Przegląd katalogu
- 34 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 41% Ze zdjęciami
Znaleziono 34 wyników
Przeglądaj dermatolog w województwie Zachodniopomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 34 wyników w województwie Zachodniopomorskim. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 817 opinii i ocen.
“Polecam. Pani Doktor szybko i trafnie postawiła diagnozę. Profesjonalne podejście do pacjenta, połączone z dużą wiedzą, sprawiło, że wizyta przebiegła wzorowo.”
“Jestem usatysfakcjonowana wizytą. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi problem i postępowanie w danej przypadłości. Profesjonalne podejście i w dodatku 100% cierpliwości do moich 8 miesięcznych bliźniaków raczkujących pod jej biurkiem. Polecam”
“Bardzo dobry specjalista, profesjonalna pomoc dla osób dorosłych jak i dzieci. Polecam”
“Z przyjemnością polecam Panią dr Magdalenę Popko. Moje córki bardzo długo borykały się z problemem skóry twarzy. Szukałam i odwiedzałam wielu specjalistów, ale niestety efekty leczenia nie dawały rezultatów. Do dr Popko trafiłam również z polecenia. I jestem bardzo wdzięczna za pomoc moim córkom. Terapia leczenia trwała około ośmiu miesięcy, ale efekt jest bardzo zadowalający! Trzeba być cierpliwym i stosować się do zaleceń!Moje córki są przeszczęśliwe!”
“Po dwunastu sesjach fototerapii widać efekty działania lamp. Duży profesjonalizm i zaangażowanie Pani Ingi w prowadzeniu fototerapii daje widoczne efekty .”
“Przemiła Pani Doktor, prowadzi bardzo dokładny wywiad medyczny z pacjentem i udziela cennych rad dotyczących leczenia skóry. Z poczuciem humoru i znakomitym podejściem do wszelkich potrzeb pacjenta. Serdecznie polecam!”
“Pani doktor posiada ogromną wiedzę. Bez żadnego zawahania określiła z jakim problemem mierzy się moja 8-latka. Wszystko zostało nam bezbłędnie wyjaśnione, wszelkie wątpliwości rozwiane. Bardzo polecam i na pewno, gdy przyjdzie taka potrzeba od razu zgłosimy się do Pani Lilianny!”
“Bardzo przyjazna atmosfera i zero stresu przed zabiegiem. Wszystko wytłumaczone krok po kroku, a efekt idealny.”
“Z całego serca polecam ❤️ moja młoda koteczka miała sterylizację. Profesjonalna opieka, Bajeczkę odebrałam wybudzoną, co jest bardzo ważne. Wszystko pięknie zoperowane, bardzo malutka ranka. Dziękuję ❤️”
“Od mojej pierwszej wizyty na makijażu u Pani Klaudii Pytlak minęło kilka miesięcy... przez ten czas Pani Klaudia zrobiła ogromny postęp . Makijaż lekki zgodnie z moją prośbą, przedewszystkim bardzo trwały , znakomity dobór kolorów i świetne wyczucie co do oczekiwań klientki . To moja druga i z pewnością nie oststnia wizyta w gabinecie Pani Klaudi . Polecam serdecznie”
“Super!!! Pani Doktor jest niesamowita. Dokładna, konkretna, wie, co robi i jest w tym świetna. Jestem szczęśliwa, że Panią znalazłam, ponieważ moja sunia trafiła w najlepsze ręce. Dziękuję!!!”
“Konsultacja u endokrynologa przebiegła bardzo rzeczowo i w miłej atmosferze.”
“07.07.2022 Byłam z pacjentką, moją ciocią, chorą na demencję. Przyjęła nas p. dr. Kinga Walczakiewicz. Bardzo dziękujemy za miłą obsługę.”
“Bardzo wykwalifikowana i pomocna obsługa”
“Od początku do końca moje leczenie było doskonałe. Decyzja o wykonaniu jakiegokolwiek zabiegu jest bardzo przerażająca, ale to był mój pierwszy raz i zdecydowałam, że chcę spróbować poprawić swoje ramiona i sylwetkę. Klinika jest niesamowita, lekarz jest fantastyczny i wszystko ci wyjaśnia i pokazuje, czego by się spodziewała, a co za daleko, dokładnie to, co powiedziano mi podczas wielu rozmów telefonicznych przed zarezerwowaniem lotu. Jestem bardzo zadowolony z wyniku wrócić, aby znieść groźbę Aptos na moją twarz. Niesamowite miejsce”
“Jestem pacjentką Pani dr Łubczonek od początku istnienia przychodni. Mimo, że na wizytę trzeba czekać...nie zamienię na innego lekarza. Profesjonalizm, kompetencje...nie do przecenienia. Poza tym panuje tam miła atmosfera, panie pielęgniarki i panie w rejestracji...po prostu super.”
“Łatwy kontakt tel prawie zawsze można dostać się na już do lekarza”
“Polecam leczenie u p.doktor Izabeli Partyki,ceny niskie,leczenie 5+”
“Pani Justynka położna to najcudowniejsza i najlepsza osoba jaką mogłam spotkać na swojej drodze ♥️ okres połogu był dla mnie bardzo ciężki, a Pani Justynka nie zajmowała się tylko moim maluszkiem ale dbała również o mnie ♥️ Jest to kobieta o wielkim wielkim sercu, w swoją pracę oddaje całą siebie ! Mimo wielu pacjentów i natłoku pracy i obowiązków zawsze znalazła czas na rozmowę, wsparcie, co by się nie działo zawsze dostałam odpowiedź na nurtujące mnie pytania ♥️ mimo, że moja córeczka ma już 10 miesięcy jestem w stałym kontakcie z Panią Justynką, gdy coś się dzieje albo coś mnie nie pokoi ♥️ Jest to po prostu osoba na odpowiednim miejscu ♥️ polecam z całego serduszka ♥️”
“Z gorączkującym dzieckiem na zimowych wakacjach nad morzem znalazłem pomoc w tej przychodni. Szybko się dodzwoniłem, dostałem wizytę u lekarza za 2 dni, a pani doktor Ewelina to przykład profesjonalizmu i świetnego podejścia do dziecka.”
“Pani Doktor Magdalena Baśkiewicz- Hałasa ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i bogatą wiedzę. Czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Bardzo polecam!”
“Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy podzielić się naszą opinią o klinice dentystycznej, która stała się dla nas miejscem, w którym czujemy się w pełni zaopiekowani. Dzisiejsza wizyta mojego 6-letniego syna była wyjątkowa – leczenie zęba przebiegło szybko, sprawnie i bezstresowo. To, co zrobiło na nas największe wrażenie, to podejście Pani Doktor Agnieszki. Dzięki jej profesjonalizmowi, wiedzy oraz niesamowitemu podejściu do dzieci, mój syn poczuł się całkowicie komfortowo i zaufał jej od pierwszej chwili. Pani Doktor potrafiła rozmawiać z dzieckiem w sposób, który sprawił, że wizyta stała się dla niego przyjemnością, a nie stresem. Również Pani Magda, asystentka, wykazała się ogromną troską i pomocą, co miało duże znaczenie, by syn czuł się bezpiecznie przez cały czas. Cały zespół zapewnił mu opiekę, dzięki której nie tylko odbył leczenie, ale i czuł się w pełni komfortowo. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i empatii, które towarzyszyły nam przez całą wizytę. Zdecydowanie to nie była nasza ostatnia wizyta w tej klinice, a syn ma już swoją „Panią Doktor”, której w pełni zaufał i pozwolił na pracę. Z całego serca polecamy tę klinikę – to miejsce, które naprawdę dba o swoich małych pacjentów!”
“Dr Skrzypek jest najlepszym internistą jakiego spotkałem; ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Właśnie pomógł mi w sprawie, w której specjalista- ortopeda nie dał rady.”