Opinie

  1. J J ★★★★☆

    Lokal wygląda jak urbex, dawno nie widziałem takiej ruiny. Jedzenie jest smaczne, ale sporo brakuje mu do wyróżniających się lokali z jedzeniem azjatyckim. Państwo serwujący potrawy są pomocni i bardzo mili. Reasumując, jeżeli szukasz dużo i tanio w przystępnej cenie, będziesz zadowolony.

  2. Paweł B ★★★☆☆

    Stara rozwalająca się buda - to by wskazywało na dobre jedzenie. Danie pierwsze a'la cielęcina słodo-kwaśna - duża porcja, dodatki to prawdopodobnie gotowa mrożona mieszanka, mięso przeciętnej jakości. Całokształt oceniam pozytywnie. Drugie danie kurczak curry, tutaj niestety zaczęły się problemy. Zero podobieństwa do curry, mięso i warzywa były okraszone sosem o smaku rosołu, nawet w 1% nie przypominało to curry. Mięso okej. Jest to typowy tani chińczyk z dużymi porcjami i dobrymi cenami, jednak można trafić na dania lepsze jak i gorsze które wcale nie przypominają tego co mają w nazwie.

  3. Alfa Romeo ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie , mega duże porcje. Niskie ceny. Fakt że wygląd na zewnątrz i w środku trochę odstrasza. Ale jedzenie jest przepyszne. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Polecam na fanów orientalnych smaków.

  1. Anna ★★★★★

    Mniam. Już przed lokalem przywitały mnie apetyczne zapachy. Taka prawdziwa azjatycka kuchnia. Bardzo mili właściciele. Ceny bardzo uczciwe, porcje bardzo duże. Smak wyśmienity. Wołowina mięciutka. Na pewno zawitam nie raz.

  2. MR PP ★★★★★

    Niby chińczyk a Wietnamczyk:) street food nawet z ogródkiem i prawdziwym ogrodem, więc widzisz co jesz:)

  3. Jacek Kaczyński ★★★★★

    Typowa większa budka wietnamska, prawie jak sprzed 20 lat, podobnie z menu i wystrojem. Klimat dawnego rynku na Kawaleryjskiej zobowiązuje! Ceny typowego dania obiadowego są na prawdę niskie, od około 20 do 30 zł. Tym razem wziąłem rybę na chrupko za 22 zł - posiłek do syta! Jedzenie bardzo smaczne, typowe dla tego typu lokali, ale na plus bardzo duże porcje z dużą ilością mięsa, a niewielką ryżu, smaczna surówka. Mięsa dość ciężkie, smażone w głębokim oleju (dla wielu to będzie plus). Z właścicielem jakoś idzie się dogadać po polsku, z jego żoną tylko na migi, ale bardzo sympatyczni. Jestem już któryś raz, na pewno nie ostatni. Bardzo polecam amatorom tego typu jedzenia i lokali.

  1. Jaguar Xtype ★★★★★

    Zestaw za 22 zł razem z opakowaniem i dodatkowym sosem w cenie. Porcja ogromna. 4 potężne kawałki piersi z kurczaka do tego ryż i surówka. Jak za tą cenę to rewelacyjne danie. Polecam spróbować.

  2. Damian Pinheiro ★★★★★

    Za 20 złoty można na prawdę dobrze się najeść, ledwo udało mi się skończyć. 4 soczyste kawałki kurczaka w chrupiącej panierce z ryżem oraz surówką. 2 sosy do wyboru na wynos lub ogólnodostępne w lokalu.Można wcześniej zamówić i odebrać na miejscu lub zjeść w lokalu. Jeśli chodzi o czas przygotowania to ledwo zdążyłem przejrzeć pare zdjęć. Czy bym polecił? Bez zastanowienia! Czy tam wrócę? Oczywiście! Także cena i jakoś jak najbardziej na korzyść klientów jak i lokalu.

  3. Ewa Pasieka ★★★★★

    Od lat najlepszy smak, albo i nawet z roku na rok - lepiej! Sajgonki pełne mięsnego farszu. Hitem jest kurczak na "krupko", to jest chrupko :) Polecam smak i miejsce. Niepowtarzalne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ханой?

Ханой znajduje się przy Kawaleryjska 17A, Kawaleryjskie, 15-324 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ханой?

Można skontaktować się z Ханой pod numerem +48 729 398 750

Jak można dotrzeć do Ханой?

Do Ханой można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements