Przegląd katalogu
- 211 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 211 wyników
Przeglądaj pl w Białymstoku, Podlaskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 211 wyników w Białymstoku, Podlaskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 39,593 opinii i ocen.
“Panie z Biura Podróży to prawdziwe profesjonalistki. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Asia , która pomagała nam w wyborze oferty niesamowicie miła osoba. Od momentu zakupu wakacji do samego końca w ciągłym kontakcie z klientami. Wszystko szczegółowo wyjaśniła. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług. Jak wakacje to tylko z takim Biurem Podróży.”
“Ciekawe zajęcia, dobrze prowadzone przez p. Mateusza. Nauka pilotażu bez stresu i z jasnym przekazem instrukcji co i jak robić. To był dobrze spędzony czas mimo raczej chłodnej pogody i sporego dystansu do dojechania na szkolenie. Teraz trzeba kontynuować trening samemu, to jak ze świeżo zrobionym prawem jazdy. Latać i latać. Dziękuję panie Mateuszu.”
“Świetna szkoła z niesamowitą atmosferą! Od pierwszego dnia można poczuć się tu swobodnie – pełen luz, szacunek i wsparcie. Nauczyciele naprawdę są za uczniami, a nie przeciwko nim. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi, która wkłada całe serce w to, co robi – zawsze pomoże, porozmawia, doradzi. Pani Monika i Pan Tomasz również są mega – konkretni, wyrozumiali i z podejściem do ucznia. No i ogromny szacunek dla Pana Dyrektora – zawsze można do niego podejść, wszystko wyjaśni, pomoże i nigdy nie zostawi nikogo z problemem. Jeśli ktoś szuka liceum z dobrą energią, wspierającymi ludźmi i normalnym podejściem – Prymus to strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu!”
“Genialne miejsce , duża przestrzeń, są organizowane warsztaty i spotkania dla dzieci”
“Pani Karolina to osoba z bardzo dużą wiedzą, za każdym razem proponuje coś od siebie, omawiamy zabieg i efekt ktorego mam się spodziewać. Do tego bardzo otwarta i zawsze uśmiechnięta. Polecam z pełnym przekonaniem !”
“Do Biura Nieruchomości trafiłem przypadkiem ale w pomocy przy zakupie mieszkania pomagała mi bardzo kompetentna i profesjonalnie przygotowana Pani Małgorzata Wróblewska. Właściwy kobieta na właściwym stanowisku. Dziękujemy za wspólną współpracę i wsparcie w tak trudnej decyzji oraz pomoc w przebrnięciu przez wszystkie zawiłości wynikające z zakupu mieszkania. Marta i Marcin.”
“Bardzo dobra kancelaria notarialna. Załatwiałem tu sprawę związaną z zakupem działki i jestem w pełni zadowolony. Pełna rzetelność oraz profesjonalizm. Wszystko poszło sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami.”
“Bardzo polecam współpracę z Kancelarią Adwokacką Doroty Tumkiewicz. Pani Mecenas ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy i jest zaangażowana w pomoc klientowi. Dzięki rzetelnej i fachowej pracy Pani Mecenas mamy wygraną sprawę dotyczącą kredytu frankowego w mBank.”
“Badanie techniczne szybko sprawnie. Miła obsługa. W gratisie po badaniu technicznym zrobiono mi ozonowanie samochodu. Polecam.”
“Polecamy współpracę z Panią Pauliną Czemiel. Wykazała się ona rzetelnością w działaniu i komunikatywnością w wyjaśnieniu niuansów prowadzonej sprawy.”
“Serdecznie polecam Wakacje.pl, a w szczególności Panią Małgosię, która okazała się prawdziwym profesjonalistą w każdym calu. Od pierwszego kontaktu wykazała się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i doradzała z pełnym wyczuciem. Dzięki Jej pomocy udało się znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do naszych potrzeb – zarówno pod względem ceny, jak i oczekiwań co do standardu i atrakcji. Pani Małgosia zadbała o każdy detal, a przy tym była niezwykle życzliwa i serdeczna, co sprawiło, że cały proces wyboru i rezerwacji wyjazdu był przyjemnością, a nie stresem. Czuć, że praca, którą wykonuje, jest dla Niej pasją i że naprawdę zależy Jej na zadowoleniu klienta. Dzięki takiemu podejściu czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie organizacji podróży. Zdecydowanie będziemy wracać i ponownie korzystać z usług Wakacje.pl, a Pani Małgosi jeszcze raz dziękujemy za pełen profesjonalizm i wspaniałą obsługę!”
“Duży wybór obuwia, przystępne ceny i fachową obsługa. Polecam.”
“Wspaniała szkoła policealna! Bardzo dobre pracowniki i kierownictwo, pomagają we wszystkim od początku uczenia. Wielu kierunków nauki, medycznych i społecznych, kompetentne nauczycieli. Zawsze można skontaktować się z administracją szkoły w różnych sprawach, doradzą i pomogą. Oraz tutaj jest bardzo dobry internat z miłą atmosferę i stołówka z trzema posiłkami dziennie. Jednoznacznie polecam.”
“Sklep świetnie zaopatrzony,bardzo miła obsługa. POLECAM”
“Czekam na moment kiedy będzie można wejść i zobaczyć... Narazie tylko z zewnątrz... Edit: po 3 miesiąch dane mi było być wewnątrz i wysłuchać 45 min wykładu o planetach wokół Słońca. To nie pierwsze planetarium w którym byłam ale najmniejsze. Powiedzmy kameralne. Pachnące nowością. I bardzo się cieszę, że jest! I że można obejrzeć seans. Narazie na zamkniętych pokazach ale ma się to zmienić.”
“Dobra dostępność części, rozsądne ceny, miła i zawsze pomocna obsługa. Jeśli masz japońskie lub koreańskie auto, tutaj na pewno kupisz do niego odpowiednie części.”
“Paweł robi Super robotę. Umawiasz się na konkretny termin , konkretną godzinę i usługa jest wykonywana. Profesjonalista z profesjonalnym zakładem i pojeciem o tym co można a czego lepiej nie robić. Polecam.”
“Byłam drugi raz. W pokojach czysto. Codziennie kawa, herbata, woda w pokoju. Śniadania pyszne, duży wybór, dobra jakość. 6 września jedliśmy kolację, w hotelowej restauracji, bardzo dobra, świetnie podana. Pan kelner miły, uprzejmy, dobrze doradził. Polecam. Jedyny minus wesele na terenie hotelu. Głośna muzyka nie dawała spać”
“Bardzo dobry poziom kształcenia”
“Rewelacyjne przedszkole! Wspaniale dobrany zespół pracowników na najwyższym poziomie. Opieka, zajęcia, atmosfera wszystko na plus. Szczerze polecam to miejsce i dziękuję całej kadrze za super podejście i ciepło jakimi otaczali moich synów przez cały okres ich pobytu w przedszkolu. Komunikacja i współpraca z personelem i dyrekcją przedszkola super- zawsze służą pomocą. Bardzo dobre przygotowanie do szkoły. Zdecydowanie polecam.”
“Spektakle zdecydowanie ogląda się tutaj lepiej niż na Kampusie :)”
“Właśnie się dowiedziałam, że zostałam oficjalnie przyjęta na studia ze wzornictwa w Warszawie, w czym bardzo pomogła mi Kasia. Poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi, zwracała uwagę na każdy szczegół by praca wyglądała idealnie, sama też podsuwała mi pomysły. Zrobiłam z nią pracę w ekspresowym tempie. Po tym jak skończyłam robić pracę dalej pomagała mi w szkoleniu się z rysunku akwarelą, ołówkiem oraz węglem na studia. Kasia jest najlepszą i najciekawszą osobą jaką miałam okazję poznać. Nigdy nie widziałam by ktoś z taką pasją i energią dzielił się swoją wiedzą i pomagał. Zawsze, gdy miałam pomysł na nową pracę, ona doradzała mi jaką techniką ją wykonać. Kasia jest świetna a samo miejsce, pełne świetnych i ciekawych ludzi z którymi można porozmawiać o wszystkim. Naprawdę poczułam się tam jak u siebie. Bardzo polecam to miejsce.”
“Razem z muzeum poznajemy też historię pałacu i jego wnętrza i piwnice. Zwiedzanie zajmuję około 1.5 godziny. W muzeum medycyny sale nie są duże więc jest ograniczona ilość osób w grupie i warto wcześniej kupić lub zarezerwować bilety.”
“Miłe zaskoczenie. Trzy gwiazdki, cena umiarkowana, pokój przestronny. Chwalą się czystością i higieną. I bardzo dobrze - zapracowali sobie na dobrą oceną. Ocenę lekko obniżyłem za pozakręcane grzejniki. Sam musiałem uruchomić ogrzewanie. Ale....prawdziwą rewelacją była dla mnie ich "pokładowa" restauracja. POCZUŁEM SIĘ TAM ABSOLUTNIE DOPIESZCZONY. GRATULUJĘ POZIOMU. I DZIĘKUJĘ BARDZO.”
“Serwis Top Auto przeprowadził wymianę tarcz i klocków hamulcowych oraz wykonał badanie techniczne. Usługa została wykonana szybko i sprawnie, a jakość części wydaje się bardzo dobra. Obsługa klienta była uprzejma i pomocna, a ceny konkurencyjne w porównaniu do innych warsztatów. Szczególnie doceniam przejrzystość w komunikacji – dokładnie wyjaśniono, co zostanie zrobione i jakie będą koszty. Polecam serwis za profesjonalizm i rzetelność.”
“Z całego serca polecam ten serwis rowerowy! Usługa została wykonana szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie – jestem naprawdę bardzo zadowolony. Największym atutem całej wizyty była jednak obsługa. Pan, który się mną zajął, okazał się niezwykle miły, życzliwy i kompetentny. Do tego miał bardzo pozytywne nastawienie, co sprawiło, że cała wizyta była po prostu przyjemnością. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc i życzę wszystkiego najlepszego – oby więcej takich ludzi w usługach! Dziękuję!”
“Profesjonalne przedstawienie oferty oraz jej realizacja na najwyższym poziomie. Wspierające doradztwo, dzięki któremu InterRisk to nie tylko "suche" ubezpieczenia, to również wsparcie i pomoc na każdym etapie realizacji usługi - zarówno przy wyborze i dostosowaniu oferty, jak i w momencie powstania szkody. Serdecznie polecam !”
“Bardzo piękne miejsce. Dużo zieleni. Można odpocząć, jedyna wada to bicie dzwonów co rano. Pokoje czyste, pościel, ręczniki, kawa, herbata, klimatyzacja, żelazko, deska do prasowania oraz rzeczy kosmetyczne. Wszystko jest dla gości. Właściciele bardzo mili. Mimo gorszego kontaktu na początku, później wszystko można załatwić. Dziękujemy za miły pobyt.”
“Miejsce idealne do spania blisko centrum parking w cenie na terenie uczelni, pokoje bardzo dobrze wyposażone polecam”
“Ładny gmach. Dobra kadra. Dobra lokalizacja. Niestety coroczny ogromny wypust ludzi na rynek pracy pogłębia bezrobocie w naszym rejonie gdyż miejsc pracy nie przybywa.”