Opinie

  1. Justyna Tumiel ★★★★★

    Zamówiliśmy 3 różne obiady na wynos. Wszystkie były bardzo smaczne i dobrze doprawione. Posiłki robione są na bieżąco więc trzeba dłużej poczekać. Polecam

  2. Kac Moz ★★★★★

    PRZEPYSZNE jedzenie! Ogromny de volaille i jeszcze większy schabowy. Zupy moim zdaniem najsmaczniejsze w Białymstoku!

  3. Death Gun ★★★★★

    To jest skandal, żeby tak dobra strawa, była za tak niską cenę. 30 zł za pierwsze i drugie danie? Za 30 zł to na rynku dostanę zupę i to średnią w smaku, a kebab którego nawet dla psa bym nie dał jest droższy. Byłem pierwszy raz i polecam każdemu.

  1. Magdalena Ewa ★★★★★

    W końcu skusiłam się, oby złożyć zamówienie z dowozem w barze Piotruś. Mega pozytywnie zaskoczyłam się smakiem dań. Pulpety z indyka w sosie, dwie surówki i mielony z ziemniaczkami baaardzo na plus. Każda z pozycji dobrze doprawiona, smaczna, potraktowana jak należy. Dostawa też szybka i bezproblemowa. Jedyny minus to wartość zamówienia bodajże od 60pln gdzie mój obiad kosztował 30, więc musiałam dobrać drugi. No cóż, nie daję za to ujemnej gwiazdki bo większość gastro na dowóz tak robi (szkoda) a ja tym samym mam więcej pozycji do testowania i nie zawiodłam się jeśli chodzi o obie. Polecanko,zamówię ponownie :)

  2. Dawid Tomasz ★★★★★

    Lokal zlokalizowany na osiedlu. Możliwość zaparkowania autem. Kuchnia jak u mamy. Dania świeże smaczne. Na bieżąco dania są przygotowane. Możliwość tworzenia własnych zestawów. Krótki czas oczekiwania. Ceny bardzo atrakcyjne. Obsługa miła i sympatyczna. Jedyny minus to mały lokal. Mimo to warto wrócić.

  3. Mat teo ★☆☆☆☆

    Jeszcze nigdy nie wyrzuciłem jedzenia na które czekałem 3 godziny. Brawo jesteście pierwszym barem który podkreślam w okolicach godziny 12 kazał mi czekać na obiad aż 3 godziny. Moje poranne zamówienie złożone było chyba z wczorajszego które nie zeszło. Było tylko podgrzane. Pomimo głodu wywaliłem jedzenie, a mogłem je wam po prostu odwieźć. W Białymstoku są organizowane sprzedaże jedzenia które nie zeszły w godzinach otwarcia. Tym się zainteresujcie bo wysyłaniem wczorajszego jedzenia klientów nie przyciągnięcie.

  1. Dominik G. ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie. Kotlet mielony zrobiony z mięsa a nie z kartonu z bułką tartą jak często się zdarza. Ziemniaki podane z koperkiem o maślanym posmaku. Do tego eleganckie buraczki o wyrazistym smaku. Całości dopełnia atrakcyjna cena (26 zł za dwie porcję). Zdecydowanie wart odwiedzenia.

  2. Andrzej Chiliński ★★★★★

    Bardzo fajny bar bistro. W środku miła atmosfera, domowy klimat i domowe dania. Miła obsługa, widać że prowadzącym zależy na zadowoleniu klientów. To nie ten typ baru gdzie klient jest intruzem. Bardzo miłe zaskoczenie po kilkunastu innych barach tego typu. Jedzenie smaczne, porcje solidne, ceny niewygórowane. Polecam

  3. WhoAmI ★★★★★

    Bar Piotruś, jestem po raz pierwszy, zjadłem dopiero zupę i spróbowałem schabowego, czuje że już mogę z całego serca polecić to miejsce , porcje mega, ceny adekwatne, jakość świetna, wystrój też jest bardzo estetyczny i daje super klimat. Żonie wegetariance też znalazłem coś w menu

  1. Jakub ★★★★★

    szybki dowoz, stosunek jakosc cena swietny. porcje duze i codziennie cos nowego, ktos kto jest szefem kuchni zna sie na rzeczy, umie zrobic bardzo smaczne i proste danie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Piotruś?

Bar Piotruś znajduje się przy Zachodnia 2F, Kawaleryjskie, 15-345 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Piotruś?

Można skontaktować się z Bar Piotruś pod numerem +48 781 710 444

Jak można dotrzeć do Bar Piotruś?

Do Bar Piotruś można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements