Przegląd katalogu
- 11,229 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 11229 wyników
Przeglądaj pl w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 11,229 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 1,451,386 opinii i ocen.
“Krótko i na temat . Najwyższa liga jeżeli chodzi o doradztwo techniczne oraz merytoryczne, pozdrawiam .”
“Bardzo miła obsługa - nastawiona na wygodę klienta. Dodatkowe informacje przekazywane, które tez mogą być bardzo pomocne. Polecam ! ☺️”
“Ubranka piękne, starannie uszyte. Bardzo szybka realizacja i przemiła obsługa, polecam!”
“Dostarczają nam świetną kawę do ekspresu.”
“Do Birmingham przesyłka sprawnie dotarła. Polecam.”
“firma warta zaufania, polecam !”
“Szybka wysyłka, dobra cena, wszystko zgodne z opisem. Nie mam się do czego przyczepić, polecam i sam będę jeszcze zamawiał.”
“Dobry kontakt ze sprzedającym, profesjonalna i przyjazna obsługa, za co bardzo dziękuję i polecam!”
“Zakupiłam szafkę z umywalką. Bezproblemowa transakcja, szybka dostawa. Z zakupu jestem zadowolona. Zdecydowanie polecam.”
“Super obsługa i pomoc! Pan Marek najlepszy pod słońcem zawsze pod telefonem. Pełny profesjonalizm! :D”
“szybka wysyłka i bardzo przyzwoite ceny”
“Niezależnie od tego, czy chodzi o jabłka, czy okna, ci faceci rozwiążą wszystkie twoje problemy (:”
“Sklep godny polecenia. Realizacja zamówienia przebiegła szybko i sprawnie. Polecam ;)”
“No piękne tu wszystko. W moim to stylu”
“Ogromny asortyment, niskie ceny”
“Firma Dziad! nie wiem w jakim celu trzymają stronę internetową i sklep skoro nie działają. A wiem działają tylko po to żeby przyjmować wpłaty i nic poza tym. Jedynym mailem który wysłał mi Pan ochoczo Pan Daniel była pro forma do zapłaty. Poza tym zero odzewu od miesiąca. Telefony kontaktowe nie działają , na maila nie odpowiadają. Towaru oraz pieniędzy brak. Nie dajcie się nabrać, nie kupujcie nic i nie przelewajcie kasy , szkoda nerwów. Sprawa na pewno się rozwinie.”
“Świetny sklep, świetne ceny, dziękuję.”
“Dobry system, oraz świetna obsługa. Polecam :)”
“Super jakość, cudownie mięciutkie produkty, bardzo duży wybór wzorów i kolorów. Must have w wyprawce :)”
“Serdecznie polecam . Fajna trasa z Dworczyska do Mikaszówki. Piękny kawałek Czarnej Hańczy, kawałek kanału Augustowskiego i 2 śluzy które są również atrakcją. Kontakt z Panem Michałem bardzo miły i konkretny.”
“Z firmą współpracuje od kilku lat i nigdy sie nie zawiodłam, zawsze pomocni, profesjonalni i rzetelni. Gorąco polecam.”
“Jesteśmy mega zadowoleni z doświadczenia ! Dla mnie przy imprezie na ponad 30 osób to obecnie must have, każdy bawi się do muzyki która lubi a jednocześnie możemy bawić się wszyscy razem. Dodatkowy plus, cisza dla sąsiadów :D . Co do firmy : bardzo polecamy, super kontakt z właścicielem, wszystko przyszło bez zarzutu, wszystko działało. Dodatkowo słuchawki mają bardzo duży zasięg co jest ogromnym atutem :D, otrzymaliśmy sprzęt 2-3 dni przed imprezą więc mogliśmy się jeszcze z nim na spokojnie zapoznać i rozstawić wcześniej :) Polecamy!”
“Pani Justynka z Travel Planet Zambrów organizowała moje pierwsze wakacje za granicą. Starannie i wielka cierpliwością wybierała dla Nas kierunek podróży, hotel i cała resztę. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wszystko bylo dopięte na ostatni guzik. Zawsze rozwiązała każdy moj problem i chętnie odpowiadała na "glupie" pytania. Najlepsze biuro podróży!!! Polecam w 100%. A wakacje... Niezapomniane ❤️❤️”
“Początkujący łucznicy znajdą tutaj idealny łuk dla siebie. Solidne wykonanie, ergonomiczny design i atrakcyjna cena”
“Barmani uśmiechnięci, chętni do pracy i rozmowy z klientem! W każdego drina wkładają serce, przez co wychodzą piękne i pyszne ☺️ Atmosfera, jaką tworzy drink bar na weselu jest niepowtarzalna - każdy gość obsłużony z indywidualnym podejściem ma szansę na przeżycie indywidualnej przygody po świecie alkoholowej (lub bezalkoholowej) magii ✨Polecam! ♥️”
“Gorąco polecam ten sklep! Kupiłam tam piękną biżuterię. Personel zasługuje na najwyższą pochwałę – wykazali się dużą cierpliwością, chętnie doradzali i byli bardzo pomocni. Pełen profesjonalizm, zakupy tam to czysta przyjemność.”
“Pierścionek zakupilam jakis czas temu. Surowy kamień księżycowy, uwielbiam go nosić, pasuje do wielu stylizacji, ale najbardziej lubie go nosić w zestawieniu z ubiorem czarnym lub białym. Lubię też zerkac na niego, obracając na palcu i patrząc na jego niebieskie refleksy po wpływem światła. Kolczyki z czarnym turmalinem, polsurowym z widocznymi nierownosciami, co bardzo lubie. Jasne srebro wyraznie odznacza sie od ciemnego kamienia przez co sa bardziej widoczne. Proste z uroczymi kuleczkami srebra. Pieknie sie prezentują. Lubie je :) Bardzo udany zakup. Pozdrawiam Panią Monikę i gratuluję takich umiejętności tworzenia biżuterii. Polecam :)))”
“Daje 5, ale!!! Powinnam dać chyba z 10000000 gwiazdek. Powiedzieć o Kavskiej ze robi dobra bieliznę, to jak powiedzieć o pizzy w prawdziwej wloskiej restauracji że jest w porządku. To z jakim sercem Kamila traktuje swoje klientki jest warte podkreślenia. To już kolejny mój zakup i ma pewno nie ostatni. Bielizna godna uwagi, której kompletnie nie czuć na sobie. Doskonałość w każdym calu!”