Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym gabinecie! Mój Pies miał tutaj zabieg i wszystko przebiegło sprawnie oraz w przyjaznej atmosferze. Pan Doktor był niezwykle troskliwy, cierpliwy i profesjonalny – widać, że zwierzęta są tu naprawdę ważne. Dziękuję za opiekę i serdeczne podejście do mojego pupila. Polecam z całego serca!
Zdjęcia
Opinie
-
Pys Kaa ★★★★★
-
Amilie Ef ★★☆☆☆
Byłam u kilku weterynarzy w życiu, ale ten gabinet jest wysoce nieprofesjonalny. Zamówiliśmy lek, cena w dniu podania wzrosła o prawie połowę niż w dniu zamówienia (z 300 do 500zł) bo "podrożało". Ani przepraszam ani nic, tylko "robimy czy nie". O skutkach ubocznych, profilaktyce nie było mowy, za to pan doktor był bardzo zainteresowany straszeniem towrzyszącego mi dziecka zastrzykami. Jedyny plus za szybki termin i sprawny zabieg. Innego dnia dzwoniłam zapytać o podcięcie zębów gryzoniowi. Pan doktor zaczął mówić, że musi wykonać badanie pod narkozą, ale jak "mi nie zależy" to może podciąć zęby od ręki. Co to w ogóle znaczy? Albo płacę za narkozę (nie dowiedziałam się czy w ogóle ma wziewną dla takich małych zwierząt) albo jestem nieodpowiedzialnym opiekunem. Omijamy szerokim łukiem.
-
Dorota Makowiecka ★★★★★
Bardzo polecam Pana doktora, potrafi dobrać odpowiednie leczenie i postawić dobrą diagnozę. Pomagał naszemu pieskowi do końca. Widać że ma doświadczenie.
-
Izabela ★★★★★
Trafiłam ze swoim pieskiem w zeszły poniedziałek, pieska Pan Łukasz wyleczył ekspresowo, choć stan zapalny był poważny. Lucky (bo tak się wabi piesek), choć przeszedł chyba nieprzyjemny zabieg czyszczenia przetoki, mimo wszystko na ostatniej wizycie machał do Pana Łukasza ogonkiem. Ten człowiek ma podejście i serce do naszych pupili. Panie Łukaszu, dziękujemy i ma Pan nowego pacjenta.
-
Cybson AS ★★★☆☆
Średnio, Pan miał problem z wkuciem się w kota i była to męcząca wizyta, tylko połowa kroplówki się udała. Ponadto tylko podstawowe badania możliwe do zrobienia, nic ponad. Gdzie indziej zrobiono szersze badania i nie było problemu. Plus za to, że na stanie posiadał kroplówkę (z czym dzisiaj problem) i bez problemu nam sprzedał.
-
surusi surusi ★☆☆☆☆
Edit. Trudno uznać za roszczeniowe zwykłe i w kulturalny sposób zadane pytanie czy posiada Pan na stanie dane leki. Co do nazwiska nie miał Pan uwag do ich braku przy pozytywnych opiniach. Proszę pamiętać, że pacjenci sami do Pana nie przychodzą. Przyprowadzają ich klienci. Życzę więcej ogłady w kontakcie z klientami właśnie. Zadzwoniłam zapytać o dostępność leków (zwykły preparat przeciwkleszczowy oraz tabletki przeciwwymiotne na podróż samochodem). Pan na mnie naskoczył, że to nie jest sklep. Zamierzałam przyjść na wizytę z psem czy choćby dostarczyć kartę z wizyty psa u innego weterynarza, ale temu Panu już podziękuję. Tak się traci klientów. Nie polecam.
-
Milan Janča ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony s usługami pana doktora Łukasza. Przyjechałem do przychodni przestraszony bo piesek zemdlał. Okazało się niestety, że jest nowotwór. Szybka diagnostyka i zabieg. Już 10 dni po operacji i pies spaceruje bezproblemowo w lesie. Podejście do psów ma pan Lekarz niesamowite. To zostajemy i nasz buldoczek też będzie korzystać z opieky pana doktora. Z całego serca polecam. Trzeba mi wybaczyć błędów bo jestem Czech i nie piszę poprawnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VetMed?
VetMed znajduje się przy Starzyńskiego 25, 59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do VetMed?
Można skontaktować się z VetMed pod numerem +48 609 770 596
Jak można dotrzeć do VetMed?
Do VetMed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku