super podejście do pacjentów. Jak również Pani optyk pomogła wybrać nam okulary. Obie Pani bardzo miłe i sympatyczne. Polecam.”
“Od dluzszego czasu lecze zeby u Pani dr.Marty.jestem bardzo zadowolony z tego leczenia.zawsze bezbolesnie,pelny profesjonalizm.polecam wszystkim pacjentom ,ktorzy maja strach przed stomtologiem.jesli leczyc zeby to wlasnie u dr.Marty Grzegorzewicz.”
“Profesjonalna i miła obsługa. Na szczególną uwagę zasługuję doradztwo przy doborze opraw dla mojego syna. Ponadto bardzo duży wybór oprawek dla dzieci :) Dziękuje za mile spędzony czas, Polecam!”
“Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat Centrum Medyczne Szubińska. Lekarze, których miałam okazję poznać, to naprawdę profesjonaliści o najwyższych kompetencjach. Dr Jakub Cieściński, Dr Jakub Puchała, Dr Czanita Ciecińska, Dr Hanna Wikariak, Dr Monika Piter, Dr Dorota Bednarska oraz Dr Katarzyna Białecka to lekarze, którzy wykazują się nie tylko ogromną wiedzą, ale także dokładnością i kulturą osobistą. Ich diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne, co daje mi pełne zaufanie do ich pracy. Co ważne, okazują wsparcie w trudnych sytuacjach, służąc nie tylko fachową pomocą, ale także ciepłym słowem i empatią, co bardzo pomaga pacjentom przejść przez trudne chwile. Kadra menadżerska również zasługuje na pochwałę – jest bardzo kompetentna, umożliwiając szybkie i dogodne terminy wizyt. Z czystym sumieniem polecam to miejsce i dziękuję za profesjonalną opiekę. Pozdrawiam Was, jako Was jako stały pacjent.”
“Jestem z Państwem od wielu lat i niezmiennie jestem bardzo zadowolona z poziomu leczenia , wnikliwości oraz wysokiej kultury osobistej .”
“Kompetencja, kultura, przyjazna atmosfera, dobrze wykonany zabieg. Relacja jakość - cena rewelacja. Naprawdę polecam Panią Dr Romańską - Gocką :-)”
“Jestem pod wrażeniem kompetencji i cierpliwości personelu. Badanie wzroku przeprowadzone zostało bardzo dokładnie, z użyciem nowoczesnego sprzętu. Uzyskałem szczegółowe odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące oferowanych mi okularów i korekcji. Czułem się zaopiekowany, a wybrane okulary są perfekcyjnie dopasowane. Optyk godny zaufania!"”
“Miałam przyjemność skorzystać z wizyty u dermatologa w placówce Polskie Centra Medyczne przy ul. Babia Wieś 20 i jestem bardzo zadowolona. Centrum jest bardzo przyjazne dla pacjentów a obsługa niezwykle uprzejma i sprawna. Profesjonalizm jest widoczny na każdym etapie wizyty, począwszy od rejestracji, przez recepcję, aż po lekarza specjalistę. Poczekalnia jak i gabinet są wygodne i zaprojektowane z myślą o komforcie fizycznym i psychicznym pacjenta. Wszystko lśni czystością. Otrzymałam profesjonalną poradę wraz z wyborem opcji leczenia. Mieszkam za granicą więc możliwość konsultacji drogą mailową lub telefoniczną jest dla mnie ogromnym udogodnieniem.”
“Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego mojej córki u dr Oskara Komisarka. Przez trzy lata, podczas każdej wizyty, czułyśmy się zaopiekowane. Na każdym etapie leczenia wszystko było dokładnie omówione w miłej atmosferze. Szczególne podziękowania należą się również Pani Magdzie w rejestracji, która zawsze z wielką życzliwością i uśmiechem zajmowała się sprawami niemożliwymi, oraz Pani Marysi, higienistce za delikatność i profesjonalizm. Dziękuję!”
“Podobnie jak p. Monika od kilkunastu lat jestem pacjentką p.Anity Nowickiej i podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami dotyczącymi komfortu leczenia i profesjonalizmu personelu Helidentu.”
“Z usług stomatologicznymch w klinice Dentus na ul.Warynskiego korzystamy całą rodziną. Nigdy nie zawiodłam się na jakości wykonanego leczenia. Pełny profesjonalizm , bardzo uczciwe podejście do pacjenta. Lekarze wysoko wykwalifikowani ,dokładnie tłumaczą cały proces leczenia. Warto wspomnieć o rejestracji -na medal !!! Jest to miejsce do ,którego mam pełne zaufanie.”
“Nowoczesna klinika i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor, która mnie przyjęła wszystko mi wyjaśniła z bardzo dużą dokładnością i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Posiadała ogromną wiedzę również o zabiegach, które nie są przeprowadzane w tej klinice.”
“Polecam z całego serca. Pan doktor pomógł i dobrał idealne szkła, po tym jak Vission Express z Torunia dobrał mi je tragicznie i bóle głowy, oczu a nawet kręgosłupa zaczynały zbyt mocno doskwierać. Szkła zrobione były błyskawicznie a ja w końcu czuje się komfortowo i bezboleśnie, a widzę naprawdę dobrze i mogę w końcu swobodnie pracować z aparatem i przy komputerze. Najlepszy lekarz na jego trafiłam :) Salon również profesjonalny, a obsługa przemiła. Polecam wszystkim ☺️”
“KLINIKA DENTYSTYCZNA na światowym poziomie, pracuje w Holandii i jakość tej kliniki nie umywa się do Holandii, w tej klinice 100 razy lepiej niż w Holandii W pełni profesjonalny gabinet i miły,sympatyczny zespół.Świetna robota i przystępna cenowo,zawsze tam wrócę i mogę z czystym sercem każdemu polecić.Profesjonaliści i profesjonalnie wykonana praca.”
“Super podejście do dzieci, wszystko wytłumaczy, kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam”
“Serdecznie polecam placówkę. Szczególnie fizjoterapeutkę dziecięcą Panią Angelikę Ogurkowską. Jest to osoba niesamowicie profesjonalna, empatyczna, ciepła i z cudownym podejściem do dzieci i ich rodziców. Efekty fizjoterapii dla nas były widoczne od razu. Panie w recepcji zawsze miłe, pomocne i uśmiechnięte. Miejsce godne polecenia.”
“Już trzeci rok jesteśmy z Panią neurolog. Indywidualnie podchodzi do pacjenta. Szczegółowo opisuje wizytę. Polecam z czystym sumieniem.”
“Bardzo polecam! Pan Doktor Artur Kula podchodzi do pacjenta z ogromnym profesjonalizmem i dokładnością. Zabieg przebiegł bezboleśnie, wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, a atmosfera w gabinecie była bardzo komfortowa.”
“Polecam! Pan doktor bardzo konkretnie odpowiada na pytania, dzięki czemu rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Świetne podejście do dzieci!”
“Polecam Panią Doktor z całego serca. Ciepła, uprzejma osoba z fantastycznym podejściem do dziecka, a przede wszystkim świetny specjalista. Dokładnie wszystko tłumaczy, bez pośpiechu i nerwów.”
“Serdecznie polecamy gabinet dentystyczny. Mój syn bardzo obawiał się wizyty i reagował płaczem, jednak pani doktor oraz jej asystentka wykazały się niezwykłą empatią, cierpliwością i profesjonalnym podejściem. Dzięki ich spokojowi, uprzejmości i zrozumieniu udało się przeprowadzić leczenie w komfortowej atmosferze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za troskliwą opiekę.”
“Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz konkretny, bardzo dokładny, z poczuciem humoru. Leczyłam się 3 lata u innych specjalistów i nic, tutaj wystarczyły 2 wizyty (poprzedzone badaniami) i diagnoza postawiona. Wielka szkoda, że już Pan nie operuje zatok :( Życzę dalszych sukcesów zawodowych. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.”