Samochód zadbany, czysty na zewnątrz jak i w środku. Szybko i sprawnie przeszedł proces najmu jak i zdania pojazdu. Cena atrakcyjna. Obsługa bardzo miła. Na pewno nie raz jeszcze skorzystamy z tej firmy.
Zdjęcia
Opinie
-
Błażej Biszof ★★★★★
-
Mateusz Stykowicz ★★★★★
Wynajmuję tu samochody regularnie – zawsze w świetnym stanie technicznym, a kontakt z obsługą to czysta przyjemność. Kaucja zwracana ekspresowo, wszystko jasno i uczciwie. Najlepsza wypożyczalnia, z jakiej korzystałem!
-
Kontakt EnduroEscape777 ★★★★★
Szybko, sprawnie, bez ukrytych kosztów. Auto w świetnym stanie, obsługa bardzo kontaktowa. Widać, że zależy im na zadowoleniu klienta, a nie na “naciąganiu”. Kaucja bez żadnych problemów – wróciła tego samego dnia.
-
renata cieloszczyk ★☆☆☆☆
Nie polecam tej wypożyczalni. Oddając samochód spotkaliśmy się z nieuczciwą sytuacją – auto zostało przez nas umyte 30 minut wcześniej, a mimo to pracownik stwierdził, że powinno być umyte bezpośrednio przed samym zdaniem. To stworzyło nam zupełnie niepotrzebny problem, mimo że samochód był czysty i zadbany. Podobna sytuacja dotyczyła paliwa – zatankowaliśmy samochód 20 minut przed oddaniem, a mimo to usłyszeliśmy, że musi być zatankowany przy samej wypożyczalni. Nawet gdy zaproponowałam dopłatę, nie chciano pójść na żaden kompromis. Co gorsza, zagrożono nam nieoddaniem kaucji i zostaliśmy zmuszeni do szukania myjni w ostatniej chwili, co narażało nas na spóźnienie na samolot. Tym bardziej jestem rozczarowana, że wynajmowałam samochód przez siedem tygodni i spodziewałam się lepszego, bardziej profesjonalnego podejścia do klienta. Niestety firma zamiast okazać elastyczność i szacunek, szukała na siłę problemów. Po takim doświadczeniu na pewno nie skorzystam ponownie z usług tej wypożyczalni.
-
Joanna Bajkiewicz ★★★★★
Korzystałam z usług tej wypożyczalni po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Samochód był w doskonałym stanie technicznym, czysty i gotowy do jazdy. Cały proces wynajmu przebiegł sprawnie i bezproblemowo, a obługa była miła i pomocna. Pan cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości, a miałam ich sporo. Auto spisało się świetnie podczas całego wyjazdu, można powiedzieć uratowało mi wakacyjny wyjazd. Okazało się zwinne, szybkie a przy tym ekonomiczne, średnie spalanie niecałe 7l/100km. Z pewnością skorzystam z tej wypożyczalni ponownie i polecam ją każdemu, kto szuka pewnego i bezpiecznego auta na wynajem.
-
P A ★★★★★
Dobre i czysta auta. Bardzo dobra obsługa. Pan Paweł(pan ,który wydał i odebrał auto) , wzorowe podejście do pracy i klienta. Polecam.
-
Adam Golebiewski ★★★★★
Konkretna, rzetelna i pełna profesjonalizmu firma wypożyczająca auta dla każdego , polecam niezdecydowanym!
-
Mariusz Grużewski ★★★★★
Serdecznie polecam wypożyczalnie DOBICARS. Profesjonalna i miła obsługa, duży wybór aut i przystępne ceny.
-
Marta Makowska ★★★★★
Serdecznie polecam, bardzo miła obsługa. Wypożyczenie auta przebiegło szybko i sprawnie :)
-
Marta Malewska ★★★★★
Wypożyczalnia super, obsługa profesjonalna oraz auto w świetnym stanie. Pracownicy ludzcy i sympatyczni, bo gdyby nie pomoc pracownika, który uratował nam wakacje wypożyczając nam auto z dnia na dzień i to w godzinach gdy zakład jest już zamknięty to byśmy nie pojechali na urlop. Wypożyczyliśmy auto toyota pro ace na podróż za granicę dla 6 osób, auto pakowne, na trasie było bardzo wygodne, dojechaliśmy jak i wróciliśmy bezpiecznie bez żadnych wad także jak najbardziej polecamy i na pewno skorzystamy ponownie :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DOBICARS.PL - Wypożyczalnia samochodów?
DOBICARS.PL - Wypożyczalnia samochodów znajduje się przy Generała Władysława Sikorskiego 97, 18-400 Łomża, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DOBICARS.PL - Wypożyczalnia samochodów?
Można skontaktować się z DOBICARS.PL - Wypożyczalnia samochodów pod numerem +48 533 871 871
Jak można dotrzeć do DOBICARS.PL - Wypożyczalnia samochodów?
Do DOBICARS.PL - Wypożyczalnia samochodów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku