Przegląd katalogu
- 120 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 120 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 120 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 75,355 opinii i ocen.
“W końcu tu trafiłam! Miejsce magiczne, klimatyczne, jedzonko przesmaczne, lemoniady orzeźwiające, kawy pobudzające a obsługa przemiła! Mam nadzieje pojawić się tu znów niedługo na granie i śpiewane. Polecam!”
“W końcu skusiłam się, oby złożyć zamówienie z dowozem w barze Piotruś. Mega pozytywnie zaskoczyłam się smakiem dań. Pulpety z indyka w sosie, dwie surówki i mielony z ziemniaczkami baaardzo na plus. Każda z pozycji dobrze doprawiona, smaczna, potraktowana jak należy. Dostawa też szybka i bezproblemowa. Jedyny minus to wartość zamówienia bodajże od 60pln gdzie mój obiad kosztował 30, więc musiałam dobrać drugi. No cóż, nie daję za to ujemnej gwiazdki bo większość gastro na dowóz tak robi (szkoda) a ja tym samym mam więcej pozycji do testowania i nie zawiodłam się jeśli chodzi o obie. Polecanko,zamówię ponownie :)”
“JA PISZE WYJASNIAM NIE DLA PUNKTOW TYLKO ZEBY PRZYJEZDZAJACY WIDZIA NA CO MOZE LICZYC POZDRAWAM PIOTR^/JOR”
“Bardzo dobra deska, którą udało mi się najeść przy towarzystwie dwóch "potężnych chłopów", co jest nie lada wyczynem. Burgerki zgodnie z życzeniem średnio wysmażone Szeroki wybór drinków i wąski, ale regionalny wybór piwa.”
“Świetnie zaopatrzony sklep, wpadam zawsze kiedy potrzebuję jakiś nowy sos Sriracha ❤️”
“Restauracja Lipcowy ogród: Jedzenie – absolutnie przepyszne, świeże i pięknie podane, każdy gość znalazł coś dla siebie i wszyscy byli zachwyceni. Dekoracja sali przeszła moje oczekiwania – elegancka, dopracowana w każdym szczególe i stworzona z ogromnym wyczuciem estetyki, co nadało całemu wydarzeniu wyjątkowy klimat. Obsługa również zasługuje na wielkie brawa – uśmiechnięta, pomocna i zawsze gotowa, żeby spełnić potrzeby gości. Dzięki temu całe przyjęcie przebiegło w cudownej atmosferze i na długo pozostanie w pamięci.”
“Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi restauracji za wspaniałą obsługę i niezapomniane doznania kulinarne podczas naszego ślubu. Dania były przepyszne, pięknie podane i przygotowane z najwyższą starannością. Obsługa – uprzejma, profesjonalna i serdeczna – sprawiła, że czuliśmy się wyjątkowo w tym ważnym dla nas dniu. Wszystko przebiegło perfekcyjnie. Szczególne podziękowania za tort dla Pary Młodej – był nie tylko przepiękny, ale i zachwycająco smaczny. Wszyscy są zadowoleni i na zawsze będziemy miło wspominać ten czas. Z przyjemnością będziemy wracać i polecać Was innym!❤️”
“Całkiem miło spędzony czas w tym pubie. Pizza duży wybór i zamówiona okazała się bardzo smaczna. Miła obsługa, niewygórowane ceny, dobra lokalizacja. Polecam”
“Byłem przejazdem na wyjeździe służbowym.Fajny klimat. W środku ładnie i czysto, sporo miejsc ale ruch też duży. Mimo to kolejka przebiega dosyć sprawnie. Duży wybór dań i dodatków. Plus za możliwość zamówienia połowy porcji. Jedzenie smaczne mimo że z podgrzewaczy. Polecam , na pewno jeszcze przyjadę.”
“Polecam dla Was z całego serca, z całej duszy mojej. Można zjeść godnie, rzetelnie, uczciwie, sprawiedliwe i tak dalej. Ceny ni po wariacku, porcje ni po bandycku. Wszystkiego można zjeść i zupkę i nie zupkę i kotlety mielone, kotlety z grzybami, kotlety bite - schabowe inaczej, ziemniaczki można kupić, babkę ziemniaczaną, różne napoje bezalkoholowe można kupić, co chcesz można w barze Zodiaku kupić (nie ma kawy z ekspresu - szkoda). Krzysztof się nie mylił - bar akuratny to jest. "Z całego serca polecam jego". Dopóki Wy psznie tuszycie, pamięć o naszych bohaterach związanych ze Szkolną nie zginie. Gotujta dalej choooleeraa jasna! [*] P.S. A dajta sPOkój z tym Hobokus POkus, lepiej zjeść w jednym z licznych barów PSSu, aniżeli w tym przybytku delikatnie… ogułem nie będę przeklinał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)”
“Bardzo fajne burgery, urozmaicone smaki, nie tylko klasyka. Dobrze skomponowane. Miła obsługa. Polecam”
“Pyszne, ogromne porcje w dobrej cenie. Warto dla tego miejsca podejść dosłownie kilka kroków od samego centrum Supraśla. Wrócę nie raz! Ps. Placki ziemniaczane to porcja na 3 osoby!”
“Jedzenie pycha: burger wołowy XXL plus zapiekanka z warzywami. Mięso świeże, smaczne, tak powinien smakować burger. Zapiekanka chrupiąca, ogromna, warzywa bardzo smaczne i w dużej ilości, sosy: ketchup i majonez dobrej jakości. Połowę zapiekanki zostawiliśmy sobie na później i zjedliśmy po kilku godzinach i... nic nie straciła na jakości (poza tym że była zimna i nie chrupała), nadal smaczna! Polecamy i na pewno wrócimy!”
“Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia, jedzenie przepyszne, obsługa przemiła a drinki robią nie małą furorę. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto chce dobrze zjeść i przyjemnie spędzić czas. My na pewno wrócimy ☺️”
“Dziś po ( pewnie lekko licząc 7 latach ) nieobecności miałem Przyjemność być ponownie. Wątróbka jedyna w swoim rodzaju ( Hilton, Mariott i inne przybytki jakie przyszło odwiedzać w międzyczasie na globie mogyby się tu uczyć Niejednego ) - nie wspominając o jak Zawsze PrzeMiłej Pani serwującej na wstępie z uśmiechem ( i pamiętającej o dawnych klientach ). Wielkie Uszanowanie i Pozdrowienia! Wszyskiego Najlepszego”
“Naprawdę pyszne jedzenie. Bardzo fajnie skomponowane menu, wszystko zaskakująco dobrej jakości. Bardzo szczerze polecam. Moje najnowsze odkrycie w Białymstoku :)”
“Super jedzenie, fajna obsługa, można dowolnie mieszać dania i 1/2 porcji, kompot jak u babci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko świeże i smaczne aż chce się próbować.”
“Prawdziwa bomba, burger z makaronem serowym ciekawe połączenie i był przepyszny. "Drwal" również. Frytki mega suche zbyt dlugo przetrzymane we fryturze. Osługa bardzo sympatyczna. W całości 10/10 :) Wrócimy spróbować czegoś innego. :)”
“Jedzenie i jego wybór - super. To samo dotyczy piw. Świetna atmosfera i lokalizacja. Pierwszy raz byłam w 2011, następnie wracałam prawie za każdym razem odwiedzając Białystok. Jakość nadal taka sama :)”
“Restaurację odwiedziłem z okazji restaurant weeku. Na duży plus zasługuje wystrój lokalu, chociaż nie jest on duży – bardzo eleganckie i szykowne, świeże kwiaty na każdym stoliku. Obsługa była na najwyższym poziomie, kelnerka opowiadała o każdym daniu, a przed przystawką dostałem czekadełko, co jest kolejną zaletą. Dania były przepyszne. Chętnie odwiedzę tę restaurację kolejny raz.”
“Pyszny, domowy obiad, duża porcja, miła obsługa, polecam :)”
“Fajne, w miarę tanie jedzenie. Spore kolejki, przez co Panie z obsługi trochę w pośpiechu...nie zawsze mają czas doradzić.”
“Jedzienie było przepyszne Burger był bardzo duży, frytki było czuć że robiene na miejscu, lody smażone pyszne panierka bardzo chrupka i ciepła a lody słodkie i zimnie”
“Bardzo dobre jedzenie, wszystko co zamówiliśmy było świetnie przyrządzone. W niepozornym i oddalanym miejscu odkryłem super lokal z świetnym jedzeniem. Polecam wszystkim jeśli będą przejazdem lub w okolicy.”
“Dziś zrobiliśmy rezerwację przyjęcia na komunię Córki i zostaliśmy na kolację. Jedzonko pyszne ale szczególne uznanie dla Pani Eweliny , która nas ugościła i wszystko wyjaśniła. Czekamy na maj , oby było równie smacznie i miło. Pozdrawiamy”
“Najlepsze jedzenie ze wszystkich barów PSS SPOŁEM. Przemiłe Panie i Pan z obsługi i bardzo klimatyczne wystrój wnętrza. Jest czysto. Kto raz tu zje - wraca, bo bardzo smacznie Panie gotują. Bardzo często jem w Tęczy. Moje ulubione zrazy wołowe, gołąbki, kartacze, golonka, kompot - same pyszności. Polecam z całego serca.”
“Klimat jak w PRL-u, pani wydająca zamówienia zabija wzrokiem niezdecydowanych, za którymi kłębi się kolejka nie najmłodszych i nie najzamożniejszych mieszkańców starówki. Jedzenie natomiast prima sort, w cenach, których teraz już nigdzie się nie spotyka. Warto być.”
“Przepyszne jedzenie . Miła obsługa . Fajny klimat na wieczorna randkę. Jedzenie rozpływa się w ustach . Niesamowity grzaniec malowowy . Niezwykle miejsce z vega jedzeniem Przepyszna pizza . Rozpływa się w buzi . Obłędna (nr.14) . Latte piernikowe wymiata !!”
“Byliśmy na deserze. Kawa po parysku jak dla mnie trochę za słodka, ale to kwestia smaku. Drożdżówka z jagodami i serem bardzo dobra i co najważniejsze świeża. Ciasto domowe, szarlotka jak dla nas troszkę za dużo jabłek, za "luźna", nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa, żebyto określić. Ale ogólnie dobra. Porcja duża. Wielkość porcji w stosunku do ceny jak najbardziej adekwatna.”
“Świetne miejsce z klimatem! Pub Strych w Białymstoku to idealny lokal na wieczorne wyjście ze znajomymi. Super atmosfera, przyciemnione światło, cegła, drewno — wszystko robi fajny, lekko alternatywny klimat. Muzyka zawsze dobrana ze smakiem — ani za głośno, ani za cicho. Duży wybór piw kraftowych i klasyków, a barmani znają się na rzeczy i potrafią coś doradzić. Widać, że to miejsce prowadzone z sercem, a nie na odwal się. Byliśmy już kilka razy i za każdym razem wychodziliśmy zadowoleni. Fajni ludzie, zero zadęcia, po prostu dobra energia. Zdecydowanie jeden z naszych ulubionych pubów w Białymstoku!”