Lokal wygląda jak urbex, dawno nie widziałem takiej ruiny. Jedzenie jest smaczne, ale sporo brakuje mu do wyróżniających się lokali z jedzeniem azjatyckim. Państwo serwujący potrawy są pomocni i bardzo mili. Reasumując, jeżeli szukasz dużo i tanio w przystępnej cenie, będziesz zadowolony.
Zdjęcia
Opinie
-
J J ★★★★☆
-
Paweł B ★★★☆☆
Stara rozwalająca się buda - to by wskazywało na dobre jedzenie. Danie pierwsze a'la cielęcina słodo-kwaśna - duża porcja, dodatki to prawdopodobnie gotowa mrożona mieszanka, mięso przeciętnej jakości. Całokształt oceniam pozytywnie. Drugie danie kurczak curry, tutaj niestety zaczęły się problemy. Zero podobieństwa do curry, mięso i warzywa były okraszone sosem o smaku rosołu, nawet w 1% nie przypominało to curry. Mięso okej. Jest to typowy tani chińczyk z dużymi porcjami i dobrymi cenami, jednak można trafić na dania lepsze jak i gorsze które wcale nie przypominają tego co mają w nazwie.
-
Alfa Romeo ★★★★★
Bardzo smaczne jedzenie , mega duże porcje. Niskie ceny. Fakt że wygląd na zewnątrz i w środku trochę odstrasza. Ale jedzenie jest przepyszne. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Polecam na fanów orientalnych smaków.
-
Anna ★★★★★
Mniam. Już przed lokalem przywitały mnie apetyczne zapachy. Taka prawdziwa azjatycka kuchnia. Bardzo mili właściciele. Ceny bardzo uczciwe, porcje bardzo duże. Smak wyśmienity. Wołowina mięciutka. Na pewno zawitam nie raz.
-
MR PP ★★★★★
Niby chińczyk a Wietnamczyk:) street food nawet z ogródkiem i prawdziwym ogrodem, więc widzisz co jesz:)
-
Jacek Kaczyński ★★★★★
Typowa większa budka wietnamska, prawie jak sprzed 20 lat, podobnie z menu i wystrojem. Klimat dawnego rynku na Kawaleryjskiej zobowiązuje! Ceny typowego dania obiadowego są na prawdę niskie, od około 20 do 30 zł. Tym razem wziąłem rybę na chrupko za 22 zł - posiłek do syta! Jedzenie bardzo smaczne, typowe dla tego typu lokali, ale na plus bardzo duże porcje z dużą ilością mięsa, a niewielką ryżu, smaczna surówka. Mięsa dość ciężkie, smażone w głębokim oleju (dla wielu to będzie plus). Z właścicielem jakoś idzie się dogadać po polsku, z jego żoną tylko na migi, ale bardzo sympatyczni. Jestem już któryś raz, na pewno nie ostatni. Bardzo polecam amatorom tego typu jedzenia i lokali.
-
Jaguar Xtype ★★★★★
Zestaw za 22 zł razem z opakowaniem i dodatkowym sosem w cenie. Porcja ogromna. 4 potężne kawałki piersi z kurczaka do tego ryż i surówka. Jak za tą cenę to rewelacyjne danie. Polecam spróbować.
-
Damian Pinheiro ★★★★★
Za 20 złoty można na prawdę dobrze się najeść, ledwo udało mi się skończyć. 4 soczyste kawałki kurczaka w chrupiącej panierce z ryżem oraz surówką. 2 sosy do wyboru na wynos lub ogólnodostępne w lokalu.Można wcześniej zamówić i odebrać na miejscu lub zjeść w lokalu. Jeśli chodzi o czas przygotowania to ledwo zdążyłem przejrzeć pare zdjęć. Czy bym polecił? Bez zastanowienia! Czy tam wrócę? Oczywiście! Także cena i jakoś jak najbardziej na korzyść klientów jak i lokalu.
-
Ewa Pasieka ★★★★★
Od lat najlepszy smak, albo i nawet z roku na rok - lepiej! Sajgonki pełne mięsnego farszu. Hitem jest kurczak na "krupko", to jest chrupko :) Polecam smak i miejsce. Niepowtarzalne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ханой?
Ханой znajduje się przy Kawaleryjska 17A, Kawaleryjskie, 15-324 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ханой?
Można skontaktować się z Ханой pod numerem +48 729 398 750
Jak można dotrzeć do Ханой?
Do Ханой można dotrzeć, korzystając z poniższego linku