Przegląd katalogu
- 11,229 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 11229 wyników
Przeglądaj pl w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 11,229 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 1,451,386 opinii i ocen.
“Zakupu w tej firmie odbyły się przez serwis Allegro, polecam, szybki czas realizacji, towar zgodny z opisem, dobrze zapakowane przed wysyłką, jakość towaru na plus. Polecam”
“Super obsługa, bardzo szybka wysyłka i dostawa. Lampy są przepiękne. Jakość na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie )”
“Wszystko Ok. Ceny za utrzymanie zastawu mogłyby być ciut niższe, ale generalnie jest spoko. Katarzyna Borkowska, żeby komentować strój pracownika, to już lekka przesada.”
“Super tylko nie wiem o jakie miejsce chodzi.Ale chyba o to chodzi w tych mądrych aplikacjach”
“Bardzo kontaktowy właściciel, ekspresowa wysyłka próbek, przepiękny zlew, wart każdej złotówki! Polecam!”
“Złożyłam zamówienie dość duże gabarytowo. Wszystko doszło w całości, dobrze zapakowane i na czas. Mieszanka dobra. Będzie pyszny chleb na święta. Polecam.”
“Super, przyjazne podejście - Obsługa zna się na sprzęcie. Ceny bardzo dobre. Profesjonalizm w 100%”
“Polecam obsługa profesjonalna z dużą wiedzą merytoryczna i doświadczeniem praktycznym.”
“Ponad 5 lat temu nabyłem nóż kuchenny i inne akcesoria (patelnia do naleśników, deska składana do krojenia, wyciskaczka do czosnku...) w tej firmie. Wszystko bardzo podobało mi się wizualnie, zero plastikowej chińskiej tandety. Naprawdę czuć jakość wykonania. Nóż do dziś ostry jak brzytwa, a przy tym ma ładny designerski styl. Patelnia i reszta wciąż służy ( oprócz deski - niestety sam ją rozwaliłem :/) Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry, nic tylko brać :)”
“jestem bardzo zadowolona z usług!”
“Jestem bardzo zadowolona. Kontakt ze sklepem wzorowy, wykonano dla mnie pierścionek o mniejszym rozmiarze - pasuje idealnie. Jestem nim oczarowana :)”
“Świetny kontakt ze sprzedającym, szybka wysyłka i realizacja zamówienia. Polecam serdecznie. : )”
“Duży wybór i bardzo sympatyczny Pan sprzedający. Polecam.”
“Dokładność i rzetelność w ich pracy sprawiają, że mogę spać spokojnie, wiedząc, że moje finanse są w porządku.”
“Wzorowy sprzedawca, dbanie o klienta od początku zamówienia do jej wysyłki, koszulki są przepięknie wykonane i cały zespół zadowolony. Jakość na wysokim poziomie i bardzo korzystne ceny. Polecam!”
“Przesyłka dotarła, szybko i sprawnie. Wszystko działa jak należy. POLECAM.”
“Zamówione dwa fotele dostarczone w terminie, wykonane bardzo solidnie, wygodne, materiał obiciowy można sobie wybrać. Jestem zadowolona.”
“Serdecznie polecam Wakacje.pl, a w szczególności Panią Małgosię, która okazała się prawdziwym profesjonalistą w każdym calu. Od pierwszego kontaktu wykazała się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i doradzała z pełnym wyczuciem. Dzięki Jej pomocy udało się znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do naszych potrzeb – zarówno pod względem ceny, jak i oczekiwań co do standardu i atrakcji. Pani Małgosia zadbała o każdy detal, a przy tym była niezwykle życzliwa i serdeczna, co sprawiło, że cały proces wyboru i rezerwacji wyjazdu był przyjemnością, a nie stresem. Czuć, że praca, którą wykonuje, jest dla Niej pasją i że naprawdę zależy Jej na zadowoleniu klienta. Dzięki takiemu podejściu czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie organizacji podróży. Zdecydowanie będziemy wracać i ponownie korzystać z usług Wakacje.pl, a Pani Małgosi jeszcze raz dziękujemy za pełen profesjonalizm i wspaniałą obsługę!”
“Polecam! Bardzo dobra współpraca, atrakcyjne ceny i pomoc techniczna!”
“Super sklep, kupuje tam regularnie karmę dla moich zajęczaków. Duży wybór produktów dla małych zwierząt, a przede wszystkim wysokiej jakości produkty. O co ciężko w innych sklepach. Duża wiedza odnośnie żywienia, sama nie wiedziałam co dokładnie mogą jeść moje maluchy, a Pan Paweł który tam pracuje doradził mi co będzie dla nich najlepsze. Gorąco polecam ja i moje glodomory !”
“Bardzo profesjonalna obsługa - doradzili mi telefonicznie bardzo dobre urządzenie.”
“Najlepszy lombard z którego usług korzystałem. Bardzo miła, rzetelna i przede wszystkim kompetentna obsługa. Szczerze polecam !!!!”