Opinie

  1. Basia Wasz ★★★☆☆

    Moja opinia jest tylko po tym jak dostrzegłam dziś na zastępstwie inną niż zwykle Panią z obsługi. Okazuje się że można być miłą i życzliwą. Pani która jest na codzień nie powinna pracować z ludźmi. Dramat jej podejście. Burczy jest naprawdę bardzo nie miła. Dziś była jej całkowita odmienna zastępczyni. Aż miło się jadło. Jedzenie ok, ale problemem jest zamiana kurczaka na chrupiącego co w Niemczech w chińczykach jest oczywiste. Nie jest źle, ale pani do wymiany i trochę otwartości na zmiany i będzie super!

  2. Marcin C. ★★☆☆☆

    Nie wiem co się stało z tym miejscem, to juz nie te jedzenie, co bylo kiedys. Zupa Pho bez smaku, wogle nie przypomina Pho, raczej rosól, bardzo male porcje, a ceny poszybowaly w kosmos. Zalożę sie, ze mają nowych kucharzy i na pewno nie są to azjaci. Po kilku latach bycia stalym klientem, czas zacząć szukac nowej kuchni azjatyckiej..

  3. Ewelina Nowel ★★★★☆

    dzenie to typowy „polski chińczyk” – dania są dosyć tłuste, ale smaczne i sycące. Ilość w stosunku do ceny wypada bardzo dobrze, porcje są naprawdę duże, więc nikt nie wyjdzie głodny. Jadłam tutaj już nie raz i na pewno będę wracać, bo mimo prostoty kuchni, jedzenie jest solidne i smaczne. Jedyne, co moim zdaniem warto byłoby dopracować, to sos słodko-kwaśny – przydałoby mu się trochę więcej wyrazistości i balansu smaków.

  1. Paweł Nalewajko ★★★★☆

    Jedzenie 4/5, bo można zjeść w Białymstoku dokładnie te same dania. Obsługa była miła. W lokalu unosi się zapach z kuchni i na pewno przydałby się remont części gdzie stoją stoliki.

  2. Grzegorz Grabowski ★★★★★

    Serdecznie polecam!! szybko, smacznie a porcje gigant!! Nie wierzyć w negatywne opinie, jestem przekonany, że pochodzą od tzw. nieuczciwej konkurencji..

  3. krystian ★☆☆☆☆

    Jadłem tam wiele razy, do tej pory zawsze było smacznie aczkolwiek porcje na przestrzeni czasu się zmniejszały. Dnia dzisiejszego kończę wizyty w tym lokalu po znalezieniu CZARNEGO DRUTA( widocznego w dolnej części zdjęcia) w jednej z sajgonek. Coś czego nie chcemy użyć jako składnika w potrawie nie powinno się tam znalezc w żadnym wypadku tym bardziej nie powinno się zdarzać w restauracjach które żyją z sprzedaży. Taki element jak drut w jedzeniu? Coś dziwnego, niewyobrażalnego a wręcz niebezpiecznego dla konsumenta. Pomijam fakt niekompetentnej obsługi na kasie. Odradzam w trosce o zdrowie

  1. Paweł Paweł ★★★★★

    Jedzenie mega smaczne, ceny bardzo dobre, mika pomocna obsługa. Najsłabszy punkt to lokal, jego wygląd, jest to domek kwadraciak rodem z PRL-u, w środku jest czysto ale bardzo stare wszystko, polecam, jedzenie smaczne, duże porcje, ładnie podane, polecam! Dużo lepszy smak niż w innej restauracji chińskiej bliżej centrum

  2. Bartosz Wojda ★★★★★

    Orgazmiczna wieprzowina w cebuli na ostro w gigantycznej ilości za garść miedziaków zrobiła mi dzień. Lokal z zewnątrz nie obiecuje rewelacyjnych wrażeń smakowych, wewnątrz też jest stołówkowo, ale nie ma to żadnego znaczenia wobec pyszności, które cieszą oczy, nos i kubki smakowe gdy wylądują na talerzu. Porcja była tak ogromna, jak dla dwóch osób, więc na pewno nikt nie wyjdzie niedojedzony. W moim subiektywnym rankingu - najsmaczniejsza kuchnia azjatycka w Śledziowie. Na pewno tam wrócę.

  3. Piotr P ★★★★★

    Duży lokal. Nie trzeba czekać na stolik. Polecam na obiad kurczak kokos. Makarony tez bardzo dobre :) Opakowanie aż 2zl styropian bez torebki. Torebka dodatkowo płatna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar BiBi Kuchnia Azjatycka?

Bar BiBi Kuchnia Azjatycka znajduje się przy Wiejska 43, Piaski, 15-351 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar BiBi Kuchnia Azjatycka?

Można skontaktować się z Bar BiBi Kuchnia Azjatycka pod numerem +48 570 005 988

Jak można dotrzeć do Bar BiBi Kuchnia Azjatycka?

Do Bar BiBi Kuchnia Azjatycka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements