Zawsze zastanawiam się po co chodzić do niby ą ę restauracji, czekać długo na danie, którym zwyczajnie się nie najadamy i później jeszcze narzekać, że drogo i w sumie jakoś nam nie smakowało... ...Zamiast pójść do takiego miejsca jak Bar Era, zjeść przepyszne domowe jedzenie, podane w 10 minut i w takich ilościach, że pewniakiem najadłby się nie jeden głodomor :) Do tego w bardzo uczciwej cenie. Dla mnie rewelacja. My osobiście jedliśmy placka po węgiersku, rosół przyprawiony jak u babci, schabowy z jajkiem i zasmażaną kapustką. Do tego kompocik i włala. - pycha! No i na koniec dodatkowa gwiazdka za możliwość wejścia z psem, było wystarczająco dużo miejsca,że nawet potencjalnym osobom, którym to przeszkadza nie wchodzilibyśmy do talerza. Polecamy :)
Zdjęcia
Opinie
-
Grzegorz Kulik ★★★★★
-
Łukasz Grygiel ★★★★★
Fajne miejsce na szybki obiad! Potrawy nie dla osób będących na diecie raczej tłusto i treściwie. Potrawy smaczne! Flaki OK, dania świeże i sycące! Fajna opcja można zamówić telefonicznie na wynos i podjechać 10 minut później i od razu odebrać! Duży plus za możliwość takiego rozwiązania! Menu stałe + potrawy sezonowe. Szef kuchni poleca!
-
Emilka Kozłowska ★★★★★
Najlepsze kartacze w mieście! A może nawet w najbliższej okolicy. Jak kiedyś. Rewelacja! Minus jeden… nie zawsze są.
-
Mariusz Ferenc ★★★★★
Dziś po ( pewnie lekko licząc 7 latach ) nieobecności miałem Przyjemność być ponownie. Wątróbka jedyna w swoim rodzaju ( Hilton, Mariott i inne przybytki jakie przyszło odwiedzać w międzyczasie na globie mogyby się tu uczyć Niejednego ) - nie wspominając o jak Zawsze PrzeMiłej Pani serwującej na wstępie z uśmiechem ( i pamiętającej o dawnych klientach ). Wielkie Uszanowanie i Pozdrowienia! Wszyskiego Najlepszego
-
Konrad Korotkiewicz ★☆☆☆☆
Niestety rozczarowanie. Może nie tyle co jedzeniem bo było prawie ok. Podkreślam prawie. A juz wyjaśniam kwestie dalej. Dzisiaj po pracy postanowiłem zjeść domowy obiad i udałem sie do baru era. Nie po raz pierwszy, ale już niestety ostatni. Zamówiłem pieczeń wieprzową z ziemniakami i surówką z marchewki. Do tego zupa fasolowa i kompot. Cena nie była wygórowana, za taki zestaw zapłaciłem 35.50 zł. Naprawdę cena baaaardzo dobra. Zupa smaczna, pieczeń również. Ziemniaki to masakryczne puree które chyba nie było odcedzone. Ale najgorsze było to ze jak wziąłem talerz to od razu zaleciało kwasem. Powąchałem surówkę i niestety była już zepsuta. Więc zjadłem to co sie nadawało i poprosiłem aby przyszedł ktoś z kuchni żeby to skonfrontować. Pani wyleciała prawie z drzwiami i agresywnym tonem rzuciła w moja strone że surówka jest dobra. Że ona jadła i ludzie jedli. Ledwo zdążyłem coś powiedzieć, a pani z kuchni krzykiem wydarła żeby dziewczyna z baru oddala mi za surówkę. Natomiast sednem mojej uwagi nie było to, aby pani oddała mi pieniądze, tylko żeby zwróciła uwagę i nie wydawała już marchewkowej surówki innym. Niestety oburzona kobieta nawet nie pozwoliła sobie nic powiedzieć. Jej agresja w głosie i zachowanie miało na celu wymuszenie zmiany mojej opinii. Niestety nic z tego. Ale może jakaś kontrola troche panią utemperuje. Miłego dnia życzę i proszę przekazać komuś kompot za który zapłaciłem a dziewczyna na barze zapomniała że jest na rachunku :‐)
-
Aleksandra Szumowska ★★★☆☆
Zachęcona pozytywnymi komentarzami w końcu skusiłam się na obiadek. Zupa barszcz biały... No niestety, ale niesmaczny. Jadłam wiele razy tą zupę w różnych miejscach i tu niestety najsłabiej wypada. Trochę taka kwaśna woda bez przypraw. Naleśniki z serem nawet dobre. Smaczne ciasto naleśnikowe.
-
Adam Jastrzębski ★★★★★
Super miejsce, wpadliśmy z kumplami w 6 prosto z lokalnego toru wyścigowego na obiadek, każdy wziął coś innego i każdy był zadowolony. Bardzo miła obsługa!
-
OMG Perka ★★★★★
Bardzo smaczny domowy obiad w przystępnej cenie
-
Tomek K ★★★☆☆
Z wyglądu tani bar mleczny, w menu bar mleczny. Ceny, niestety...jakość jedzonka im nie dorownuje.
-
cane corso ★★★★☆
Jedzenie smaczne i raczej świeże. Wystruj lokalu pozostawia wiele do życzenia. Czysto i przystępne ceny
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Era?
Bar Era znajduje się przy Myśliwska 1, Dojlidy, 15-554 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Era?
Można skontaktować się z Bar Era pod numerem +48 500 228 220
Jak można dotrzeć do Bar Era?
Do Bar Era można dotrzeć, korzystając z poniższego linku