Dziś zrobiliśmy rezerwację przyjęcia na komunię Córki i zostaliśmy na kolację. Jedzonko pyszne ale szczególne uznanie dla Pani Eweliny , która nas ugościła i wszystko wyjaśniła. Czekamy na maj , oby było równie smacznie i miło. Pozdrawiamy
Zdjęcia
Opinie
-
Marta xxx ★★★★★
-
Przemysław Misiewicz ★★★☆☆
Menu ogromne. Wystrój może być. Na tym koniec plusów. Przy wejściu usłyszeliśmy "proszę wziąć sobie menu". Wzięliśmy pizzę i żeberka. Pizza klasy sieciówka. Trochę poniżej telepizzy. Żeberka.... słabe. Całość jakoś mało apetycznie wygląda i właśnie tak smakuje. Jakość baru, ceny restauracji. Obrazu dopełnia tragicznie wyglądający "ogródek". Rozczarowanie.
-
Marcin ★★★★★
Parking to niestety słaba strona - gdzie parkować ? Wejście dla osób z wózkiem / na wózku - niestety schody... Wewnątrz dużo miejsca i raczej pustawo (mało klientów). Lokal ma swoją atmosferę, choć po czasie kojarzy się raczej z drewnianymi stołami, krzesłami, drewnianą zabudową w starym stylu lub przestrzenią, a nie innym , konkretnym wystrojem. Niewielki ogródek na zapleczu - przejść trzeba przez kilka pomieszczeń i też po schodach. Wewnątrz lokalu widać pomieszczenia robocze (to też tworzy pewien przyjemny klimat). Obsługa szybka, kontaktowa, bardzo miła, taktowna, pomocna, nie narzucająca się. Jest miejsce dla maluchów. Ceny raczej przeciętne. Wybór bardzo urozmaicony - kuchnia nasza, pizza, azjatycka, indyjska. Uwzględniony stopień ostrości dań, podane wagi, wszystko w intuicyjnym porządku. Oczekiwanie na posiłki kilka/kilkanaście minut (niewielka różnica w czasie podania posiłków). Wszystkie dania optymalnej wielkości, smaczne, prawidłowo przyżądzone, ładnie podane, świeże, dogotowane itp., chociaż kaczka już nie soczysta. Dużo zależy od gustu, ale ogólnie bardzo dobry, spory lokal z dużym wyborem dań, fajną obsługą i akceptowalnymi cenami. Na minus problemy miejsca - parking, schody, dym palących na zapleczu dostający się do przestrzeni ogródka, na plus reszta.
-
Łukasz Markowski ★★★★☆
Byłem na obiedzie w 2 osoby i różnica czasu w podaniu dań to 17 min, uważam że to stanowczo za długo. Jedna osoba kończy to druga dostaje, bez sensu. Jedzenie dobre ale w takiej cenie to porcje troche małe. Ciekawy wystrój, miła atmosfera, ludzi było nie za dużo a mimo to obsługa nie miała chęci na sprzątanie stolików i za to minus.
-
Przemek - ★★★☆☆
Dania z Restaurant Week nas nie porwały. Przystawki miały w sobie mało smaków. Mięsne danie główne było bardzo smaczne, te z wersji wege już mniej. Desery były ok lecz też nie jakieś wybitne (w porównaniu do oferty innych festiwalowych lokali). Na plus szybka, sprawna, miła obsługa kelnerska.
-
Marta Frankowska ★★★★★
Super miejsce ;) Kameralna atmosfera, ładny wystrój, dużo miejsca. Jesli chodzi o jedzenie to wszystko trafione :) Deska piwosza (ew. Deska do piwa) - super krążki cebulowe, miękkie kalmary i smaczne panierowane serki. Wszystko z dodatkiem dwóch dobrych sosów Fish&chips - zaskoczył mnie rozmiar porcji. Dwa duże kawałki ryby, sporo frytek, do tego groszek i sos tatarski. Wszystko bardzo dobre, ale mysle ze ze względu na rozmiar danie spokojnie mozna podzielić na dwie osoby Żeberka - znowu - porcja ogromna i nadająca sie do podziału. Żeberka smaczne, miękkie Byłam tu drugi raz i zdecydowanie jeszcze kiedys wpadne ;)
-
Dan iana ★★★★★
Kolejna bardzo pozytywna wizyta w tym miejscu. Każde danie które próbuje jest bardzo smaczne, nie było jeszcze żadnego zawodu. Ceny bardzo przystępne. Super miejsce na spotkanie, randkę czy poprostu herbatę przy kominku:) Obecna topka w białostockiej gastronomii. Trzymają fason od dobrych paru miesięcy.
-
Mirosław Nieścieruk ★★★★☆
Jedliśmy: * stek z karkówki wolno pieczonej * pęczotto z piersią kaczki Stek fajnie podany, bardzo smaczne danie. Pęczotto dobre lecz bez rewelacji. Herbata zimowa z mnóstwem dodatków na zasadzie wrzuć do kubka co chcesz. Co do uwag to zdecydowanie za małe kubki do herbaty biorąc pod uwagę bogactwo dodatków które trzeba wrzucić do środka. Przeszkadzają też hałasy dobiegające z kuchni oraz napięta atmosfera w obozie obsługi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Atmosfera Resto Bar?
Atmosfera Resto Bar znajduje się przy Warszawska 30, 15-077 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Atmosfera Resto Bar?
Można skontaktować się z Atmosfera Resto Bar pod numerem +48 500 692 242
Jak można dotrzeć do Atmosfera Resto Bar?
Do Atmosfera Resto Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku